התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

הרחקת יונים

תוכן העניינים

הרחקת יונים
הרחקת יונים

הרחקת יונים והימנעות מנזקים עתידיים לרכוש ולאדם

אחת הציפורים החביבות על האדם היא היונה. ברבות השנים למד האדם לחיות עם היונים לציד וואף לביית אותן.

במשך אלפי שנים שימשה היונה ככלי נוח להעברת מכתבים ודברי דואר ואין לדעת כמה הפיכות נמנעו או כמה יצאו אל הפועל הודות ליונים. אבל אחת העובדות הפחות ידועות ומוכרות היא שהיונים, שלא באשמתן, הן הציפורים המזיקות ביותר לאדם ולרכוש.

הרחקת יונים נדרשת בכל פעם שלהקת יונים בוחרת לבנות לעצמה בית על גג מבנה או על אדן חלון.
אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו! 1-700-700-589

נזקי היונים ואיך מרחיקים אותן מבלי לפגוע בהן

נזקים לרכוש נגרמים בעיקר בגלל הלשלשת של היונים. הלשלשת היא עשויה מחומרים המאכלים במהירות סוגים שונים של מתכות, מה שגורם נזקים לצנרת, למרזבים, לגגונים ולמשטחי מתכת שונים. הנזקים לאדם נגרמים משום היותן של היונים נשאיות של כינים וקרציות,שלא אחת חדרו לתוך בתי מגורים וגרמו נזק בריאותי. גם הלשלשת שלהן, מעבר לריחות הדוחים שלה, מושכת אליה מזיקים שונים. בנוסף לכל אלה, הרעש שהיונים מקימות עלול להיות בלתי נסבל. הן מתרכזות לרוב בלהקות המונות מאות ציפורים ואינן נותנות מנוחה משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הערב.

מניעת גישה: מרגע שהיונים בחרו לקנן במקום מסוים הן נשארות נאמנות לו. רק מניעה פיזית של הגישה למקום תרחיק אותן משם. הרחקת יונים חייבת להתבצע בצורה מקצועית, כאשר מדובר בעצם בסוג של מלחמה, שבו הצד הנחוש יותר ינצח. למרות שעל פניו נראה שגורמים להן סוג מסוים של עוול, המחשבה צריכה להתרכז בנזק שהן עלולות לגרום לילדים ולמשפחה בכלל.

הרחקת יונים והדברה של מזיקים שונים

לעיתים, אם מכת היונים מאסיבית מדיי, יש לנקוט אמצעים קיצוניים יותר דוגמת הדברה של הציפורים הללו באמצעים שונים. ואולם לרוב הבעיה מתרכזת בטפילים והמזיקים שהן הביאו איתן, שגם אחרי הרחקת יונים נשארו בבית. במקרה הזה מדובר בפעולה מורכבת, הדורשת חיטוי של כל הבית וכל מקום שהמזיקים הללו הגיעו או עשויים להגיע אליו. הרחקת ציפורים מקצועית המבוצעת במהירות מצליחה יותר מהרחקה שבוצעה באיחור, אחרי שהיונים כבר התרגלו לחיים במקום מסוים.

אנחנו בקבוצת מעוז מתמחים בהרחקת יונים וטיהור המבנה מנוכחותן, אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום ולהצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו!

הרחקת יונים
הרחקת יונים
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button