מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע''מ- שירותי ניקיון
 
 
4
4 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון משרד

 

הדרך הבטוחה לסביבת עבודה בריאה


סביבת עבודה בריאה ונקייה היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל מקום עבודה. אף אחד לא אוהב להגיע למקום עבודה ולגלות שיש מקומות מלוכלכים, לפעמים בצורה מעטה אך בולטת לעין. מטבח שמלא בכתמי קפה וכיור שלעולם לא מתפנה, חדר מדרגות שיש בו תיקנים מתים וכלים ישנים ומאובקים, כל אלו נשמעים לכם אולי כמו סרט אימה אך אנחנו בקבוצת מעוז שולחים את מיטב המנקים שלנו נתקלים במראות כאלו יום יום ורק אז מתחיל השינוי.

תנו לעובדים שלכם את מה שמגיע לכם


לעובדים שלכם מגיע תמיד יותר. סביבת עבודה בריאה לא עומדת בהגדרה הזו כיוון שהיא דבר בסיסי לחלוטין ואם עד עכשיו לא דאגתם לניקיון משרד שוטף באופן קבוע, כדאי מאוד שתפנו אלינו לקבוצת מעוז עוד היום כדי שנתקן את העוול. אמנם מעסיקים רבים מנסים לחסוך איפה שרק אפשר ולהרבה אנשים העסקת חברת ניקיון, ודאי באופן שוטף, היא הוצאה כספית לא פשוטה, אך זה חוזר אליכם בדמות משרד מבריק ומצוחצח שימשוך עוד לקוחות ויעשה רושם של משרד רציני שגם לעובדים יהיה יותר נעים לעבוד. מחקרים מראים שסביבת עבודה נקייה ואיכותית חשובה לעובדים שמעריכים יותר את מקום העבודה ותפוקתם עולה.

ניקיון משרד
 

ניקיון המשרד בשיא הנוחות לכל לקוח


  • אנחנו בקבוצת מעוז מאפשרים לכם ליהנות מניקיון משרדים מתי שנוח לכם. הבעיה בניקיון המשרד היא שיש צוות עובדים גדול שיכול לסבול מהניקיון וצוות המנקים גם בלי להתכוון יפריע לשגרת העבודה כולה. כדי שמצבים כאלו לא יקרו אנו בקבוצת מעוז שולחים את מיטב המנקים שלנו מתי שנוח ללקוח. תוכלו לקבוע לנקות בימי שישי כאשר הצוות לא מגיע לעבוד, תוכלו לנקות מוקדם בבוקר לפני שהעובדים מגיעים ותוכלו גם לנקות בשעות הערב.
  • אפשר להזמין אותנו מתי שרק תרצו כאשר תמיד תקבלו את הטוב ביותר. אפשר לנקות פעם בשבוע, אפשר לנקות באופן יום יומי כך שאין צורך להזכיר לנו להגיע וכמובן לנקות לפני חגים או אירועים מיוחדים במשרד. מתי שאתם צריכים משרד נקי אתם יכולים להיות רגועים ואם מגיע אליכם איש חשוב לביקור מחו"ל או משקיע פוטנציאלי, תהיו בטוחים שאת הרושם הטוב ביותר הוא יקבל רק אם נעבור שם לפניו.
  • בסופו של דבר המשרד הוא הבית השני, וכיאה לבית שני צריך לדאוג לו ולנקות אותו. ניקיון המשרד נעשה לפי דגשים מיוחדים שאתם תגידו לנו והעבודות שנבצע יהיו כוללות לכל אזורי המשרד כולל שטיפה כלים ופינוי אשפה, ניקיון של מכשירים אלקטרוניים כמו צגי מחשב ומחשבים ניידים וגם ניקיונות יסודיים יותר לעתים תכופות כמו פוליש לרצפה וחידוש צבע לקירות.

לא רק חברת ניקיון


כשאתם מזמינים ניקיון משרד מאיתנו בקבוצת מעוז אתם מקבלים חברת אחזקה ושירותים גדולה שניקיון הוא רק אחד מההתמחויות שלה. אנחנו בקבוצת מעוז מציעים לכם ליהנות משירותי אחזקה מקיפים לכל מה שקשור למשרד ולבניין המשרדים עצמו. זה אומר הדברה אחת לשנה, בעיות אחזקה שייפתרו בקלות, שיפוץ במידת הצורך והכול תחת אותה חברה מה שנותן לכל לקוח את הנוחות המקסימלית. אצלנו במעוז תקבלו גם את המחירים האטרקטיביים ביותר ועבודה שתהיה כל כך טובה שכל לקוח תמיד יהפוך ללקוח קבוע.

ניקיון משרד מיומן ובטוח


העובדים שלנו בקבוצת מעוז הם אנשים משכמם ומעלה שאין להם שום רקע פלילי. אמנם זוהי עובדה שלא תמיד מובנת בקרב הלקוחות אך כשמדובר על ניקיון משרדים בשעות מאוחרות בלילה ובאופן שוטף תמיד עולה חשש של גניבה מצד הלקוח. כל חברה שמכבדת את עצמה מחזיקה תעודת יושר מטעם משטרת ישראל כדי שהלקוחות שלה יידעו שהם בידיים טובות.
פנו אלינו עוד היום והמשרד שלכם ייראה אחרת לגמרי. נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא, בירורים והצעות מחיר.