התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

הדברת מזיקים

במדינת ישראל קיימים סוגי מזיקים שונים אשר מטרידים אותנו. מלבד המטרד ההיגייני והגועל אותנו אנו רוחשים כלפיהם, חלק מהמזיקים מהווים סכנה בריאותית כיוון שהם מעבירים מחלות. הדברת מזיקים היא פעולה הנעשית ספציפית כנגד מין בעל החיים המזיק והשלב ההתפתחותי שלו. על מנת לבצע הדברת מזיקים יעילה יש להיעזר במדביר מקצועי.

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו! 1700-700-589

כמה מילים על הדברות מזיקים שכיחים בישראל:

  • הדברת יתושים – יתושים הם בין המזיקים הקטלניים ביותר עבור האנושות. היתושים מעבירים מחלות בין בני אדם, ובין חיות לבני אדם. היתושים הם חרק הניזוק מדם של בני אדם ובעלי חיים שונים. נקבת היתוש מזהה את חום גופנו, מתיישבת על העור ומוצצת דם. בצורה כזו, עלולות לעבור מחלות בין האורגניזמים השונים מהם נקבת היתוש מצצה דם. אם תרצו, ניתן להקביל זאת לשימוש חוזר במחט ללא חיטוי. בין המחלות המפורסמות המועברות על ידי יתושים ניתן לציין את המלריה, הזיקה וקדחת הדנגי. על כן בני האדם נלחמים כבר שנים במעופפים הללו – כולנו שמענו את סיפורי החלוצים אשר ייבשו את הביצות על מנת להילחם במלריה. היתושים דוגרים במאגרי מים עומדים. על כן יש לאתר את אתרי הדגירה הפוטנציאלים ולטפל בהם. הטיפול כולל טיפול בצמחיה או לחלופין טיפול מכני במאגר המים. ניתן להדביר את היתושים גם בשלבי התפתחותם במים. ניתן לבצע זאת באמצעות הדברה כימית ושימוש בחומרים כימיים היעילים כנגד היתושים. אפשרות נוספת וטובה יותר היא הדברה ביולוגית, אשר במקרה של יתושים תתמקד בבעלי חיים טורפים או טפילים אשר יפגעו ביתושים המתפתחים. הדברת יתושים בוגרים עלולה להיות מסובכת. יש להשתמש בחומרים כימיים השונים הפוגעים ביתושים ומרחיקים אותם. עם זאת, החומרים הזמינים כיום אינם יעילים במאה אחוז.
  • הדברת מכרסמים – הדברת מכרסמים תהיה לרוב בשיטת הדברה יחידנית. במקרים הללו לא נשתמש לרוב בהדברה הכימית בריסוס, אלא באמצעים שונים. במקרה של המכרסמים, קשה לעיתים להגיע אל המכרסם עצמו, כיוון שהמכרסמים נוטים להתמקם בחללים מרוחקים או בעייתיים. כאשר נרצה להדביר את המכרסמים נצטרך לפתות אותם אל הרעלנים. לרוב השימוש יהיה במלכודות שונות. במלכודות ימוקם מזון אשר יפתה את המכרסם אל המלכודת. לעיתים המזון יכיל חומר רעיל עבור המכרסם. בנוסף, יש מספר צעדים אותם ניתן לבצע על מנת למנוע ממכרסמים לשוב. יש להתמקד במקומות בהם המכרסמים נוהגים להתמקם ולחסום אותם. בנוסף, הקפידו לחסום דרכי גישה אופציונליות למכרסמים. מדובר על חללים ורווחים קטנים, לדוגמא – הרווח בין הדלת לרצפה, חלונות אשר לא נסגרים לחלוטין וכדומה.
  • הדברת קרציות – קרציות הן טפיל הנצמד לגופו של בעל החיים ומוצץ את דמו. גודלן של הקרציות קטן מאוד, אך הם מתנפחות לאחר מציצת הדם. לרוב, נפגוש בקרציות אשר נצמדות לחיית המחמד שלנו. מציצת הקרצייה מהווה מטרד ויוצרת פצע בעור. בנוסף על המטרד, הקרצייה מהווה סכנה כיוון שהיא מעבירה מחלות בין בעלי חיים. המחלות המועברות לרוב על ידי קרציות יהיו קדחות מסוגים שונים. כאשר אנו נתקלים במטרד שכזה, יש בראש ובראשונה להתייעץ עם וטרינר. פעלו על פי הוראות הוטרינר על מנת לדאוג לחיית המחמד שלכם, ולמנוע ממנה להיפגע בשנית מהקרציות. לאחר מכן, ניתן להזמין מדביר אשר יבצע הדברה מקצועית כנגד הקרציות. בין השאר, יש שימוש בריסוס, פיזור אבקות ורעלים הפוגעים בקרציות. על ההדברה להיות מותאמת לשלב ההתפתחותי של הקרצייה.

לסיום הדברת מזיקים

הזנים השונים של בעלי החיים המזיקים דורשים הדברות שונות. פנו אל "מעוז הדברה וניקיון" המספקת שירותי הדברת מזיקים. התקשרו עכשיו למספר 072-2594082 וקבלו שירות מעולה וייעוץ בכל הנוגע להדברת מזיקים.

אנחנו בקבוצת מעוז מתמחים בהדברת יתושים וטיהור המבנה מנוכחותן,

אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו! 1700-700-589

הדברת מזיקים
הדברת מזיקים

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button