התקשרו עכשיו

053-238-2676

ניקוי חלונות ראווה

תוכן העניינים

רוצים להגדיל את המכירות? התחילו בניקוי חלונות ראווה

ניקוי חלונות ראווה
ניקוי חלונות ראווה

חלונות ראווה הן כרטיס הביקור של העסק. עוברים ושבים מקבלים החלטה בתוך שניות בודדות ומכריעים האם כדאי להיכנס לעסק רק לפי חלון הראווה.

חלון נקי, מבריק, מזמין, מצוחצח ואסתטי מגדיל את המכירות בעשרות אחוזים. לעומת זאת, חלון מלוכלך עלול להוריד לטמיון מאות אלפי שקלים של השקעה במסעות פרסום ושיווק. אף על פי כן, בעלי עסקים רבים לא מקדישים את תשומת הלב הרצויה לחלון הראווה ולכן מונעים מעצמם פוטנציאל כלכלי גבוה.

ניקוי חלונות ראווה המתבצע על ידי חברה מקצועית מבטיח יתרונות מגוונים כגון:

  • ניקוי יעיל ומהיר ללא פגיעה בעסק
  • אפשרות לתיאום העבודה מול שעות הפעילות הרגילות של העסק
  • ניקיון חיצוני ופנימי
  • שימוש בציוד מתקדם לצורך טיפול בחלונות ראווה מזכוכית עדינה

מתי כדאי לבצע ניקוי חלונות ראווה?

בעלי אולמות תצוגה ועסקים צריכים לדאוג לאחזקה שוטפת של חלונות הראווה. רצוי לנצל את ההזדמנות ולנקות גם את המדפים, הפאנלים, הרצפה וכל מקום בו נמצאים לקוחות. את הניקיון אפשר לתאם בכפוף לתנאי מזג האוויר כדי להשיג יעילות לאורך זמן.

מצד שני, אין סיבה לוותר על ניקוי חלונות ראווה במהלך החורף או בתקופות סוערות. הניקיון הוא הוצאה מוכרת של העסק ואי אפשר להפעיל חלונות ראווה מבלי לבצע אותו.

קבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מציעה סל שירותים עבור בעלי חנויות ואולמות תצוגה. ראשית, נציגי הקבוצה מבינים את המשמעות ואת ההשלכות הכלכליות של חלון ראווה נקי. אנו עוסקים בתחום הניקיון שנים רבות ולכן יודעים למצוא פתרונות יצירתיים לשלל בעיות.

שנית, הניקיון מתבצע דרכנו בעזרת צוות בפריסה ארצית ושילוב בין ציוד מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים. איתנו תוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את הניקיון היעיל והאיכותי ביותר עבור חלונות ראווה.

ניקוי חלונות ראווה
ניקוי חלונות ראווה

ניקוי חלונות ראווה
ניקוי חלונות ראווה

כיצד לנקות את חלונות החנות

חלונות אינם קשים לניקוי, אך התהליך עלול להיות גוזל זמן ומתסכל ללא הכלים המתאימים. כמה תרגילים קלים יכולים להפוך את המשימה שלך לפשוטה יותר תוך סיוע להשיג ברק נטול פסים על כל המשטחים.

התחילו בשימוש במטלית רכה ונטולת מוך כמו מגבת מטבח ישנה או מפית פשתן, או מטלית מיקרופייבר מעוצבת במיוחד שתוכננה במיוחד לניקוי זכוכית. הימנע מגבות נייר מכיוון שהן עלולות להשאיר אחריהן שאריות מוך.

טיפים לניקוי חלונות

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים בעת ניקוי חלונות היא שימוש בפתרונות חזקים מדי, שעלולים לפגוע בזכוכית ובמסגרות. במקום זאת, ערבבו חומר ניקוי עדין עם מים בבקבוק ספריי, מרחו אותו באמצעות סמרטוט או ספוג נקי וקרצוף הלכלוך לפני שטיפה יסודית במים נקיים וייבוש במגבת או עם יעל כדי למנוע פסים.

אם החלונות שלך מלוכלכים במיוחד, התחל להשתמש במברשת ובשואב כדי לטאטא אבק רופף או פסולת מהמסגרות שלהם ולשאוב כל עודפי אבק. שלב זה מבטיח שלא יטפטף לכלוך על החלונות שלך בעת ניקוים, ומותיר אחריו פסים מכוערים.

