התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

פוליש ווקס לרצפה

תוכן העניינים

חידוש הרצפה הישנה בקלות

גם אחרי ניקיון מאומץ ומושקע, לא בטוח שנצליח להגיע לתוצאות אליהן חשבנו שנגיע. אנחנו מנקים ומקרצפים את הבית בתקווה להחזיר לו את הברק אך ללא מכונת פוליש לרצפה המשימה הזו רחוקה מאוד מלקרות.
פוליש לרצפה הוא תהליך בו הרצפה מקבלת רעננות חדשה ונראית כאילו זה עתה הניחו אותה, כאשר הפוליש יכול להתאים למגוון רחב של רצפות. אמנם שימוש כמונפת פוליש לא קורה כל שבוע אך שימוש פעם בכמה חודשים יכול לעשות את ההבדל בין בית שגרתי שנראה נקי לבין בית מבריק ומושלם.

כיצד פועלת מכונת פוליש ווקס לרצפה?

  • יש כמה סוגים של מכונות פוליש כאשר בנוסף למכונת פוליש בווקס יש מכונת פוליש קריסטל. פוליש הקריסטל מתאים לסוגי רצפות מסוימים והתהליך שלו יקר, אם כי מחזיק מעמד לזמן רב יותר. בעזרת מכונת הפוליש ניתן להסיר לכלוך וכתמים שנדבקו לשכבה העליונה של הרצפה בצורה יסודית ומקיפה. שכבה זו נדבקת שוב ושוב במשך כל חייה של הרצפה וגם שטיפה אגרסיבית בידי אדם לא יכולה להשיג את התוצאות המבוקשות.
  • אחרי שמכונת הפוליש ווקס הסירה את השכבה העליונה של הלכלוך, נמרחת שכבת ווקס עדינה. השכבה הזו היא זו שיכולה להעלים את השריטות כאילו לא היו. אמנם נראה לכם ששריטות בפרקט ובמרצפות הם סוף הסיפור ומלבד החלפת החלק זה ברצפה אין לכם הרבה לעשות, אך פוליש וקס יוכיח לכם אחרת. מריחת שכבה וקס עדינה תחזיר לרצפה את המראה האחיד שאתם רוצים, ללא שריטות וללא סימנים שפוגעים בעיצוב, ויותר מזה, תגרום לה לברק חזק ביותר.
  • מלבד העובדה ששימוש במכונת פוליש ווקס לרצפה מעלימה את השריטות אנשים רבים משתמשים בה כדי לשמור על מראה יוקרתי. השימוש במכונה זו מתבצע בבתים פרטיים, באולמות תצוגה, במוזאונים ונמלי תעופה, כאש מגוון הלקוחות מגוון ועצום. הברק שהרצפה נותנת נותן מראה מעוצב ויוקרתי לכל החלל בו המכונה עברה וחשוב לזכור שהרצפה היא חלק גדול מהעיצוב הושקעה ברצפה חשובה ביותר.
פוליש ווקס לרצפה
פוליש ווקס לרצפה

כל רצפה רוצה להבריק! תנו לה – התקשרו לקבוצת מעוז עכשיו: 1-700-700-589

מי יכול להשתמש במכונת פוליש ווקס?

ביצוע פוליש ווקס לרצפה היא לא משימה פשוטה והיא דורשת היכרות עם המכונה ועם ביצוע המריחה. השימוש במכונה יכול להפוך למסובך מאוד אך פשוט מאוד למקצוענים. רק חברות ניקיון מקצועיות יכולות להשיג תוצאה טובה ועצם העובדה שמשתמשים בפוליש ווקס לא אומר שהמשימה תמיד תהיה מושלמת. אנחנו בקבוצת מעוז שירותי ניקיון ואחזקה בע"מ מבצעים פוליש ווקס ופוליש קריסטל למגוון רחב של לקוחות כבר מעל שני עשורים ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות, אנחנו תמיד כאן לסייע לכל הרצפות, גם אלו שנראות לכן כאילו אבד עליהם הקלח.

כמה עולה שימוש בפוליש ווקס?

שימוש במכונת פוליש יכול להשתנות בין פוליש ווקס לבין פוליש קריסטל אך פוליש ווקס עצמו יכול לעלות מחיר שונה עבור מטר מרובע בכל אחת מהחברות ובכל אחד מהמקומות. תלוי בשטח שיש לנקות, הרי ברגע שיש יותר שטח המחיר יכול להיות יותר משתלם. בנוסף, מצב הרצפה משליך מאוד על הניקיון. אם מדובר ברצפה בעייתית מאוד שצריכה ניקיון ארוך ויסודי יותר המחיר עד להגעת התוצאה הרצויה יהיה גבוה יותר. נוסף לכך, סקר שוק יכול להוריד את המחירים משמעותית ואם אתם רוצים לחסוך זמן, אנחנו בקבוצת מעוז מציעים את הפוליש המקצועי ביותר עם המחירים הכי אטרקטיביים באחריות.

עם מכונת פוליש לא לקוחים סיכונים, בעיקר כי שימוש לא נכון יכול לעשות נזק בלתי הפיך לרצפה. אנחנו בקבוצת מעוז מציעים לכם שירותי פוליש מכל הסוגים ולכל הרצפות וכמובן שירותים נוספים כדי לשמור על איכות חיים גבוהה. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

התקשרו עוד היום לפוליש ווקס לבית לטלפון מספר: 1700-700-589 ונשמח לעמוד לרשותכם.

פוליש ווקס לרצפה
פוליש ווקס לרצפה
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button