התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקוי גרפיטי

תוכן העניינים

יש לכם כתובות גרפיטי שלא יורדות? זההזמן לפנות למומחים: אנחנו נדאג להסיר את כתובות הגרפיטי בלי להשאיר סימן! חברת מעוז אחזקה, ניקיון ושירותים בע"מ מתמחה במתן שירותי ניקיון מגוונים למגוון מטרות, עבור בתים, דירות, משרדים, מפעלים ועוד.

ניקוי גרפיטי – יש לכם את כל הסיבות לבחור במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ:

  • צוות מסור ומיומן
  • שירותי ניקוי מקצועיים
  • מגוון פתרונות ניקוי בטכנולוגיה מתקדמת
  • חברת ניקיון ותיקה מאז 1997
זקוקים למידע נוסף? לא יודעים מהשירות המתאים לצורכיכם? המומחים שלנו מחכים לכם בטלפון : 1-700-700-589

אמנות או השחתה

הגרפיטי נחשב לזרם אמנות רחוב עתיק יומין המתאפיין בציור חופשי על רכבות, קירות בניינים, תחנות אוטובוסים וכדומה באמצעות ריסוס צבע שמן או אקרילי. אמנם, לא כל ציור גרפיטי נעשה באישור רשויות הציבור ונתפש כאמנות, אם כי כמעשה וונדאליזם המשחית מקומות ציבוריים.

איך מבוצע ניקוי גרפיטי?

לכן, כאשר מדובר במקרה האחרון יש צורך בניקוי יסודי להסרת צבעים עמידים, שכן רוב מכלי הריסוס לגרפיטי מכילים חומר קשה הדוחה אבק ועמיד במזג אוויר משתנה. ניקוי הגרפיטי מתבצע על ידי שימוש במכונת קיטור או במכשיר המופעל בלחץ מים גבוה. בעזרת לחץ האוויר או המים ניתן להסיר את כתובת הגרפיטי, מבלי לפגוע במרקם הטבעי של השטח.

ניקוי גרפיטי – למי זה מתאים?

לא רק קירות הם הנפגעים מריסוס גרפיטי. אמני או עברייני הגרפיטי נוטים לרסס בכל חלקה טובה שנראית להם זמינה בתור בד ציור: גדרות, מדרכות, ארונות חשמל, ספסלים, תחנות אוטובוס ועוד. לשם כך, הצוות שלנו הוכשר להסרת הצבע ללא פגיעה בשטח המרוסס, בין אם מדובר באבן, עץ, מתכת או זכוכית,על מנת להחזיר את המשטח לקדמותו טרם הריסוס.
זקוקים למידע נוסף אודות ניקוי גרפיטי?
התקשרו אלינו ונשמח לפתור לכם את הבעיה! 1700-700-589
ניקוי גרפיטי
ניקוי גרפיטי
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button