התקשרו עכשיו

ניקיון בתים מחירים

חברת ניקיון – מחיר וכל מה שצריך לדעת

ניקיון בתים מחירים
ניקיון בתים מחירים
  • כמו כל שאלה אחרת בחיים גם כאן אין תשובה ברורה וצריך לשאול שאלות רבות כדי להגיע למחיר. לניקיון בתים מחירים משתנים בעיקר לפי גודל הבית. ניקיון של וילה מפוארת בעלת עשרה חדרים לא תעלה כמו ניקיון של דירת שלושה חדרים ולכן השאלה היא בהתחשב בגודל הדירה ובשטח ממנה שרוצים לנקות. גם מצ ב הדירה יכול להשפיע על מחיר הניקוי כאשר דירה לאחר שיפוצים או דירה ריקה לא יעלו אותו המחיר.
  • עוד דבר שקובע את מחיר ניקיון הבתים הוא סוג הניקיון שנדרש. לניקיון בתים מחירים גבוהים יותר כאשר נדרש ניקוי מתקדם. לצד ניקיון פשוט ושוטף שמתבצע בכל שבוע אנשים רבים רוצים ניקיון הרבה יותר יסודי ומתקדם כמו למשל ליטוש מרפות, פוליש וקס לרצפה, ניקיון של הפאנלים והגג, פינויי אשפה גדולים לאחר אירועים, ניקיון של הבריכה וכולה. לכל סוגי הניקיון האלו יש תעריפים שווים בהתאם למכשירים שיש צורך להשתמש בהם.
  • חברה רצינית יכולה להוזיל את העלויות שלה באמצעות מכשור מתקדם. כאשר יש עובד אחד שפועל עם מכונת שטיפה בלחץ או מכונה לניקוי באמצעות קיטור לא רק שהוא מבצע עבודה יסודית ומקצועית שלא יכולה להתבצע בדרך אחרת אלא הוא מבצע אותה בצורה יעילה וחסכונית בזמן וגם חוסך עלויות רבות לחברה, וזה מגיע עד לצרכן במחירים הרבה יותר משתלמים.
  • אסור לשכוח שניקיון הבית יכול להיות נקודה מאוד רגישה כאשר אנשים שאתם לא מכירים נמצאים אצלכם בבית. חשוב מאוד לבחור חברת ניקיון אמינה שתבצע את הניקיון כך שתדעו אתם תמיד מוגנים עם חברה רצינית שתיקח אחריות במידה ותהיה בעיה.

האם מדובר בניקיון שוטף או ניקיון חד פעמי?

ככל שתעבדו יותר זמן עם חברת ניקיון מסוימת כך היא תציג לניקיון בתים מחירים יותר משתלמים ואטרקטיביים. אם תקבעו איתה שבכל שבוע ביום שישי בבוקר מגיע מנקה למשך שנה שלמה אתם תזכו למחיר משתלם יותר עבור היקף העבודה הגדול שאתם מספקים וזה כך בכל דבר גם בתחומים אחרים. בצורה כזו הניקיון יכול להיות עניין של שגרה ואתם יכולים לשכוח מלהרים מטאטא ולנקות אלא פשוט לנוח בזמן שהמקצוענים עושים לכם את העבודה.

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ לעבודה הכי טובה בשבילכם

אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מעניקים כבר מ1997 ללקוחות רבים את השירותים הכי טובים שהם יכלו לקבל. בין השירותים שלנו ניתן למצוא אחזקת מבנים, בניקיון בתי מגורים, ניקיון משרדים והכול קורה עם הצוות הטוב ביותר והציוד המתקדם ביותר. אנחנו בקבוצת מעוז לא מתפשרים על איכות, אצלנו כל לקוח מקבל את כל תשומת הלב עד שהעבודה גמורה ומושלמת. אם גם אתם רוצים שירותי ניקיון וחזקה פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ולכל שאלה.
ניתן למצוא אותנו בטלפון 1700-700-589 ואנחנו נענה לכם על כל מה שתרצו לדעת.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button