התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון דירות

תוכן העניינים

נכנסים לדירה חדשה? עשיתם שיפוץ ורוצים להשיב את הסדר והניקיון במהירות וביעילות? עם שירותי ניקיון דירות של קבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ, תוכלו לעשות זאת ובמחיר משתלם במיוחד!

קבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מתמחה, כבר קרוב ל-20 שנה במתן שירותי ניקיון מכל סוג עבור לקוחות מכל ענפי המשק, וכן עבור לקוחות פרטיים בדירות ובבתים משותפים. לרשות החברה צוות מנקים ישראלי שכל חבריו אנשי מקצוע מיומנים ומסורים. צוות הניקיון מגיע לכל עבודה כאשר הוא מצויד בכל הציוד והאביזרים הדרושים על מנת לספק מענה מושלם לכל צורך ובקשה.

לבירורים ולקבלת הצעת מחיר לשירותי ניקיון דירות,
התקשרו עכשיו: 1700-700-589

ניקיון דירות
ניקיון דירות
בזכותה ניסיון הנרחב והציוד המתקדם שלרשות החברה, ביכולתה לספק מענה גם למקרים מיוחדים, כגון הצפות, דליקות, אירועים חברתיים גדולים, היעדרות ממושכת וכיו"ב. בכל עת, תוכלו לפנות אל מוקד השירות של החברה, וצוות ניקיון יגיע לדירה, תוך הקפדה על שירות אדיב ועל עמידה מלאה בלוחות זמנים.

שירותי ניקיון דירות מעל לכל דמיון!

בקבוצת מעוז מציבים דגש עז על שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, משום שלחברה, על הנהלתה ועובדיה יש כבוד רב, הן ללקוחות והן לעבודה.

מסיבות אלה שירותי החברה הם מעל ומעבר, כולל:

  • הקפדה על שימוש בחומרי ניקיון מובחרים, אשר בטוחים לשימוש ושומרים על איכות הסביבה
  • בעבודות מיוחדות – אחריות למשך שנה ועד שנתיים
  • מסירה שלהדירה בסיום העבודה, רק לאחר קבלת אישור מן הלקוח על שביעות רצונו המלאה
  • הדרכה והמלצות לשמירה קלה על תוצאות העבודה
  • הדברה מונעת עם מדביר מורשה, מיד עם סיום העבודה – לפי הזמנה

לשירותי ניקיון דירות מושלמים, התקשרו עכשיו 1700-700-589 ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם ולצרף גם אתכם לקהל לקוחותינו המרוצים!

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button