התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון בתי ספר

תוכן העניינים

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ – עושים בית ספר בניקיון!

אין כל ספק שלימודים מתנהלים באופן הרבה יותר טוב ונעים, כאשר הם מתבצעים בסביבה נקייה ומסודרת. כמו כן, אין ספק כי ניקיון בתי ספר ומוסדות לימוד מציבים אתגרים מיוחדים מבחינת צורכי הניקיון שלהם, שכן על מוסדות לימוד לשמור חזותם הראויה בכל ימי הלימודים, באופן שוטף – ועל אחת כמה וכמהלפני ואחרי אירועים.
גם בתחום זה, קבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ שמחה להעמיד לרשות לקוחותיה את שירותי הניקיון המנצחים שלה, אשר הפכו אותה לשם דבר והעניקו לה מוניטין רב שנים בענף הניקיון. אנשי הניקיון של החברה הינם ישראלים, מגיל 21 ומעלה ובעלי תעודת יושר המעידה על כך שאין להם כלרישום פלילי. כמו כן, עוברים עובדי החברה הכשרות ומצוידים בכל הכלים, הציוד והחומרים הדרושים כדי לבצע את כל סוגי הניקיונות על הצד הטוב ביותר, כל השנה.

ניקיון בתי ספר
ניקיון בתי ספר

ניקיון בתי ספר – בין לקוחות החברה נמנים:

  • רשת בית יעקב
  • כפר הנוער הדתי בכפר חסידים
  • כל ישראל חברים – אליאנס
  • עיריות ורשויות מקומיות ועוד
לקבלת הצעת מחיר עבור ניקיון בתי ספר חייגו 1-700-700-589

צוותי הניקיון של קבוצת מעוז מונים מאות עובדי ניקיון, בהם אנשי מקצוע המתמחים בביצוע משימות מיוחדות כגון, ניקוי גרפיטי, ניקיון חלונות (לרבות עבודות בגבהים), ניקיון שטיחים, פוליש וקס ועוד. באופן זה, תוכלו להיות בטוחים שתזכו למענה מקיף ואיכותי לכל צורכיכם.

שומרים על הניקיון ושומרים עליכם

במסגרת המחויבות של קבוצת מעוז ללקוחותיה ולניקיון מושלם, החברה מקפידה על שימוש בציוד ובחומרי ניקוי איכותיים ובטוחים, בלבד. חומרי הניקיון בהם משתמשת החברה עומדים בתווי תקן מחמירים ובדרישות המשרד להגנת הסביבה. הקפדה זו שומרת, כמובן, לא רק על איכות תוצאות הניקוי ואיכות הסביבה, אלא גם על בריאות הצוות והתלמידים.

מענה אנושי ואישי

בכל שאלה, בקשה ועניין, המערך הלוגיסטי הענף של קבוצת מעוז מאפשר לה להעמיד לשירות לקוחותיה גם מערך שירות ואנשי קשרי יעודיים. אלה מספקים מענה מהיר ומקצועי לכל דרישות הלקוחות, תוך התאמה מלאה של השירות לצורכיהם האישיים והמשתנים.

ניקיון בתי ספר ומוסדות לימוד בכל הארץ!
לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית,
התקשרו: 1-700-700-589 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנו נשוב אליכם בהקדם!

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button