התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

חברות ניהול ואחזקה

תוכן העניינים

חברות ניהול ואחזקה
חברות ניהול ואחזקה

התפקיד של חברות ניהול ואחזקה

חברות ניהול ואחזקה מציעות שירות ייחודי עבור לקוחות פרטיים ודיירים בבניין משותף. החברות מרכזות את כל סל השירותים הנדרש עבור איכות חיים גבוהה. בין היתר מפעילות החברות צוותי ניקיון מיומנים, הפעילים לכל אורך השבוע ובהתאם לדרישות מיוחדות. התפקיד העיקרי של החברות הוא לשמור על תחזוקת הבניין המשותף, להציע פתרונות לבעיות בלתי צפויות ולהקפיד על רמה גבוהה של שירות ואדיבות.

התשלום עבור השירות של חברות ניהול ואחזקה מועבר באופן חודשי ובהתאם לחוזה המתואם מראש. מבחינת הלקוחות, השאיפה העיקרית היא למצוא חברה אמינה המביאה לידי ביטוי את כל היתרונות של ניהול ואחזקת מבנים.

בעת השוואה בין חברות ניהול ואחזקה כדאי לשים דגש על הקריטריונים הבאים:

  • ניסיון בתחום האחזקה
  • סל שירותים
  • מחיר
  • הסכם מקיף ומפורט על ניהול ואחזקה
  • פוליש, הברקה קריסטלית וליטוש יהלום לרצפות
  • איכות ניקיון
  • אישורים ועובדים בעלי תעודת יושר וביטוח כחוק

היתרונות של חברות ניהול ואחזקה

חברות ניהול ואחזקה מציעות שירות נוח מאוד וחוסכות בהוצאות. הן משחררות את הדיירים מהצורך לדאוג לתחזוקת הבניין בעצמם. היעילות של החברה מתבטאת בעיקר בבניינים עם מעלית, שטחי חנייה וכדומה, אולם גם במבנים ישנים יותר יש לה משמעות. העלות של שירותי החברה משתלמת מאוד והיא מבטיחה עלייה בערך הנכסים. בניין המתוחזק על ידי חברה מקצועית תמיד יישמר במצב טוב יותר מאשר בניין הנתון לחסדיהם של חברי ועד הבית.

בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ ישמחו לספק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבי על שירותי ניהול ואחזקה. בואו לשוחח עם אחד הנציגים שלנו ולתאם פגישת היכרות ללא התחייבות. הצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים ותיהנו מסביבת מגורים נקייה והיגיינית.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button