התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

אחזקה שוטפת

תוכן העניינים

דרך שלכם לבית מתוחזק ולאיכות שלא נגמרת

אם אתם רוצים להיות באיכות החיים הכי גבוהה הגיע הזמן שתתקדמו אלינו למעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ. המקצועיות אצלנו היא הדבר החשוב ביותר יחד עם צוות אמין והוגן וכמובן מחירים משתלמים לכול אחד. שירותי הניקיון שלנו חולשים על כל התחומים כולל ניקיון משרדים, בנייני מגורים משותפים ובתים פרטיים. אצלנו יש את צוות העובדים הכי מקצועי ונאמן שיעשה את העבודה תמיד על הצד הטוב ביותר ואם תרצו לשמוע עלינו עוד אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון 1700-700-589 ונספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת בדרך שלכם להפוך לעוד לקוח מרוצה.

מדוע אחזקה שוטפת חשובה ביותר לאיכות החיים?

הסביבה בה אנחנו גרים היא אחד הגורמים הכי חשובים לאיכות חיים גבוהה. איכות חיים גבוהה היא דבר שכולנו רוצים אך לא תמיד מבינים כיצד להשיג אותה. הדברים הקטנים יכולים להשפיע מאוד אך כשמדובר על סביבת חיים תקינה אי אפשר שלא להזכיר את הניקיון. כאן בדיוק אנחנו בקבוצת מעוז נכנסים לתמונה כדי להעניק לבניין שלכם ולבית אחזקה שוטפת בכל מה שהוא צריך. בבנייני משרדים ובניינים רבי קומות גדולים יש בעיה של אחזקה כאשר לא תמיד מגיע צוות ניקיון וגם כשהוא מגיע הוא אל מבצע את העבודה בצורה יסודית. דבר כזה יכול להוביל להזנחה של הבניין ואנחנו במעוז לא ניתן לזה לקרות.
אחזקה שוטפת
אחזקה שוטפת

מה כוללת אחזקה שוטפת אצלנו במעוז אזקה ניקיון ושירותים בע"מ?

  • אצלנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ כל לקוח מקבל יחס אישי והולם. אחזקה שוטפת ניתנת על בסיס קבוע בלי צורך להזכיר לנו כל הזמן מראש כמו שקורה פעמים רבות אצל חברות אחרות קטנות ולא מנוסות. תוכלו לקבוע ימים קבועים בהם צוות הניקיון שלנו יגיע לבניין שלכם או לכל מבנה שתרצו כולל בתים פרטיים וידאג לכל מה שצריך כולל פינוי אשפה, ניקיון מרצפות, ניקיון מדרגות, ניקיון החלונות ועוד.
  • כל האחזקה השוטפת מתבצעת באמצעות המכשירים והמכונות הכי מתקדמות והכול כדי לייעל את העבודה ולסיים אותה בכמה שפחות זמן. אמנם כשצוות ניקיון מגיע לחדר מדרגות או למבנה מסוים ומנקה אפשר לדעת שלאחר מכן האזור יהיה הכי נקי שיש אך עדיין סיטואציה כזו יכולה להוות מטרד לעוברים מהשווים. אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מוצאים פתרונות יצירתיים להכול.

כיצד אחזקה שוטפת לא תפגע בשגרת העוברים השובים?

כדי אתם תקבלו איכות גבוהה של מחייה ושהות במקם בו אתם גרים אנחנו במעוז נדאג שגם תהליך הניקיון עצמו יקרה במינימום זמן ובמקסימום יעילות. ברשותנו מכונות שטיפה מתקדמות שמבצעות את העבודה בצורה הכי יסודית שיש ובזמן קצר הרבה יותר. במצב כזה לא דרוש צוות רב שיתרוצץ בבניין וגם העבודה תהיה משתלמת יותר לשני הצדדים. בנוסף, אחזקה שוטפת מתבצעת בשעות שנוחות ללקוחות כך שההפרעה מתרחשת לכמה שפחות אנשים, בשעות הערב או בשעות הבוקר.

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ לעבודה הכי טובה בשבילכם

אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מעניקים כבר מ1997 ללקוחות רבים את השירותים הכי טובים שהם יכלו לקבל. בין השירותים שלנו ניתן למצוא אחזקת מבנים, בניקיון בתי מגורים, ניקיון משרדים, אחזקה שוטפת והכול קורה עם הצוות הטוב ביותר והציוד המתקדם ביותר. אנחנו בקבוצת מעוז לא מתפשרים על איכות, אצלנו כל לקוח מקבל את כל תשומת הלב עד שהעבודה גמורה ומושלמת.
אם גם אתם רוצים שירותי ניקיון וחזקה פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ולכל שאלה. ניתן למצוא אותנו בטלפון 1700-700-589 ואנחנו נענה לכם על כל מה שתרצו לדעת
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button