מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת ניקיון בקריות

 
 
חברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מבצעת עבודות מיוחדות עבור תושבי הקריות והסביבה. הניקיון מותאם לכל לקוח ומתחשב בדרישות השונות:

א. לקוחות פרטיים – עבור לקוחות פרטיים מתאימים בעיקר שירותי ניקיון של דירות אחרי שיפוץ, לקראת מעבר או באופן קבוע. לקוחות פרטיים בקריות יכולים לתאם מראש את שירותי הניקיון ולשמור על איכות חיים גבוהה.

ב. בעלי משרדים וחברות – שמירה על ניקיון היא חלק בלתי נפרד מהאחזקה השוטפת של משרדים וחברות.ניקיון משפר את המוטיבציה של העובדים, מחזק את המוניטין מול הלקוחות וגם תורם ליצירת סביבת עבודה יעילה. מעבר לכך, יש מחסנים בנמל חיפה הזכאים גם הם ליהנות מרמה גבוהה של שירותי ניקיון.

ג. שטחים ציבוריים – איזור הקריות כולל גוש יישובים השוכנים בעמק זבולון ונכון להיום חיים בו עשרות אלפי תושבים. בנוסף,בקריות נכללות ערים גדולות בהם מאות דונמים של שטחים ציבוריים. חברת ניקיון בקריות המועסקת על ידי הרשות המוניציפאלית יכולה לשמור על השטחים הציבוריים ולהעניק להם ערך מוסף.
 
 
 
 

למה כדאי להשקיע בבחירת חברת ניקיון בקריות?


תושבי הקריות, חיפה והצפון צריכים לדעת מדוע כדאי להם להשקיע בבחירת חברת ניקיון. ראשית, חברה מנוסה מבטיחה עבורם מענה מהיר לכל סוגי הדרישות:

  • ניקיון בתים ומשרדים
  • ניקוי חלונות בסנפלינג
  • ניקוי שטיחים
  • ניקיון לאחר שיפוץ
  • שטיפה בלחץ וניקיון בקיטור
 
 
 
חברת ניקיון בקריות
 
 
 
 
 
בחברת ניקיון מומלצת מרכזים את סל השירותים תחת קורת גג אחת ולכן מציעים לתושבי הקריות מחירים אטרקטיביים. התושבים מוזמנים לבדוק זאת ולקבל הצעה מסודרת.
שנית, בחברת ניקיון מקצועית תמצאו מעל 500 עובדים וביניהם עובדי ניקיון ואחזקה שעוברים הכשרה מיוחדת. לכן, אצלנו בחברה מבצעים את הניקיון מכל הלב ולא משאירים מקום לתקלות. לרשותנו צוותי פיקוח ניידים המגיעים אל אתרי הפעילות באופן שוטף ולפי קריאה. איתנו תוכל ולקבל פתרונות מקצועיים ותפעוליים בזמן אמת ולחזור לשגרה במהירות.מוקד חירום של חברת ניקיון בקריות לכל שעות היממה

חברת ניקיון בקריות עם מוקד חירום זמין לכל אורך שעות היממה יכולה להציע שירות אידיאלי עבור לקוחותיה. דרך החברה אפשר לתאם שירותי ניקיון וגם לקבל הצעות מחיר על עבודות מיוחדות. המוקד מאוכלס על ידי נציגים המכירים את תחום הניקיון והאחזקה. נציגי המוקד מקצים לכל לקוח בקריות שירות המתאים לאיזור המגורים ולדרישותיו. כך מתבצעים שירותי ניקיון ואחזקה ברמה גבוהה ובהתאמה אישית.

חברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ פועלת בפריסה ארצית רחבה ומציעה את יתרונותיה גם עבור תושבי חיפה והקריות. אצלנו בחברה מאמינים באיכות ומקצועיות ללא פשרות. אנו מספקים שירותי ניקיון מגוונים ובין היתר ניתן לתאם דרכנו גם יבוא ומכירה של מכונות ניקיון וציוד ניקוי לתעשייה.
 
מחפשים חברת ניקיון בקריות? הפסיקו להתלבט: חייגו למוקד הארצי של חברת מעוז בטלפון 1-700-700-589 ותיהנו משלל יתרונות!