התקשרו עכשיו

פוליש קריסטלי

פוליש קריסטלי של מעוז אחזקה ניקיון ושירותים – החלטה מבריקה! 

רוצים להעניק לרצפה מראה חלק ואיכותי, המשדר ניקיון ויוקרה? זה הזמן לפנות אל קבוצת מעוז ניקיון אחזקה ושירותים ולהזמין שירותי פוליש קריסטלי, להברקת רצפות שיש ורצפות אבן (לא מתאים לשימוש על גרניט פורצלן או קרמיקה). צוות החברה יגיע עד אליכם, כאשר הוא מצויד במכשור מתקדם ובחומרים איכותיים ויבצע את השירות על הצד הטוב ביותר! את התוצאות, תראו מיד ולאורך זמן.

לקבוצת מעוז יש ניסיון של למעלה מ-15 שנה בביצוע עבודות פוליש קריסטלי בסטנדרטים חסרי פשרות. שירות זה יעניק לרצפה ברק וניקיון, אשר ידועים בעמידותם ובאיכותם, אשר נשמרת לאורך זמן רב, יותר מכל סוגי הפוליש האחרים. באופן זה, תוכלו להבטיח תמורה מלאה עבור כספכם והנאה ממושכת.

הברקה קריסטלית – שקוף שהשקעתם!

לפרטים נוספים, לקבלת הצעת מחיר ולהזמנות, חייגו: 1700-700-589
פוליש קריסטלי
פוליש קריסטלי

שירות יוצא מן הכלל – באיכות של פוליש קריסטלי!

שירות זה לוקח את מלאכת הליטוש וההברקה של מרצפות צעד קדימה ומאפשר יישום של תוצאות מרשימות במיוחד. למעשה, הפוליש הקריסטלי מתחיל כמו עבודה רגילה, עם החלקה ושיוף של המרצפות, כאשר, באמצעות מכשור מיוחד, ניתן להגיע לניקוי יסודי ועמוק בתהליך אשר נמשך מספר שעות.

כאשר מסתיים תהליך הניקוי והליטוש, במקום ליישם וקס רגיל, מיישמים מעטה רב-שכבתי מיוחד, אותו מחדירים עמוק למרצפות באמצעות חום גבוה.

בשל הסטנדרטים הגבוהים של השירות והתהליך המורכב יותר, הברקה קריסטלית דורשת עבודה ממושכת, אשר תבטיח יישום נכון ואחיד של החומרים. בעוד שהציפוי הרב שכבתי של ההברקה הקריסטלית מעניק לרצפה מראה מבריק וחלק במיוחד, למעשה, הוא ידידותי למשתמש ואף מונע החלקה. בנוסף, השכבות השונות מעניקות לרצפה הגנה ועמידות מפני מפגעים כגון שריטות, רטיבות וכיו"ב.

בכל שאלה ובקשה, צוות קבוצת מעוז ישמח לעמוד לשירותכם.
צלצלו: 1700-700-589 והצטרפו אל קהל לקוחותינו המרוצים!

פוליש קריסטלי
פוליש קריסטלי

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button