מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי חלונות בסנפלינג

 
 
 
בעלי משרד? החלונות שלכם זקוקים לניקוי חיצוני מקצועי? פשוט הזמינו שירותי ניקיון חלונות בסנפלינג!

קבוצת מעוז - חברת ניקיון, אחזקה ושירותים בע"מ היא חברה המתמחה באספקת שירותי ניקיון מקצועיים עבור משרדים, מוסדות ואנשים פרטיים. בין שירותינו תוכלו למצוא: ניקוי חלונות בסנפלינג, ניקוי באדי קיטור, שטיפה בלחץ ועוד.
 
 
 
ניקוי חלונות בסנפלינג
 
 
 
 
חייגו אלינו עכשיו והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים של קבוצת מעוז:
1700-700-589
 

ניקוי חלונות בסנפלינג

כאשר מדובר בבניין משרדים גבוה או בית דירות עם חלונות גבוהים וארוכים, משימת ניקוי החלון הופכת ללא פשוטה בכלל, שכן לא הרבה מיושבי המשרד או מקרב אנשי התחזוקה של הבניין, ערוכים לטיפוס הרפתקני שכזה אל מחוץ לחלון על מנת לנקותו. פה אנחנו נכנסים לתמונה. ניקוי החלונות בעזרת ציוד סנפלינג הוא הפתרון לבעיית החלונות הלא נגישים לניקוי.

לשם כך אנו מחזיקים בציוד ייעודי לעבודות בגובה: סולמות, מנופים, טלסקופים וכמובן ציוד סנפלינג מקצועי. לפיכך, אנשי הצוות שלנו מומחים בעבודה עם ציוד זה, תוךשמירה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר.

שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה

לצורך עבודת הניקוי, אנו משתמשים בחומרים איכותיים ביותר, ובעלי תותקן לשמירה על הסביבה. בנוסף, אנו בוחרים בחומרים מיוחדים, הדוחים את האבק המצטבר על החלונות. עניין זה חשוב במיוחד כאשר מדובר בחלון חזיתי, החשוף לנזקי הסביבה, לרבות הפיח שמגיע מהכביש הסמוך.

חלון מבריק ללא כתמים

מעכשיו תוכלו להסתכל בחלון ולצפות בנוף המרהיב בחוץ, מה שיגביר את איכות החיים בעבודה. גם אם הנוף שלכם לא ירוק, אלא אתם רואים את הבניינים ממול או את המשרד של השכנים, עדיין הנוף הניבט מחלון מבריק הוא מרשים פי כמה, מאשר נוף מכוסה כתמים וטביעות אצבע.
 
 
 
 
 
עדיין מתלבטים? יש לכם שאלות נוספות? חייגו עכשיו ונשמח לענות לכם על כל השאלות ולתאם לכם שירות ניקוי חלונות בסנפלינג למשרד! 1700-700-589
 
 
ניקיון משרדים
 
 
 
ניקיון משרדים