מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע''מ- שירותי ניקיון
 
 
4
4 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון משרדים

השטיחים מלוכלכים? החלונות לא מבריקים? הרצפה דביקה? מחפשים חברת ניקיון מקצועית למשרד? אתם צריכים חברת ניקיון המתמחה בשירותי ניקיון למשרדים!


קבוצת מעוז - חברת ניקיון, אחזקה ושירותים בע"מ מספקת שירותי ניקיון היקפיים עבור משרדים, מוסדות, ארגונים, בתים פרטיים ודירות.

 

ניקיון משרדים - אלה רק חלק מהיתרונות שיש לקבוצת מעוז להציע לכם:


  • שירות אדיב ומקצועי
  • ניקיון משרדים בכל רחבי הארץ
  • מבחר פתרונות ניקוי למשרד
  • צוות מנוסה בעל למעלה מ-17 שנות ניסיון
 
ניקיון משרדים
 
אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו! 1700-700-589

בכל משרד באשר הוא, ניקיון הוא חלק משמעותי ביותר מסביבת העבודה האיכותית

ניקיון הוא חלק חשוב מאיכות החיים שלנו, וכאשר מדובר בסביבה הביתית שלנו מדובר באיכות החיים הישירה שלנו בחיי היום יום שלנו. כאשר מדובר בסביבה משרדית ובסביבת עבודה, הניקיון הוא יותר מסתם איכות חיים – הוא מרכיב משמעותי ביותר של סביבת העבודה במקום העבודה שלנו. כיום כבר מובנת החשיבות העצומה של סביבת עבודה איכותית בשיפור העבודה של העובדים השונים בעסק, וככל שאנחנו משקיעים יותר ביצירה ובשימור של סביבת עבודה איכותית, כך אנחנו יכולים ליהנות מעבודה איכותית יותר ומהשקעה בעובדים שלנו ובאיכות החיים היום יומית שלנו.

מנגד, משרד שלא מקפידים בו על ניקיון בצורה קבועה ואיכותית הוא משרד שסביבת העבודה בו תיפגע, ושהעובדים בו יחושו הזנחה של ממש והדבר ישתקף גם בעבודה שלהם. לכן, אנחנו צריכים להקפיד ולהשקיע בניקיון המשרד שלנו באופן קבוע, ומשום שניקיון הוא לא עניין של מה בכך ויש להשקיע בו היטב מבחינת זמן ומאמץ, אתם זקוקים לשירותי ניקיון למשרדים מטעם חברת ניקיון מקצועית. כעת, נבין בדיוק מדוע מדובר בהחלטה חכמה עבור המשרד שלכם.

שירותי ניקיון למשרדים – שירותים מקצועיים שמבטיחים סביבת עבודה ברמה הגבוהה ביותר

שירותי ניקיון למשרדים הם שירותים שניתנים על ידי חברת ניקיון שזהו תחום ההתמחות שלה, ושמבצעת את הניקיון באופן קבוע בסביבת המשרד שלכם בהתאם לצרכים שלכם. חשוב מאוד לפנות לחברה מובילה בתחום, משום שחשוב מאוד לבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר. בכדי לעשות זאת יש צורך בכוח אדם איכותי בתחום הניקיון, בהשקעה של זמן ושל מאמץ בניקיון קבוע, ובשימוש בחומרי הניקיון ובכלי הניקיון הנחוצים לביצוע העבודה בצורה נכונה.

עוד פרמטר חשוב מאוד בבחירה של חברת ניקיון עבור המשרד שלכם, ובעצם הפנייה לחברה שכזו מלכתחילה, הוא ביצוע הניקיון בתנאים שנחוצים לכם. לעתים, ניקיון המשרד הוא לא פשוט מבחינת ההפרעה שהוא יכול ליצור בסביבה המשרדית. בכדי לוודא שזה לא יהיה המצב, לעתים נחוצים לכם שירותי ניקיון בשעות מוקדמות או מאוחרות, בסופי שבוע או בכל צורה אחרת שבה הדבר לא יפריע לכם – ויש לפנות לחברת ניקיון שיודעת להתאים את לוח הזמנים שלה לצרכים שלכם. לבסוף, חשוב כמובן גם לפנות לחברה שיודעת להתאים את שירותי הניקיון שלה למציאות בשטח במשרד שלכם – בין אם מדובר בצורך של ניקוי רצפות, שטיחים, חלונות, רהיטים או כל סוג אחר של ניקוי.
 
 
 

כל שירותי הניקיון למשרד שלכם


בחבילת הניקיון הבסיסית שלנו, אנו מציעים שירותי החלפת פחים, ניקוי פחים, שטיפת רצפות, ניגוב שולחנות, פוליש לרצפה, רחיצת הכלים במטבחון, ניקוי משטחי השיש וכדומה.


בנוסף לניקיון משרדים אנו מספקים שירותים נוספים

כמו כן, ברשותכם לבחור בשירותים מורחבים, הכוללים התקנת מפיצי ריח אלקטרוניים, ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות חיצוני ופנימי, ניקוי בקיטור ובלחץ מים וכן שטיפה מיוחדת לרצפות עדינות כמו פרקט.

ניקוי בקיטור לרצפות מיוחדות

כאשר מדובר ברצפות העשויות מחומרים מיוחדים כגון חיפוי אבן, גרנוליט,בטון ועוד, הצוברים עובש, יש צורך באמצעים לניקוי עמוק. לצורך כך אנו משתמשים במכשירי ניקוי בקיטור ובלחץ מים גבוה על מנת להסיר כל שכבת לכלוך, גם כאשר מדובר בלכלוכים עקשניים במיוחד.

ניקוי שטיחים במשרד

אם המשרד שלכם מרופד בשטיחים מקיר לקיר, שטיחי שאגי או שטיחים פרסיים, אנחנו ערוכים לניקיון שטיחים יסודי. בעזרת חומרים מיוחדים ומכונות ניקוי ייעודיות לשטיחים, אנו נדאג להסיר כל הכתמים כולל כתמי קפה, הנפוצים במשרדים.

ניקוי חלונות משרדיים

בנוסף תוכלו לבחור בשירות ניקוי חלונות המשרד החיצוניים, הפנימיים אוגם וגם. לצורך ניקוי חיצוני, אנו מעסיקים צוות מומחים שערוכים לניקיון החלונות הגבוהים ביותר בעזרת ציוד הסנפלינג המתקדם שלנו.

לא בטוחים איזה שירות להזמין? התקשרו עכשיו ונשמח להתאים לכם חבילת ניקיון שמתאימה לצורכי המשרד שלכם! 1700-700-589
 
ניקיון משרדים
 
ניקיון משרדים