התקשרו עכשיו

ניקיון דירות בחיפה

כיצד מתבצע ניקיון דירות בחיפה?

ניקיון דירות יכול להתבצע לאחר שיפוץ, לפני מעבר לבית חדש או באופן קבוע ותקופתי. הדבר החשוב הוא לבחור חברת ניקיון מיומנת המכירה את האיזור. הניקיון עצמו כולל שימוש בחומרים איכותיים והפעלת ארגז כלים מגוון. בנוסף, חברה המעסיקה צוותי ניקיון מנוסים תדע להתחייב לשירותי אחזקה מהירים ויעילים. הניקיון מבטיח איכות חיים גבוהה עבור בעלי הדירה והוא מתאים גם למבנים משותפים.

באיזור חיפה יש ביקוש גבוה עבור שירותי ניקיון לדירות. הסיבה לכך היא אוכלוסיה מגוונת, הכוללת לצד לקוחות פרטיים, צעירים, סטודנטים, משפחות ומבוגרים, גם בעלי עסקים, חברות ומפעלים. חברת ניקיון ברמה גבוהה עובדת מול קשת לקוחות רחבה ואף מעניקה יחס אישי. מצד שני, רצוי לברר מה כוללים שירותי הניקיון של החברה ובעיקר לבדוק האם היא מקפידה על השלבים הנכונים.

ניקיון דירות בחיפה
ניקיון דירות בחיפה

שלבים בשירותי ניקיון דירות
אלו השלבים העיקריים המזוהים עם ניקיון דירות בחיפה ובערים אחרות:

1. הדרכת לקוחות ופגישת ייעוץ – בשלב הראשון צריכים נציגי חברת ניקיון להיפגש עם הלקוח ולהעביר הדרכה מסודרת. מטרת הפגישה היא להציב יעדים, לתאם את לוח הזמנים ולבדוק האם קיימות דרישות מיוחדות. פגישת הייעוץ היא ללא התחייבות ואף ללא תשלום. הלקוח מצידו יכול לנצל את הפגישה על מנת לברר על הניסיון של חברת הניקיון ועל הרקע שלה בניקיון דירות.
2. ניקיון וריסוס – השלב השני הוא המעשי ובו מתבצע הניקיון של הדירה בפועל. בנוסף, בשלב הזה עוסקות חברות ניקיון מובילות בריסוס והדברה של הדירה. המטרה היא להכין את הדירה לאכלוס וגם למנוע נזקים בלתי צפויים בעתיד. ריסוס המתבצע לאחר ניקיון יסודי הוא יעיל יותר לאורך זמן. שירותי הניקיון ניתנים על ידי צוות מוביל בעוד הריסוס נגד תיקנים נעשה על ידי מדביר מורשה ומיד בתום העבודה.
3. מתן אחריות ומסירת הדירה – עם תום הניקיון והריסוס ניתן לתאם פגישה נוספת מול הלקוח ולמסור ליד ואת הדירה. בחברות ניקיון איכותיות נותנים אחריות של שנה עד שנתיים, בעיקר בעבודות מיוחדות כגון ניקיון דירה לאחר שיפוץ, שטיפה בלחץ, ניקיון בקיטור, פוליש וכן הלאה.

ניקיון דירות בחיפה – דגשים בביצוע עבודות ניקיון

חברת ניקיון לבתים פרטיים בחיפה כפופה לשורה ארוכה של סטנדרטים מחמירים. על נציגי החברה להכיר את האיזור, את השכונות ואת הרחובות, לעמוד לרשות הלקוח בזמינות מלאה וגם לענות על הצרכים שלו.

חברת ניקיון צריכה לשים דגש בעיקר על הנושאים הבאים:

  • שימוש בחומרי ניקיון איכותיים
  • בחירת חומרי ניקיון לפי המלצות ארגוני איכות הסביבה
  • מסירות מלאה למטרות הניקיון
  • שילוב בין מיומנות וניסיון

רוב בעלי הדירות מעדיפים להזמין שירותי ניקיון מאשר להשקיע בעצמם את הזמן והמשאבים.

אנחנו בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מבינים את זה: השאירו פרטים באתר או חייגו 053-238-2676 ונעמוד לרשותכם בהקדם.
ניקיון דירות בחיפה
ניקיון דירות בחיפה

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button