התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

הדברת נמלים אורגנית

תוכן העניינים

להדברה אורגנית יתרונות רבים, והיא מפחיתה את הסיכון התברואתי לבני הבית

הדברה הינה פעולה הנקשרת במוחנו אוטומטית לחומרי כימיים מזיקים וסכנה בריאותית חמורה. רבים נמנעים מהדברה, או לכל הפחות דוחים אותה לזמן ממושך, רק מהסיבה הפשוטה שהפחד מהחומרים בהם נעשה שימוש והשפעתם גובר על המטרד שנגרם להם מהנוכחות של המזיק.

הפתרון אשר מצאה התעשייה לכך הינו שימוש בהדברה אורגנית. הדברה אורגנית הינה שם כולל למכלול עצום של שיטות ודרכים להפטר ממזיקים תוך שימוש בכמות מינימאלית של רעלנים, והבטחה שאלו לא יפוזרו בבית ויסכנו את יושביו.

מאחר ומדובר בשיטה קשה יותר ליישום, מדבירים רבים בוחרים להמשיך להשתמש באפשרות המוכרת והמוכחת של ריסוס מסיבי של חלקי הבית, בין השאר משום שהם מחויבים להעניק אחריות ליעילות ההדברה לאורך זמן.

לכן, מדבירים רבים ממשיכים לעשות שימוש בחומרי מסוכנים, מהם גם כאלה אשר הוצאו מחוץ לחוק בחלק ממדינות העולם, ואף משתמשים במינונים גבוהים בהרבה מהצורך. מאחר ולהדברה אורגנית אין את היכולת לבצע טיפול מהיר ומסיבי כמו של הריסוסים, פעולתה לוקחת זמן ממושך יותר, ועלייה להתאים באופן ספציפי למזיק.

הסיבה לכך היא שדרך ההדברה ויעילות החומרים מפותחים בהתאם לאורך החיים ותבניות ההתנהגות של כל מזיק בנפרד. ישנן שיטות הדברה אורגנית פשוטות, וישנן שיטות מורכבות למדי. הדברת תיקנים אורגנית למשל, עושה שימוש בין השאר במדבקה עם ריח של תיקן המושך את חבריו אשר נשארים דבוקים למדבקה ומתים. הדברת נמלים אורגנית לעומת זאת עושה שימוש במנגנון מחוכם ומורכב בהרבה.
אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו! 1700-700-589

כיצד מתבצעת הדברת נמלים אורגנית

המכשול המרכזי בהדברת נמלים באופן כללי הינו צורת החיים הייחודית של המושבה. בעוד שהנמלים הפועלות יוצאות החוצה להגן על הקן או לאסוף מזון, הן עקרות. גרעין הרבייה המורכב מהמלכה וממספר זכרים נותר חבוי מתחת לאדמה, במערכת מסועפת של תעלות ומנהרות (בהן גם גדלות הרימות לנמלים בוגרות). הקושי שנובע מכך הוא שבעוד טיפול והשמדת הנמלים הפועלות הוא קל באופן יחסי, חשוב מאוד לפגוע במלכה עצמה. הרג של המלכה יתבצע רק באמצעות החדרת החומר אל תוך הקן, ויוביל להתפזרותו. הדברת נמלים אורגנית מתבצעת בשלבים הבאים:

גילוי המוקדים:

לעיתים במידה ומדובר בקנים ותיקים יחסית, בוקעות בקן עוד מלכות אשר יוצאות ממנו ומקימות מושבה חדשה משלהן. לכן, פעמים רבות בבית הסובל מנוכחות רבה של נמלים הם יגיעו ממספר מושבות רב, אשר רק הולך וטופח עם הזמן. הדברת נמלים אורגנית מחייבת לכם איסוף מידע וגילוי של כל הקינים והמושבות בחלל הבית, על ידי חיפוש שאריות אבק מחפירה, מעקב אחר הנמלים עצמן והצצה בפינות חשוכות של הבית.

פיזור החומר:

החומר בו נעשה שימוש בהדברת נמלים אורגנית הינו מעין פתיתים או גרגירים לא רעילים לאדם. הגרגירים הללו מוכנים כך שהפועלות יחשבו עליהן כעל אוכל, ויגררו אותן אל תוך המושבה להאכיל בהן את המלכה. לאחר מות המלכה, המושבה מתפזרת והנמלים עצמן מתות תוך זמן קצר.

מעוז הדברה מובילה את תחום ההדברה האורגנית בארץ

כאמור, הדברת נמלים אורגנית עושה שימוש בשיטות חדשניות, ומבוססת על מחקר רב שנים על צורות החישה של הנמלה, ועל אופן התנהגותן. חברת מעוז הדברה וניקיון הינה מחלוצות התחום בארץ, וממשיכה להוביל מבחינת חדשנות ואפקטיביות של מוצריה ושירותיה השונים. בחירה בחברת הדברה לא אמינה עשויה להעלות את הסיכון למקרים של הדברה אורגנית מדומה, דהיינו פיזור של רעלים בבית בניגוד להסכמים.

אנחנו בקבוצת מעוז מתמחים בהדברת ג'וקים בבית ובעסק, אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו! 1700-700-589
הדברת נמלים אורגנית
הדברת נמלים אורגנית
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button