התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

דרושים עובדי ניקיון

דרושים עובדי ניקיון חרוצים ומקצועיים

  • חברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ שמה לעצמה את המקצועיות כאחד מעקרונות היסוד. החברה פעולת כבר שנים רבות עם לקוחות רבים מכל המגזרים החל מבנייני משרדים גדולים שמפוזרים ברחבי הארץ ועד הלקוחות הפרטיים שנהנים מניקיון בתים איכותי חברת מעוז תמיד גדלה ולכן דרושים עובדי ניקיון חרוצים כמעט כל הזמן כדי להמשיך את העבודה הטובה והמוניטין שהחברה יוצרת לעצמה.
  • אחד מהגדולות של חברה היא גם היכולת לעמוד בזמנים. במציאות כמו של שנת 2017 אי אפשר לבצע עבודה טובה בלי שעמדנו ביעדים שהגדירו לנו מראש כאשר הכול דופק מסביב לשעון. כשדרושים עובדי ניקיון הכוונה לא רק לעובדי ניקיון מקצועיים אלא גם לעובדים שיודעים מהו מוסר עבודה, יודעים שיש זמנים שצריך לעמוד בהם ויודעים כיצד לייעל את הזמן כמו שהחברה צריכה להציע לקוחות.
  • ייעול הזמנים מתבצע בעיקר באמצעות ניהול נכון של כוח האדם ושימוש במכשירים ומכונות מתקדמות. השימוש במכונות שטיפה כמו למשל מכונות קיטור חסוכות בזמן רב וכך נחסך גם עלויות רבות של כוח אדם לא מועט שמגיע לנקות אזורים מסוימים. דרושים עובדי ניקיון איכותיים שיודעים כיצד להשתמש במכשירים כאלו ושתפעול מכני הוא דבר שבא להם בטבעיות כמו גם יכולת למידה מהירה.
דרושים עובדי ניקיון
דרושים עובדי ניקיון

עובדי ניקיון מכל קצוות הארץ

חברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מספקת שירותי ניקיון כבר שנים רבות לכל המגזרים בכל קצוות הארץ. דרושים עובדי ניקיון מכל הארץ לביצוע המשימות היום יומיות בהיקף העבודה שרק עולה עם השנים. הפריסה הארצית של החברה מגייסת לעצמה עוד ועוד מוניטין חיובי והמלצות מלקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים כאשר שירותי הניקיון רק משתפרים עם השנים עוד ועוד. שירותי הניקיון חולשים על כל האזורים ולכן גם כוח האדם של החברה הוא עצום ומתפרס על פי כל המדינה.

אלו סוגי ניקיונות מבוצעים אצלנו ומי נדרש למשימה?

כשדרושים עובדי ניקיון בחברה קטנה יש צורך לאנשים שיודעים לטאטא ולשטוף את הרצפה. כשדרושים עובדי ניקיון אצלנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ, יש צורך באנשים שיודעים כיצד לבצע משימות מסובכות ולא פשוטות שלא כל אחד יכול לבצע כמו למשל ניקיון חלונות בסנפלינג, ליטוש מרצפות, עבודה עם מכונות פוליש שונות והתאמה שלהם לסוג הרצפה ועוד משימות מאתגרות.

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ לעבודה הכי טובה בשבילכם

אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מעניקים כבר מ1997 ללקוחות רבים את השירותים הכי טובים שהם יכלו לקבל. בין השירותים שלנו ניתן למצוא אחזקת מבנים, בניקיון בתי מגורים, ניקיון משרדים והכול קורה עם הצוות הטוב ביותר והציוד המתקדם ביותר. אנחנו בקבוצת מעוז לא מתפשרים על איכות, אצלנו כל לקוח מקבל את כל תשומת הלב עד שהעבודה גמורה ומושלמת. אם גם אתם רוצים שירותי ניקיון וחזקה פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ולכל שאלה.
ניתן למצוא אותנו בטלפון 1-700-700-589 ואנחנו נענה לכם על כל מה שתרצו לדעת

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button