מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברות ניהול ואחזקה

 

התפקיד של חברות ניהול ואחזקה


חברות ניהול ואחזקה מציעות שירות ייחודי עבור לקוחות פרטיים ודיירים בבניין משותף. החברות מרכזות את כל סל השירותים הנדרש עבור איכות חיים גבוהה. בין היתר מפעילות החברות צוותי ניקיון מיומנים, הפעילים לכל אורך השבוע ובהתאם לדרישות מיוחדות. התפקיד העיקרי של החברות הוא לשמור על תחזוקת הבניין המשותף, להציע פתרונות לבעיות בלתי צפויות ולהקפיד על רמה גבוהה של שירות ואדיבות.

התשלום עבור השירות של חברות ניהול ואחזקה מועבר באופן חודשי ובהתאם לחוזה המתואם מראש. מבחינת הלקוחות, השאיפה העיקרית היא למצוא חברה אמינה המביאה לידי ביטוי את כל היתרונות של ניהול ואחזקת מבנים.
 

בעת השוואה בין חברות ניהול ואחזקה כדאי לשים דגש על הקריטריונים הבאים:

 
 
  • ניסיון בתחום האחזקה
  • סל שירותים
  • מחיר
  • הסכם מקיף ומפורט על ניהול ואחזקה
  • פוליש, הברקה קריסטלית וליטוש יהלום לרצפות
  • איכות ניקיון
  • אישורים ועובדים בעלי תעודת יושר וביטוח כחוק
 
 
 
חברות ניהול ואחזקה
 
 
 
 

היתרונות של חברות ניהול ואחזקה

חברות ניהול ואחזקה מציעות שירות נוח מאוד וחוסכות בהוצאות. הן משחררות את הדיירים מהצורך לדאוג לתחזוקת הבניין בעצמם. היעילות של החברה מתבטאת בעיקר בבניינים עם מעלית, שטחי חנייה וכדומה, אולם גם במבנים ישנים יותר יש לה משמעות. העלות של שירותי החברה משתלמת מאוד והיא מבטיחה עלייה בערך הנכסים. בניין המתוחזק על ידי חברהמקצועית תמיד יישמר במצב טוב יותר מאשר בניין הנתון לחסדיהם של חברי ועד הבית.


בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושרותים בע"מ ישמחו לספק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבי על שירותי ניהול ואחזקה. בואו לשוחח עם אחד הנציגים שלנו ולתאם פגישת היכרות ללא התחייבות. הצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים ותיהנו מסביבת מגורים נקייה והיגיינית. 

 
קרמיק לפניקרמיק לפני
קרמיק אחריקרמיק אחרי
פרקט לפניפרקט לפני
פרקט אחריפרקט אחרי