התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש ווקס לבית

תוכן העניינים

פוליש ווקס לבית
פוליש ווקס לבית

פוליש ווקס של קבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים – משיבים את הרצפה לחיים! לשירות פוליש ווקס לבית אתם מוזמנים להתקשר ל: 1700-700-589

רוצים להשיב לרצפה את הברק? זה הזמן לפנות אל שירותי הפוליש ווקס של קבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים! החברה עושה שימוש בציוד מתקדם ובחומרים איכותיים, על מנת ליצור שכבת מגן מבריק ומרשימה, אשר מגנה על המרצפות, ובו בעת, מעניקה להן מראה אסתטי ויוקרתי. ההבדל במראה המתקבל מדבר בעד עצמו.

כל רצפה רוצה להבריק! תנו לה – התקשרו לקבוצת מעוז עכשיו: 1700-700-589

פוליש ווקס לבית, כפי ששמו של השירות מעיד מורכב למעשה משתי פעולות: פוליש ווקס. ראשית התהליך בניקוי עמוק וליטוש יסודי של פני המרצפות. פעולה זו מרחיקה לכלוך, מחליקה שריטות וסדקים שטחיים ומותירה את פני המרצפות נקיים וחלקים להפליא. כבר בשלב זה, השינוי ניכר ומשמעותי.

עם סיום הליטוש – הפוליש – מיושם הווקס (באנגלית Wax), ציפוי על בסיס שעווה, אשר פעולתו משולשת:

  • חיזוק המרצפות
  • הגנה מפני שריטות ונוזלים
  • הענקת מראה בוהק ואקסקלוסיבי

פוליש ווקס – למה זה מתאים?

פוליש ווקס הוא מן הפתרונות הפופולריים ביותר לניקוי במקומות כגון בנייני משרדים, מוסדות, קניונים, בתי דירות וכיו"ב. הסיבה לכך תמונה ביחסי העלות-תמורה אותו שירות זה מציע למזמינים. במילים אחרות – עלותו נמוכה, למשל, מזו של הברקה קריסטלית, אך אין עוררין כי התוצאות אותן הוא מציע מרשימות עד מאוד.
רוצים פרטים נוספים עבור פוליש ווקס לבית שלנו? זקוקים לייעוץ מקצועי? צוות המומחים של מעוז אחזקה ניקיון ושירותים ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה ולהזמין גם אתכם להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים של החברה.

התקשרו עוד היום לפוליש ווקס לבית לטלפון מספר: 1700-700-589 ונשמח לעמוד לרשותכם.

פוליש ווקס לבית
פוליש ווקס לבית
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button