מלאו דלי במים נקיים והוסיפו כמה טיפות של סבון כלים נוזלי או חומר ניקוי ביתי לא שוחק. הרווי סמרטוט או ספוג בתמיסה זו, מורחים עליו בעדינות משקעים עקשניים תוך הקפדה לא לשרוט מסגרות. אם מופיעים פסים, הרטיבו סמרטוט או ספוג נקי והמשיכו לשפשף עד שכל הסימנים ייעלמו מהחלונות.

לאחר שסיימתם את הקרצוף, שטפו את החלונות במים נקיים וייבשו אותם באמצעות מגבת רכה או יעל. בנוסף, Rain-X מציע טיפולים דוחי גשם כדי לעזור לחלון שלך להישאר יבש ובמקביל עוזר למנוע פסים בעתיד.

לגימור מקצועי של החלונות שלך, נסה ללטש אותם בנייר עיתון מקומט. שיטה זו מציעה תוצאות נהדרות ללא פסים ודורשת תרגול קל בלבד ליישום. בנוסף, זה יסיר כל שאריות נוזל ניקוי כך שהחלונות שלך מוכנים ב-100% לשמש.

כדי להסיר כתמים ומשקעים קשים יותר, נסה אלכוהול מינרלי או פתרונות ניקוי כמו Pine-Sol על סמרטוט ושפשף בעדינות על האזור הפגוע. היזהר לא לקבל חומרי ניקוי או ממיסים על מסגרות עץ, פיברגלס או ויניל מכיוון שהדבר עלול לשנות את צבעם. אם זה עדיין לא עושה את העבודה אל תהססו לפנות למומחים של מעוז ניקיון.

ניקוי מסגרות חלונות

חלונות uPVC הם פתרונות תחזוקה נמוכים שאינם נסדקים, מתקלפים או מתעוותים; עם זאת, כאשר אבק מצטבר על המסגרות שלהם, הם עלולים להתלכלך עם הזמן. עם זאת, עם התמדה וקצת שומן מרפקים, ניתן לתקן זאת בקלות כדי להחזיר אותם לתפארתם.

התחל עם מטלית רכה כדי לנגב לכלוך רופף, אבק ופסולת; זה יגרום לשאר עבודת הניקיון שלך לעבור מהר יותר. לאחר מכן, השתמש בשואב אבק עם מברשת רכה או בשואב אבק ביתי רגיל עם פיית מברשת רכה כדי לשאוב את כל הפינות של מסגרת החלון שלך; נקיטת זהירות נוספת כדי לא לפגוע באף חלק של מנגנון הפתיחה או הצירים במהלך שלב זה.

שטפו את המסגרת בעזרת הרבה מים חמימים וסבון. הימנע מכל חומרי ניקוי או ממיסים קשים מכיוון שהם עלולים לשנות את צבע הגימור שלו; נסה במקום זאת תמיסה לא רעילה ולא מסוכנת של חומץ ומים, חומר ניקוי לכל מטרה עדין או תערובת אקונומיקה/מים שהוכחה כמוצלחת על חלונות uPVC.

לשטוף היטב. במידת הצורך, חזור על תהליך זה כדי לתת למסגרות החלונות שלך ברק נוסף. לאחר מכן, נגב בתוך כל חלון באמצעות מטלית יבשה נטולת מוך – זה יסיר כל שאריות חומר ניקוי וימנע פסים בעת ייבוש החלונות והמסגרת.

אם הכתמים העקשניים, כמו כתמי חמצון שסבון ומים לא יכולים להסיר, נמשכים, אולי יהיה חכם לנסות גישות אחרות. חלקם זכו להצלחה באמצעות רפידות קרצוף על מסגרות חלונות אלומיניום אנודייז או ריסוס אלכוהול מינרלי על בד כאמצעים זמניים; אבל זה לא אמור להפוך לחלק ממשטר התחזוקה הרגיל שלך.

לאחר ששטפת את המסגרת ומשטחי הזכוכית, ודא שהם יבשים לפני התקנת כיסויי חלונות או סגירת דלתות כלשהן. אחרת, לחות מבחוץ עלולה לחלחל פנימה ולגרום לעובש, טחב או קורוזיה של רכיבי מתכת אם לחות כלשהי נכנסת מבפנים. ריססו מחדש מסגרות וזכוכית במידת הצורך – עבדו תמיד מלמעלה למטה כדי למנוע יצירת טפטופים שעלולים להשאיר סימנים מכוערים על החלונות!

