מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע''מ
 
 
4
4 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי ניקיון למשרד

 

זקוקים לשירותי ניקיון למשרד?


אנשי עסקים, מנהלים וגם עובדים זוטרים מכירים היטב את החשיבות של שירותי ניקיון. באמצעות שירותי ניקיון למשרד ניתן להפוך את סביבת העבודה למקום פורה, מאתגר וחיובי. הניקיון מעודד מוטיבציה גבוהה בקרב העובדים והוא משפיע גם על הלקוחות והספקים. משרד נקי הוא הדרך היחידה לשמור על מוניטין חיובי של החברה וליהנות מיתרונות כגון:

שירותי ניקיון למשרד
 

  • סביבת עבודה סטרילית
  • מניעת מחלות
  • שמירה על נוחות, סדר וארגון
  • חיסכון בהוצאות אחזקה


שירותי ניקיון למשרד ניתנים על ידי חברות מקצועיות. תפקיד החברה הוא להקצות לכל משרד צוות ניקיון יעיל ומהיר. הניקיון לא בא על חשבון הפעילות השוטפת של עובדי המשרד והוא לא פוגע בביצועים או בתפוקה.

תיאום שירותי ניקיון למשרד

יש מספר אפשרויות עבור תיאום שירותי ניקיון למשרד. אפשרות אחת היא לתאם שעות קבועות ולהחליט על ניקיון לפני תחילת יום העבודה או בסיומו. אפשרות שנייה היא להשאיר את הבחירה בידי החברה המבצעת, אך לתאם שעות בהן עדיף להימנע מניקיון לטובת עבודה שוטפת.נציגי המשרד יכולים להחליט על שיטת הניקיון המועדפת ולבצע בהמשך התאמות נוספות. מעבר לכך, הדגש בעת בחירת שירותי ניקיון הוא על שימוש בציוד איכותי, מינימום רעש בסביבת העבודה וגם שמירה על חפצים אישיים, על הריהוט ועל מסמכים רגישים.

קבוצת מעוז מציעה שירותי אחזקה וניקיון עבור משרדים בכל רחבי הארץ. אנחנו בקבוצה מעמידים לרשות בעלי משרדים ציוד מתקדם ומבצעים ניקיון תוך עמידה בלוח זמנים. רק דרכנו תוכלו ליהנות ממוקד חירום זמין במשך 24 שעות ביממה וצוותי פיקוח ניידים. הניסיון מאפשר לנו לספק פתרונות לכל בעיה או דרישה של המשרד. אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני: צרו קשר בהקדם עם אחד הנציגים שלנו ואל תתפשרו על מראה המשרד או העסק.