התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון מפעלים

תוכן העניינים

כל מתחם עבודה צריך לשמור על סביבה נקייה, אם בכדי לייצר רושם טוב אצל הלקוחות, אם בכדי להעניק לעובדים תחושה נעימה (שבין היתר מייצרת רף גבוה) ואם כי נהלי הבטיחות וההיגיינה דורשים זאת, ועל כן טוב להיעזר בשירותי חברה חיצונית שמתמחה בתחום – שמחזיקה בציוד וחומרי ניקיון ייעודיים, שמחזיקה צוותים שעברו הכשרה, שיודעת להעניק מגוון שירותים נישתיים ושיודעת להתאים את שעות הניקיון ללוח הזמנים של המפעל, כך שתישמר שגרת העבודה והסביבה תהיה בטוחה ומזמינה.

צורך לצד מענה

ניקוי מתחם גדול כמו מפעל מצריך היערכות ייחודית, אם מבחינת לוח זמנים וכוח אדם ואם מבחינת חומרים והקפדה על נהלים. שנרחיב? מפעל הנו מקום גדול שמצריך יותר ממנקה אחד או שניים. בנוסף, חשוב להתאים את לוח זמני הניקיון ללוח העבודה של המפעל, כך ששלבי הייצור השונים לא יופרעו בשל פרמטרים חיצוניים. כמו כן, במפעל נשמרים נהלי בטיחות שחובה להקפיד עליהם, אם מבחינת קירבה למכונות ואם מבחינת חומרים שאין לבוא עמם במגע, כאשר בין היתר ראוי לוודא שלא משתמשים בחומר ניקיון לרצפה שמוביל להחלקה, שלא משתמשים בחומרים שעשויים ליצור תגובה כימית מסוכנת (עם החומרים שבמפעל) וכדומה. מכאן שניקוי מפעלים מהווה משימה מורכבת, כזו שמצריכה רצינות, ניסיון ומקצועיות.

ניקיון מפעלים
ניקיון מפעלים

דרישות ספציפיות

יש לקחת בחשבון שמשימת ניקיון מפעלים דורשת לא פעם להתמודד עם מצבים קיצוניים, קרי אזורים שיש בהם הרבה אבק, כתמי שמן, ערימות של פסולת וכדומה, ועל כן חשוב ביותר לוודא שחברת הניקיון שאליה פונים תדע להתמודד עם המשימה בצורה פרקטית וזמינה, ופה נחדד שלא כל חברה שמתמחה בניקוי משרדים (או בניקוי בניינים) מהווה כתובת מבטיחה, וזאת כי ניקוי מפעלים הינה נישה ספציפית שמצריכה היערכות ייעודית, קרי הטמנה של פסולת באתרים מורשים, או הזזה של חפצים כבדים.

שירותים משלימים

לצד הצורך שעמדת העבודה תהיה נקייה, השירותים יהיו מזמינים, החניון יהיה מסודר והפחים יהיו ריקים, גם יש להפנים שכאשר מדובר באזור עבודה כגון מפעל, הרבה פעמים תגלו שנדרשים שירותים משלימים, קרי זיהוי של כשלי בנייה וטיפול בהם, הסרה של כתמים קשים, ניקוי חניונים, הרחקת מזיקים, פוליש ייעודי בהתאם לסוג הרצפה, ניקוי בקיטור של משטחים, שטיפה בלחץ גבוה, ניקוי חלונות גדולים וגבוהים (פעולת ניקיון שמצריכה שירותי סנפלינג) וכדומה. אי לכך לפני שבוחרים בחברת ניקיון כזו או אחרת, יש להבין שני דברים: ראשית מהם הדרישות והצרכים הספציפיים של המפעל ושנית אלו שירותים החברה שעומדת על הפרק יודעת להציע.

3 כלים שמסייעים לבחור חברת ניקיון:

  1. שיחה מקדימה – אין לוותר על שיחה מקדימה עם נציגי החברה, ולו בכדי להבין לעומק במה דברים אמורים, משמע אלו שירותי ניקיון מוצעים, מה בדיוק כולל המחיר, מהי התדירות, עד כמה הצוות גמיש מבחינת שעות עבודה וכדומה
  2. ניסיון ומקצועיות – חשוב ביותר לוודא שהצוות שאליו פונים אכן מנוסה ושעומדים לרשותו סך האמצעים הנחוצים, קרי מכונות פוליש או אמצעי סנפלינג. פה נחדד שניסיון הכרחי, כי לצד כוונה טובה וציוד מתקדם, גם מדובר בתחום שמצריך הרבה ניסיון, ולו בכדי להבין הערכת זמנים ולהתמצא במגוון חומרים.
  3. מדברים עם לקוחות קודמים – אם מבקשים להיות בטוחים, תבקשו לדבר עם 2-3 לקוחות קודמים. מדוע? כי לקוחות תמיד ממהרים להתלונן, ואם הם לקוחות מרוצים, אתם רוצים להיעזר בדיוק באותה חברת ניקיון. החברה מהססת להפנות ללקוחות קודמים? מדובר בסימן אזהרה!

*מהי השורה התחתונה?
ניקוי מקצועי של מפעלים מהווה נדבך מהותי והכרחי. השאלה היחידה היא באיזו חברה נעזרים.
אנו בקבוצת מעוז נעניק לך 100% ניקיון עם 100% שירות ומקצועיות לך נשאר לך נשאר רק להתקשר
ליצירת קשר חייגו 1700-700-589

אנחנו גם מספקים את השירותים הבאים:

  • ניקיון מפעלים
  • חברת ניקיון למפעלים
  • ניקוי מפעלים במרכז
  • ניקיון למפעלים
  • שירותי ניקיון למפעלים
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button