ניקוי זכוכיות בחלונות

לא משנה אם זה לבית או לבניין מסחרי, ניקוי חלונות דורש לבצע כמה שלבים מרכזיים על מנת להגיע לניקיון מירבי. השתמש תחילה במטלית נקייה או בקצה המגב שלך כדי לנגב אבק, לכלוך או פסולת לפני מריחת חומר ניקוי.

אם זכוכית החלון שלך מלוכלכת במיוחד, הוסף כף אחת של אמוניה לתמיסת המים-חומץ שלך לקבלת כוח נוסף בעת הקרצוף. רק זכרו להשאיר אותם פתוחים לאחר השימוש שכן לאמוניה יש ריח עז שאמור להתפוגג כאשר נשארים בחוץ זמן רב מדי!

שפשפו את זכוכית החלון באמצעות תמיסת הניקוי והסמרטוט או הספוג, בתוספת תשומת לב מיוחדת לאזורים עם הצטברות אדמה כבדה הנוטים למשוך פסים וכתמים ביתר קלות. לאחר שסיימתם, שטפו במים נקיים בעזרת מטלית או מגבת נייר כדי לנגב עודפים.

כשלב הסופי, השתמש במגב בעל להבי גומי כדי לנגב את שאריות הקצף או הפסים של סבון על החלונות שלך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, התחל מלמעלה ועבוד למטה בתבנית S לקבלת תוצאות מיטביות; נגב בין החלקה עם מטלית יבשה כדי להבטיח יישום ללא טפטוף של שלב אחרון זה.

צמר גפן יכול לעשות עבודה קצרה בניקוי הפינות והמראות השקועות של חלונות ומראות שקועות; פשוט לטבול אותם לתוך תמיסת הניקוי שלך ולערבל משם אבק. רק תיזהר לא לגעת במסגרות שכן פעולה זו עלולה להכתים אותן!

אם לא ניתן להגיע לחלונות החיצוניים של חלון הראווה או בניין המשרדים שלך באמצעות סולמות, השקעה במוט טלסקופי המצויד בבדי מיקרופייבר בראשו ובידית ניתנת להארכה המסתובבת מעבר למטרים וחצי עשויה להיות אידיאלית. לחלופין, נסה חומרי ניקוי מגנטיים המשתמשים במגנטים כדי להרים פסולת ללא נדנוד מסוכן בסולם – הקפד לעקוב אחר כל הוראות היצרן כדי למנוע נזק פוטנציאלי לזכוכית, אדני החלונות ומסגרות החלונות!

ניקוי אדן חלון

ניקוי אדן חלון יכולים להפוך במהירות לבית לאבק, עובש וטחב – שלא לדבר על משטחים שרוטים כמו אספלט – מה שהופך את שמירה על אזור זה נקי באופן שוטף חשוב על מנת למנוע נזקים או כתמים לחלונות שלך ולהפוך את הבית שלך בריא יותר באופן כללי.

לניקוי אדני החלונות, התחל בניגובם במטלית לחה או במגבת נייר, הקפד להיכנס לכל הפינות והחריצים. השתמש בספוג, מברשת או מברשת שיניים אם יש לכלוך או כתמים עקשניים; עבור אדני חלונות מעץ, מומלץ להשתמש בחומר ניקוי עדין או במים במקום חומץ מכיוון שהחומצה שלו עלולה לפגוע בפני השטח שלו.

לאחר שהאדנים שלך נקיים, אפשר להם להתייבש לחלוטין באוויר לפני התקנה מחדש או הוספת פריטים דקורטיביים. משטח יבש מונע היווצרות כתמי מים שעלולים להכתים את מראה החלונות והדלתות.

עבור אדני חלונות קשים לניקוי או אזורים מוכתמים, שקול לערבב חלקים שווים של סודה לשתייה ומים לתמיסה ולמרוח על האזורים הפגועים. לאחר הנחת המקום, הניחו לו להתייצב מספר דקות לפני מריחת מברשת קרצוף או ספוג כדי לקרצף פסולת לפני שטיפה במים נקיים לאחר מכן.

ניתן לנקות את אדני החלונות החיצוניים עם תמיסת ניקוי עשויה חומץ ומים, באמצעות סולם אם מנקים מבחוץ, כמו גם לבישת כפפות מגן כדי להגן על עצמך מפני כימיקלים שעלולים להימצא על פני השטח שלהם.

