התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

דרושים עובדי ניקיון בתי ספר

תוכן העניינים

כשעולם הניקיון פוגש ילדים

אנשים רבים עובדים בניקיון ברחבי הארץ וגם מוסדות לימוד צריכים אנשים רבים כדי לשמור על סביבת למידה נקייה. יש הרבה מנקים ברחבי הארץ, כאלו שמנקים בנייני משרדים וכאלו שפועלים בעיקר בבתים פרטיים ובדירות, חלק מהם עובדים כעצמאיים וחלק עובדים בכפוף לחברות ניקיון. להיות עובד ניקיון בבית ספר היא אחת מעבודות הניקיון הכי מגוונות שיש כאשר בסביבת בית הספר הכול יותר צבעוני והכול יותר שמח כאשר כל הילדים מכירים את הצוות שפועל, לפחות בפנים, וכך נוצר יחס אישי בין כולם. דרושים עובדי ניקיון בתי ספר תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות של מנקים רבים שמחפשים עבודה וגם אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ נשמח לצרף אתכם למשפחה.

עובדי ניקיון בבתי הספר: עבודה גמישה בשעות נוחות

  • כשדרושים עובדי ניקיון בתי ספר יכולים להיות פתרון מעולה בעיקר בגלל השעות שבהם עובדים. לעובד ניקיון חשוב מאוד לעבוד בשעות נוחות ואין כמו בית ספר שאליו הוא מגיע בשעות נוחות מאוד אחרי סיום הלימודים, כאשר מדובר על שעות 3 או 4 אחרי הצהריים לכל היותר והעבודה נמשכת לכל היותר עד שעה 6 בערב. כמובן שיש מנקים שעובדים בשעות אחרות ולעתים גם עובדים קשה מאוד אך בסך הכול מדובר בסביבת עבודה נחמדה שגם קשורה לעולם החינוכי.
  • יש משהו מרתק בלעבוד עם ילדים. אמנם צוות הניקיון לא עובד עם הילדים באופן ישיר אך לעבוד בסביבה כזו ולא משנה האם מדובר בכיתות א' או בכיתות י"ב, סביבת עבודה כזו עדיפה בהרבה על מפעל או על אזור תעשייה כשלהו. הילדים מרימים את הכיסאות בסוף היום והרצפה נשטפת ליום הלימודים הבא והעבודה הופכת להיות נעימה הרבה יותר.

יחס אישי עושה את ההבדל

כשנוצר יחס אישי בין המנקה לבין התלמידים הכו להופך להיות יותר פשוט עבור שני הצדדים. אמנם לא מדובר על היכרות אישית אך כולם יודעים מי הוא צוות הניקיון וכשרואים את אותם פרצופים בכל שנות הלימוד יש הערכה אישית שנוצרת וכולם מרימים כיסאות בזמן, שלא כמו לקוחות אחרים שיכולים להיות מאוד עוינים ולא נחמדים. אצלנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ דרושים עובדי ניקיון בתי ספר ולעוד מוסדות רבים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

דרושים עובדי ניקיון בתי ספר
דרושים עובדי ניקיון בתי ספר
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button