מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליש בחיפה

 
 
 

הכל על שירותי פוליש בחיפה


תושבי חיפה יכולים כיום ליהנות משירותי פוליש וניקיון ברמה הגבוהה ביותר. המטרה של פוליש היא בין היתר לבצע פעולת גימור הגורמת להחלקה של פני השטח. פוליש אחראי על ליטוש מרצפות וכל סוג והוא יכול לשנות לחלוטין את המראה של חלל פנים או חוץ. בנוסף, בעזרת ליטוש ופעולות פוליש מקצועיות אפשר ליצור שטח עם החזרת אור מלאה ופיזור נמוך – בדיוק כמו מראה.

על מנת לבצע פוליש יש צורך בליטוש מכאני ושפשוף של פני השטח בגרגרים של חומר קשה. בנוסף, ישנו ליטוש שאינו מתבצע בצורה מכאנית. במקרים אלו משיגים את התוצאות הרצויות עם ליטוש בעזרת חומר איכול או לייזר.
 
 
 
פוליש בחיפה
 
 
 
 
 
 
 

סוגי פוליש למרצפות


חברת ניקיון מקצועית תדע להציע בחירה בין סוגים שונים של פוליש למרצפות בחיפה ובכל עיר אחרת בארץ:

א. פוליש וקס – זו פעולה שלקרצוף מרצפות על ידי מכונה ייעודית וסקוץ' ברייט. בשלב הראשון מבצעים ניקיון שלהדירה, המשרד או החלל ואף מייבשים לחלוטין את השטח. בשלב השני מורחים פוליש ווקס,שהוא חומר ציפוי לרצפות. בשלב השלישי עובדים עם מכונת הפוליש וסקוץ' ברייט על מנת לבצע את הליטוש הדרוש.

ב. פוליש קריסטלי – בפעולה הזו מדגישים הליך מגנזיום הגורם להברקה לחדור אל תוך המרצפות. במילים אחרות, פולישקריטסלי נחשב עמיד יותר אולם חשוב לבצע אותו בצורה נכונה. בתהליך העבודה על פולישקריסטלי מחדירים את החומר למרצפות לאחר חימום השטח בעזרת מכונה וצמד פלדה.

ג. פוליש אקרילי – זהו תהליך בומצפים את המרצפות בחומר אקרילי אנטי סטטי. פוליש אקרילי נחשב עמיד בפני שריטות,חבלות או כימיקלים. הוא מתאים למפעלי תעשייה או מחסנים ולעיתים משתמשים בו גם בדירותובתים. פוליש אקרילי כולל שורה ארוכה של תכונות מיוחדות העולות בקנה אחד עם צרכי התעשייה והמקומות הציבוריים.

מתי מבצעים עבודות פוליש?


בשנים האחרונות עלה בצורה משמעותית הביקוש לעבודות פוליש בחיפה, במרכז ובדרום. ראשית, הסיבה לכך היא העלות המשתלמת של הפוליש בהשוואה להחלפת מרצפות. אפשר לרענן את מראה החלל עם פוליש וקס, פוליש קריסטלי או אפילו פוליש אקרילי ולהימנע מהוצאות של עשרות אלפי שקלים.

שנית, הפוליש מעלהאת רמת החיים ויש לו משמעות אסתטית שקשה להתעלם ממנו. הוא מותיר חותם על המרצפות ואינו דורש שום סוג של תחזוקה. הפוליש הוא פתרון נהדר למרצפות שחוקות, ישנות או חדשות. אפשר ליישם אותו לפי דרישות הלקוח ובמחיר אטרקטיבי יחד עם חברות ניקיון המתמחות בתחום. את פוליש הקריסטל לדוגמא מיישמים על רצפות מסוג אבן ושיש, אך סוגי הפוליש האחרים יכולים להתאים גם למרצפות שונות.

 
 
 
בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מציעים פוליש בחיפה במחיר משתלם. השאירו פרטים באתר או חייגו למספר 1-700-700-589 ונתאם מולכם פגישת ייעוץ.
 
פוליש קריסטליפוליש קריסטלי
פוליש בחיפהפוליש בחיפה
פולישפוליש