אם אינך בטוח כיצד לנקות ביעילות את החלונות שלך, שכירת מנקי חלונות מקצועיים היא תמיד אופציה. המקצוענים משתמשים בפתרונות ניקוי שנוסחו במיוחד ובמגבים מקצועיים כדי לנקות במהירות וביעילות לכלוך, אבק ולכלוך שהצטברו על חלונות ואדנים; ניקוי שוטף של חלונות ואדן חיוני על מנת למנוע הצטברות של לכלוך לא בריא, אבק ולכלוך המצטבר עם הזמן. למידע נוסף על ניקוי חלונות ואדן לחצו כאן; לקבלת עצות מועילות עוד יותר, הקפד לבדוק את מגוון שירותי הניקיון שלנו בדרגת 5 כוכבים לקבלת עצות ומידע שימושי עוד יותר!

סרטונים

Picture of מעוז ניקיון ואחזקה
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

שירותים נוספים:

חברת ניקיון בראשון לציון

ניקיון בראשון לציון: פתרון לניקיון מקצועי ואיכותי בעיר המרכזית בראשון לציון, עיר המרכזית הדומיננטית בלב הארץ, ניקיון הוא חיוני לשפר את איכות החיים וליצור סביבה מקצועית ונעימה. חברתנו, חברת ניקיון בראשון לציון, מתמחה בספק פתרונות ניקיון מקצועיים ואיכותיים, עם מטרה להבטיח ללקוחותינו ניקיון מושלם ושירות

להמשך לחצו »

חברת ניקיון בירושלים

ברוכים הבאים לחברת ניקיון בירושלים – המומחים בניקיון מקצועי ואיכותי בעיר הקודש! אתם מחפשים פתרונות ניקיון מקצועיים ואמינים לביתכם, לעסק שלכם או למשרד המפואר? אתם במקום הנכון! חברתנו מתמחה בספק שירותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים ביותר, עם מחויבות לאיכות, אמינות ושירות אדיב ללקוחותינו. מה נציע לכם

להמשך לחצו »

ניקיון משרדים גדולים

ניקיון משרדים גדולים – הפתרון המושלם לסביבת עבודה יעילה ונעימה בעידן העסקים המודרני, המשרד הוא לא רק מקום לעבודה, אלא גם סביבה בה עובדים מבלים רוב זמנם. ניקיון משרדים גדולים הוא אתגר שלא ניתן להתעלם ממנו. כאשר עשרות, מאות או אפילו אלפי עובדים עובדים באותה

להמשך לחצו »
ניקיון בגובה

ניקיון בגובה

ניקיון בגובה: הפתרון המושלם לסביבה נקיה ובריאה בעולם המודרני שלנו, ניקיון ושמירה על סביבה נקיה הם חשובים יותר מתמיד. עם עליית מודעות לאקלים, לרמות הזיהום ולבריאותנו האישית, התחשבות בניקיון כבר לא נוגעת רק בשטחים נמוכים. אלא, היא מתרחשת גם בגובה, במקומות שבהם כל טיפה של

להמשך לחצו »
שירותי ניקיון לאירועים

שירותי ניקיון לאירועים

שירותי ניקיון לאירועים: הפתרון המושלם לאירועים חלומיים ארגון אירועים משלב בין התכנון המתוחכם והפרטי ובין היצירתיות האין סופית. מה היה יכול להיות עוד יותר מרשים ומושך מאירוע מצליח? התשובה תלויה למעלה מכל באיכות השירותים שנספק לאורחים. בעולם שבו הפרטים הקטנים מהווים הבדל, שירותי ניקיון מקצועיים

להמשך לחצו »

חברת ניקיון גדולה

מהו התפקיד של חברת ניקיון גדולה? חברת ניקיון גדולה מתמחה בספק שירותי ניקיון מקצועיים ותחזוקה ללקוחות מגוונים, כוללים מבני מגורים, משרדים, מוסדות ציבוריים ועסקים. היא אחראית על ניקוי רצפות, חלונות, שטיפת שטחים וכל הקשור לתחזוקה וניקיון של המרחב. מהי חשיבותה של חברת ניקיון לעסקים ולמוסדות

להמשך לחצו »
טופס יצירת קשר:

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button