התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

דיני עבודה וזכויות עובדים

דיני עבודה וזכויות עובדים
דיני עבודה וזכויות עובדים

חוקי העבודה רואים במקבל השירות כאחראי לשמירת זכויות העובד, גם אם איננו המעסיק הישיר שלו. המשמעות היא שאם נוצר מצב שבו הופרו זכויות העובדים, האחראית לכך בעיני החוק היא לא רק חברת כוח האדם שמעסיקה את העובד, אלא גם החברה שבה הועסק העובד. מסיבה זו, חשוב לוודא שאתם עובדים עם חברה הוגנת, שדואגת לשמור על כל הזכויות של עובדיה.

שומרים על החוק

חברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ בעלת רישיון פעילות מטעם משרד התמ"ת, והמשמעות היא שהיא דואגת לכל זכויותיהם הסוציאליות של עובדיה. מעבר לזאת, לכל העובדים יש כתובת למי לפנות בכל בעיה שמתעוררת אצלם. אתם תמיד יכולים לגשת לשכר של העובד, ולוודא שהוא אכן קיבל את כל הזכויות שמגיעות לו לפי החוק. בצורה זו, כל לקוחותינו יכולים להיות בטוחים שהם מוגנים מפני תביעות הנוגעות לדיני עבודה.

שומרים על העובדים

אנו רואים חשיבות עליונה בשמירה על זכויות העובדים שלנו לא רק משום שזוהי דרישת החוק, אלא משום שאנו מאמינים שההצלחה האמיתית שלנו טמונה בכוח האדם שלנו. כל העובדים שלנו הינם אנשי מקצוע מיומנים, שמכירים היטב את עבודתם, והם עובדים במרץ כי הם יודעים שהם מקבלים שכר הוגן בעבור עבודתם, ועמלם אינו מנוצל לרעה. עובדים מרוצים, משמעו לקוחות מרוצים, וזו עוד סיבה מדוע אנו דואגים לטפח את הצוות המנצח שלנו.

בכל שאלה תוכלו לפנות אלינו ולקבל מענה מלא ומקצועי: 072-2594082.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button