התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

שירותי ניקיון

תוכן העניינים

צוות אישי ומנצח בהתאמה אישית

בזכותה וותק והניסיון של קבוצת מעוז, הקימה החברה מערך לוגיסטי נרחב הכולל אנשי ניקיון מקצועיים, בעלי הכשרה ומיומנות רבה. צוותי הניקיון של החברה מצוידים בציוד ניקיון מתקדם וייעודי, המאפשר להם לספק מענה לכל דרישה – מעבודות ניקיון "פשוטות" ועד לפרויקטים מיוחדים ורחבי היקף הכוללים ניקוי חלונות מבחוץ באמצעות סנפלינג, ניקוי מפעלים ומוסכים, ניקוי שטיחים ועוד.
לנוחותכם, קבוצת מעוז יכולה לתפור עבורכם את חליפת השירותים המתאימה ביותר עבורכם – מעבודת ניקיון חד-פעמית ועד לעבודות שוטפות על בסיס חוזה, תוך התאמה של צוות הניקיון שילווה אתכם בקביעות. השירות יותאם במיוחד עבורכם, בהתאם ללוח הזמנים שנוח עבורכם ולדרישותיכם, כאשר ניתן, כמובן, להוסיף עליו שירותים נוספים, לבקשתכם.
לפרטים נוספים, לבירורים ולקבלך הצעת מחיר אטרקטיבית,
התקשרו עכשיו למוקד הארצי שלנו ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם: 1700-700-589

מחפשים חברת ניקיון מקצועית המספקת את כל השירותים תחת קורת גג אחת? זקוקים לשירותי ניקיון באופן חד פעמי או שוטף? הגעתם למקום הנכון!

שירותי ניקיון
שירותי ניקיון

ישנן חברות ניקיון רבות, אך רק מעטות הן חברות גדולות, ותיקות ואמינות, אשר מסוגלות להציע לכם את כל סוגי שירותי הניקיון תחת קורת גג אחת, ולאפשר לכם ליהנות מניקיון מרבי בראש שקט. קבוצת מעוז אחזקה ושירותי ניקיון מעמידה לשירותכם מערך לוגיסטי בפריסה ארצית, שמסוגל לספק לכם מענה מקיף לכל צורך בתחום הניקיון, בהתאמה מלאה לצורכיכם ולדרישותיכם.

בין שירותי ניקיון שלנו תוכלו למצוא:

  • ניקוי משרדים ומוסדות
  • ניקיון בתים לפני או אחרי שיפוץ
  • ניקוי שטיחים
  • ניקוי חלונות – כולל עבודות סנפלינג
  • פוליש וקס והברקה
  • ניקוי בקיטור ובלחץ מים
ניקוי שטיחים
ניקוי שטיחים 

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button