מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פוליש לבתים

 

קבוצת מעוז מספקת טיפול מקצועי של פוליש לבתים!

 
 

מעת לעת, אתם מעוניינים לקבל טיפול מיוחד של פוליש לבתים שלכם. המהות של טיפולי הפוליש זה לא רק לנקות את הריצוף - אלא גם לדאוג שהוא יהיה מבריק ממש. כמובן שיש סוגים שונים של טיפולי פוליש- החל שמטיפת הרצפה על מכונת פוליש, ועד שימוש בפוליש קריסטלי שיגרום לה להבריק. כך או כך, יש לכם כתובת אחתלטיפולים הללו - וזו קבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושרותים בע"מ. לקבוצת מעוזניסיון של שנים ארוכות בביצוע טיפולי פוליש לבתים, ורק אצלה תוכלו לדעת שהמקצועיות- היא באמת הערך המוביל.
 
 
 
פוליש לבתים
 
 
 
 
 
 
 

כל היתרונות של פוליש לבתים של מעוז


  • כל סוגי הפוליש - בקבוצת מעוז, אנחנו מספקים מגוון רחב מאד שלטיפולי פוליש לבתים. בין השאר תוכלו להזמין מאתנו טיפולי פוליש וקס, טיפולי פולישקריסטל, ליטושי יהלום למשטחי שיש, וכןטיפולי קרצוף מיוחדים למשטחי גרניט. כל הטיפולים הללו יכולים לדאוג לקרצוף והברקה של משטחים שונים בבית - עם שימשו בחומרי הניקיון הייעודיים ומכונות הפוליש שמותאמות לכל עבודה באופן אישי.
  • המלצה וליווי מקצועי - לא יודעים באיזה טיפול פוליש אתם צריכים לבחור? אצלנו בקבוצת מעוז אנחנו לא רק מבצעים - אלא גם חושבים. צוות המומחים שלנוילווה אתכם מהרגע שבו תצרו אתנו קשר. אנחנו נבין מהם המשטחים שדורשים את טיפולהפוליש, ונסביר לכם מהו הטיפול הטוב ביותר ועם איזה ציוד נעבוד, כך שאתם לא תצטרכולדאוג בנוגע לבחירה.


והרצפה תמיד מבריקה!

למותר לציין כמובן, שבעזרת קבוצת מעוז, טיפולי פוליש לבתים שלכם יהיו באמת ברמה אחרת. אנחנו נוכל לספק לכם את השירות בכל תדירות שתראו לנכון, כאשר המנקים שלנו הם אנשי פוליש מקצועיים שמתמחים בטיפולים הנ"ל. לקבל פרטים נוספים, אתם מוזמנים להשאיר פרטיכם תחת לשונית צור קשר, או ליצור קשר בטלפון 1700-700-589 .
 
 
 
 
פוליש קריסטליפוליש קריסטלי
פוליש לבתים פוליש לבתים
פוליש פוליש