מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי חניונים

 

חניון איכותי הוא חניון נקי


בחניונים אנחנו מבלים לא מעט בחיינו כשאנחנו תרים אחרי מקומות חנייה בקניונים, בבנייני משרדים, ברשויות ממשלתיות ועירוניות או בחניון של בנייני רבי קומות גדולים ביותר. יש חניונים שנעים להיות בהם ולעתים קשה מאוד להסביר מדוע, לצד חניונים אחרים שעושים רושם שהם מאוד מעופשים ומוזנחים, או בקיצור, מלוכלכים. חניון מלוכלך הוא לאו דווקא חניון שתהיה בו הרבה אשפה על הרצפה אלא חניון שלא עובר צחצוח ושטיפה לעתים קרובות ואינו נעים לשימוש.

ניקיון חניונים: ניקיון פשוט כשיודעים איך לבצע אותו


  • ניקיון של חניונים נשמע כמו ניקיון קשה ביותר אך הוא לא קשה לנו בחברת מעוז אחזקה וניקיון בע"מ. אחרי שנים של ניסיון כשיש את כל חומרי הניקוי הטובים ביותר שמתאימים לכל משטח ולכל שימוש יחד עם מכשור מתקדם שמסוגל לעבוד בלחץ מים גבוה ועם פני שטח קשים ביותר, המשימה יכולה להיות עניין שגרתי שייצור איכות חיים נעימה יותר. ניקיון של חניון דורש כוח אדם רב אך בניקיון עם מכונות מתאימות הוא יהיה קצר ביותר.
  • ניקיון של חניונים באופן שוטף יכול לשפר משמעותית את איכות השימוש והשהייה בו. אמנם חניון הוא רק מקום החנייה ולא מתרחש בו דבר מה מעבר אך הוא מקום משמעותי ביותר כיוון שהוא מהווה את הכניסה לבניין. למעשה, כל אחד שנכנס לבניין מסוים בעודו ברכב רואה את החניון ראשון כשהוא יוצא ואנחנו במעוז אחזקה וניקיון בע"מ נדאג שהוא יעשה רושם טוב.

ניקוי חניונים במכונות יעילות וחזקות


הניקיון של חניונים לא רק יעיל בעזרת מכונות שטיפה מתקדמות אלא הכרחי. חניון בנוי מפני שטח קשים מאוד שלעתים הלכלוך נדבק בחוזקה, בעיקר לחניונים שלא עברו ניקיון זמן רב, כאשר גם השטח הגדול של החניון הופך את המשימה ללא פשוטה. אצלנו במעוז אחזקה וניקיון בע"מ נעשה שימוש במכונות מתקדמות כמו מטאטא רחוב ומכונות שטיפה אוטומטיות. מטאטא הרחוב מסוגל להבריק את האספלט שמהווה את רצפת החניון וגם כשמדובר ברצפות אחרות, מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה או בקיטור יבריקו אותו בלי בעיות.

כל סוגי החניונים לכל הלקוחות


אנחנו במעוז אחזקה וניקיון בע"מ דואגים שכל הלקוחות שלנו ייהנו מהשירות הכי יסודי והכי מקצועי. ניקוי חניונים יכול לקרות בכל חניון ולא משנה אם מדובר בחניון עם רצפת אספלט, רצפת בטון או רצפת אפוקסי. אצלנו תמצאו את המנקים המוכשרים ביותר שעושים עבודה מושלמת, כאשר הרצפה מבריקה ואין בה רבב. התהליך יכול להתבצע בכל מועד ובכל תדירות שמתאימה ללקוח מהמגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי.

ניקוי טוטאלי של כל הרחבה


ניקוי חניונים אצלנו במעוז אחזקה וניקיון בע"מ הוא ניקיון טוטאלי של כל המתחם עד שהוא נראה כמו חדש. הניקיון כולל ניקיון של העמודים בחניון המדרכות, חדרי המדרגות המובילים אל המתחם וכמובן ניקיון של כל האלמנטים שנמצאים בחניון כולל שילוט ואמצעי תאורה. כדי שהחניון ייראה חדש ואיכותי יש צורך בעבודה יסודית ללא פשרות מה שאנחנו מספקים כבר שנים רבות למגוון רחב של לקוחות שעושים את הבחירה בנו שוב ושוב.

כל סוגי הניקיונות על הצד הטוב ביותר


מעוז חברת ניקיון מאז 1997 מומחית בכל סוגי הניקיונות ללקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי. המקצועיות והעבודה היסודית נותנות לכם ליהנות משירות ועבודה קפדנית ומדויקת בכל לוח זמנים עם המכשור המתקדם ביותר עד שהכול מבריק. ניקיון חניונים, ניקיון מפעלים, ניקיון בתים ומשרדים ועוד שירותים רבים תוכלו למצוא אצלנו במעוז כך שבכל פעם הניקיון יהיה מושלם.
אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לשאלות או בירורים נוספים.
 
ניקוי חניוניםניקוי חניונים
ניקיון חניונים
ניקוי חניונים
ניקוי חניוניםניקוי חניונים
נקיון חניונים
חברת ניקיון המלצות