התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ציוד ניקיון

תוכן העניינים

באיזה ציוד חברת ניקיון משתמשת?

ציוד ניקיון הוא ארגז הכלים העיקרי העומד לרשות חברות המציעות שירותי אחזקה וניקיון. אלו הקטגוריות העיקריות הכלולות בתוך הציוד:

  • חומרי ניקיון
  • שואבי אבק
  • מכשירי קיטור
  • מכונות שטיפה בלחץ
  • מכונות פוליש, טאטוא וקרצוף
  • ציוד לניקוי חלונות או פאנלים סולאריים
  • אביזרים משלימים
ציוד ניקיון
ציוד ניקיון

ההצלחה של החברה נמדדת באופן בו צוות הניקיון מצליח ליישם את הציוד ולהשתמש בו בצורה נכונה. כיום יש סוגים רבים של ציוד ולא תמיד קל למצוא את הפתרון האידיאלי. חברת ניקיון משתמשת בציוד המתאים לקריטריונים הבאים:

א. איכות – מבחינת איכות, התפקיד של חברת ניקיון הוא למצוא ציוד שאינו מסכן את הסביבה, את התשתית או את הציוד. האיכות של ציוד ניקיון נמדד לפי חומרי הגלם וההרכב הכימי בין הרכיבים.

ב. יעילות – הציוד חייב להיות יעיל כדי לחסוך זמן והוצאות גבוהות מהצד של הלקוח. ככל שהציוד איכותי ויעיל יותר, כך משך זמן הניקיון מתקצר וניתן לחזור לשגרה.

ג. תווי תקן – מכון התקנים הישראלי וגם מכוני תקנים במקומות אחרים בעולם נדרשים לאשר את הציוד המשמש חברות ניקיון. חברות מקצועיות משתמשות בציוד מאושר וכך מספקות ללקוח את התנאים האופטימאליים.

היכן משתמשים בציוד ניקיון?

הציוד משמש עבור ניקיון ואחזקה של בתים, משרדים, מבנים וגם שטחים פתוחים. באמצעות ציוד ברמה גבוהה ניתן גם לבצע ניקוי שטיחים, פוליש, ניקיון חלונות וניקוי אחרי שיפוץ או בנייה. חברה מנוסה תרכוש ציוד ברמה גבוהה ולא תחסוך עליו. מנגד, חברה ללא מוניטין או רקע מקצועי עלולה לפגוע באינטרסים של הלקוח ולתת עדיפות לציוד זול ושחוק.

בקבוצת מעוז מעמידים סטנדרטים גבוהים עבור בחירת ציוד ניקיון: צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו והצטרפו אל מאות אלפי לקוחות שנהנים משירותי אחזקה וניקיון.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button