התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

איזורי שירות

תוכן העניינים

שירותים ואזורים – חברת מעוז אחזקה שירותים וניקיון בע"מ

חברת מעוז היא מחברות הניקיון הבולטות והמובילות בתחום הניקיון בישראל והיא מציעה שירותים מגוונים לקהל לקוחותיה, במחירים האטרקטיביים ביותר בשוק. חברת ניקיון תפקידה להעניק שירותי ניקיון מתקדמים באמצעות צוותי ניקיון איכותיים ומקצועיים ביעילות ומומחיות בלתי מתפשרת.

השירותים השונים המוצעים על ידי החברה

אם בעבר לרוב נתח השוק עליו חלשו חברות הניקיון היה בעיקר ניקיון משרדים, כיום חברת ניקיון בולטת יותר גם בשוק הפרטי ולא רק בשוק העסקי ובקרב חברות. חברת מעוז אחזקה שירותים וניקיון בע"מ מתמחה בניקיון בתים חדשים, ניקיון בתים לאחר שיפוץ, כמובן- ניקיון משרדים, ניקיון בבתי ספר, ניקיון גרפיטי וניקיונות ממוקדים נוספים אחרים. בחברה ישנם אמצעי ניקיון מתקדמים וטכנולוגיים המאפשרים לעובדי הניקיון המועסקים על ידי החברה לעשות את עבודת הניקיון נאמנה- כמו למשל, ניקיון באמצעות קיטור מים, ניקיון באמצעות פוליש לרצפות, שטיפה בלחץ מים ועוד. כאמור, כיום, הולכת וגוברת המגמה של היעזרות בחברות ניקיון חיצוניות לשם ביצוע עבודות אצל לקוחות פרטיים, מה שבעבר היה נעשה בעיקר בעזרתם של עובדי ניקיון עצמאיים. היתרון שבשכירת שירותי עובד ניקיון מטעם חברת ניקיון מוסמכת הוא כמובן נושא השמירה על הזכויות שלו כעובד, דבר מה אשר לא פעם "נופל בין הכיסאות" כאשר מדובר בעובדי ניקיון עצמאיים ועשוי לפתוח את הפתח לבעיות משפטיות שונות למעסיק. חברות הניקיון מציעות שירותי ניקיון דירה ללקוחות הפרטיים בכל מיני מצבים.

חברות הניקיון ולקוחות פרטיים

אחד השימושים העיקריים בחברות הניקיון על ידי לקוחות פרטיים הוא כמובן נושא ניקיון הדירות לאחר שיפוץ. במצב כזה, שדירתכם מצויה לאחר שיפוץ אשר גבה מכם משאבים רבים, יש צורך להשלים את הטיפול לבית בניקיון יסודי ומקיף שמטרתו לא רק לחדש את הבית ולשוות לו מראה נקי ומצוחצח אלא כמובן גם מטעמי היגיינה ושמירה על בריאות בני ביתכם לאחר שנעשה שימוש בחומרי בנייה ואמצעים נוספים בדירתכם במהלך השיפוץ. שימוש נוסף שעושים לקוחות פרטיים בחברות הניקיון הוא ניקיון של חלקים ספציפיים בבית הדורשים אמצעי ניקיון מתקדמים וטכנולוגיים שאין גישה אליהם לכל אדם פרטי- כמו למשל, ניקיון הרצפות באמצעות מכשיר פוליש. מכשיר הפוליש למעשה מחדש את השכבה העליונה של הרצפות ומשווה לה מראה ומרקם כפי שהיה כשנקנתה לראשונה. מכשיר הפוליש הינו מכשיר גדול שיש לדעת איך לעבוד איתו בצורה מקצועית, כך שאמנם ניתן לשכור אותו בחברות שונות, אך נראה שעדיף להשאיר את העבודה איתו למקצוענים.
חברת מעוז אחזקה שירותים וניקיון בע
חברת מעוז אחזקה שירותים וניקיון בע"מ

היכן מספקת חברת הניקיון מעוז את שירותיה?

כיום, ניתן להבחין בריבוי חברות ניקיון בשוק לאור הביקוש ההולך וגובר בהן, כך שנוכל למצוא ללא כל קושי ב חברת מעוז מספקת את שירותיה בכל הארץ ובעיקר בעיר חיפה ובצפון הארץ.

כיצד תבחרו בחברת הניקיון האידיאלית עבורכם?

בבואכם לבחור בחברת ניקיון לצורך משימת ניקיון מסוימת, בין אם הינכם לקוחות פרטיים או עסקיים, חשוב מאד בראש ובראשונה לקבל המלצות על חברת ניקיון מקצועית וטובה מלקוחות אחרים, על מנת ללמוד על טיבה של חברת הניקיון ועל רמת מתן השירות שלה. שנית, כדאי מאד ואף הכרחי לערוך סקר שוק מקיף ולבחון את המחירים אל מול השירותים המוצעים בחברות הניקיון הקרובות לאזורכם, כך שתוכלו למעשה לקבל מושג כלשהו על טווח המחירים הסביר בעבור השירות הרלוונטי אותו אתם מחפשים. חברת מעוז אחזקה שירותים וניקיון בע"מ מעניקה שירות בלתי מתפשר במחירים אטרקטיביים.
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button