התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

הדברת ג'וקים

תוכן העניינים

ריסוס נגד ג'וקים צריך להיעשות בצורה מקצועית ללא פשרות או שעשויות להיות לו השלכות קשות

הג'וק הנפוץ בארץ הינו בעל חיים חזק, סתגלן וכמעט בלתי ניתן להשמדה. נוסף על כך, הוא נמשך אל הפסולת אשר אנו מייצרים, ולמאגרי המזון הקיימים בביתנו, מה שהופך אותו למטרד רציני וקשה להסרה בבתי מגורים רבים ברחבי הארץ. בשל כוח הישרדותו, הריסוס בו עושים שימוש להרג ג'וקים מורכב מחומרים כימיים רבי עוצמה, אשר עשויים להיות מסוכנים גם לדיירים עצמם.

בעת הזמנת שירותי מדביר שיפזר חומר ריסוס נגד ג'וקים, חשוב מאוד לשים לב לעבודתו. מאחר ולרוב על הדברת ג'וקים ניתנת אחריות לשנה שלמה (אשר במקרה של חזרת הג'וקים המדביר מחויב לטיפול חוזר או פיצוי כספי), מדבירים רבים נוטים להשתמש בעודף חומר ריסוס נגד ג'וקים בעבודתם, כאמצעי ביטחון לכך שהם לא יחזרו.

ישנם מדבירים אשר אינם מתעדכנים בהנחיות החדשות של משרד הבריאות לשימוש בחומרי ריסוס מסוגים שונים, ועובדים עם חומרים רעילים ביותר כגון זרחן אורגני, אשר למרות הרושם שעשוי להיווצר מהמילה אורגני מהווה חומר רעיל ובעל השלכות בריאותיות חמורות ביותר. בשל עבודה רשלנית של מדביר אף נהרגה משפחה בשנת 2007, והמדביר הואשם בגרימת מוות ברשלנות. נוסף על כל אלו, חשוב מאוד לוודא שלמדביר תעודת יושר עדכנית, הנדרשת על פי החוק מאחר ועל המדביר להישאר בבתי הלקוחות בעוד הם מפונים מהם.

מהם השיטות הנפוצות להדברת ג'וקים

ישנו מגוון רחב של שיטות ודרכים להדברת ג'וקים מבתים פרטיים. בשל היותו של הג'וק מזיק נפוץ ביותר, חברות שונות ברחבי העולם מתחרות ביניהן על פיתוח פתרונות וחומרים אפקטיביים מחד, ובעלי סיכון נמוך לבני הבית מאידך. חלק גדול מהפתרונות המפותחים הינם סוגים של חומר ריסוס נגד ג'וקים המיועד למניעה של הגעתם לבית, על ידי ריסוס ממוקד של נקודות בעיתיות כגון פתחי ביוב (מאחר והג'וקים לרוב עולים לבית מצנרת הביוב). לאחר ריסוס שאינו מניעתי חשוב מאוד להקפיד ולשטוף את הבית היטב במים וסבון, ולהקפיד על שהייה ארוכה מחוצה לו (לרוב עד שלושה ימים מלאים).

נוסף על ריסוס, קיימות שיטות נוספות להדברת ג'וקים הכוללות:

ג'ל: הדברת ג'וקים באמצעות ג'ל מתבצעת באמצעות מריחת הג'ל על החורים והמחילות בהם עושים הג'וקים שימוש. יתרונות השיטה כוללים זמן עבודה מקוצר, אי הפצת ריח, ונוחות רבה (אין צורך לפנות חפצים וכלים). הג'ל הוא למעשה מזון מורעל, אשר במטרה שהג'וקים לא ילמדו להשמר מפניו משפיע רק לאחר מספר ימים (כך שלעומת חומר ריסוס נגד ג'וקים ההשפעה לוקחת זמן). חסרון נוסף של השיטה הוא עלות גבוהה יחסית.מדבקה: מדובר בשיטה פשוטה להדברת ג'וקים, אך היא יעילה הרבה פחות משימוש בחומר ריסוס נגד ג'וקים. בשיטה זו מוצבת מדבקה אשר מפיצה ריח של ג'וקים. לאחר שאלו באים לבדוק את מקור הריח, הם נדבקים אליה ומתים.

חברת מעוז מעניקה את הפתרון הטוב ביותר לריסוס נגד ג'וקים

חברת מעוז הינה חברה המציעה את שירותי הריסוס וההפטרות מג'וקים הטובים ביותר בשוק כיום. לעומת חברות אחרות אשר עובדיהם אינם מיודעים להשלכות החמורות של עבודה עם חומרי ריסוס שונים, עובדי מעוז עוברים הכשרות תקופתיות מקיפות, ומיודעים על כל התפתחות מבחינת הנחיות הגורמים השונים. החברה תדע להתאים חומר ריסוס נגד ג'וקים המתאים באופן ייחודי ומושלם למזיקים בביתכם.

אנחנו בקבוצת מעוז מתמחים בהדברת ג'וקים בבית ובעסק, אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו! 1700-700-589
הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button