התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

חברת ניקיון בתים מחיר

ניקיון בתים על הצד הטוב ביותר

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מספקת ניקיון בתים כבר שנים רבות וכל הלקוחות מקבלים תמיד מעל ומעבר. ניקיון בתים הוא תחום שדורש הרבה תשומת לב לפרטים הקטנים וכשם שאתם הייתם רוצים שהבית שלכם יהיה נקי כך אנחנו במעוז רוצים. אין פשרות כשמדובר באיכות החיים של בית מסוים והבית יישאר נקי ומצוחצח עד כדי מבריק כשאתם תביטו בו שוב אחרי שהמנקים של מעוז היום שם. ניקיון בתים היא לא עבודה פשוטה והיא מצריכה הרבה תשומת לב לפרטים הקטנים וכמובן עבודה נכונה.

חברת ניקיון בתים מחיר
חברת ניקיון בתים מחיר

כיצד לבחור חברה לניקיון בתים?

  • לחברת ניקיון בתים מחיר משתנה ממקום למקום כאשר מה שמשפיע על המחיר הוא בעיקר המקצועיות והיקף העבודה של החברה. לפני שאתם ממהרים לחברות הזולות כדאי לכם לבדוק היטב האם החברה עומדת בקריטריונים הכי מחמירים. חברה שאין לה תעודת יושר יכולה להציב אתכם בסכנה של גניבה ואסור לכם להתקרב אליה. תעודת יושר היא תעודה שניתנת מהמשטרה כדי להראות לכם שאותה חברה נקייה מעבר פלילי וכשאתם לא בבית או כשאתם עסוקים בדברים אחרים בזמן שהצוות מנקה, אתם תוכלו לדעת שהבית שלכם נשאר בידיים טובות.
  • לחברת ניקיון בתים מחיר משתנה והיא צריכה להציע את כל האפשרויות לכל הלקוחות שלה. מעבר לניקיון הבסיסי שחייב להתבצע החברה חייבת להציע את השירותים המתקדמים ביותר כמו למשל פוליש לרצפה או ליטוש מרצפות. כשאנחנו קוראים לצוות ניקיון שיגיע להבריק לנו את הבית אנחנו לא מצפים שהוא רק ישטוף ויטאטא את הרצפה. אנחנו רוצים לקבל בית כמו חדש, לקראת אירוח עתידי, לקראת השבת או חגים שבפתח או סתם ככה כחלק מניקוי אחד יסודי אחת לכמה חודשים. חברה רצינית צריכה להחזיק את כל ציוד השטיפה המתקדם כמו למשל פוליש לרצפה או הברקת ריצוף ופרקטים.
  • עמידה בלוח זמנים היא אחד מהפרמטרים הכי חשובים שיש לחברת ניקיון. לחברת ניקיון בתים מחיר נמוך יותר אם היא מציעה שעות ספציפיות בלבד. חברת ניקיון אחראית וגדולה צריכה להציע מגוון רחב של שעות עבודה כולל שעות הערב, ימי שישי ושעות הבוקר המוקדמות. בשעות אלו אנחנו לא נמצאים בתעסוקה בבית ויכולים להמתין עד שהחברה תסיים ובחלק מהמקרים אפילו לא להיות בבית.

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ לעבודה הכי טובה בשבילכם

אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מעניקים כבר מ1997 ללקוחות רבים את השירותים הכי טובים שהם יכלו לקבל. בין השירותים שלנו ניתן למצוא אחזקת מבנים, בניקיון בתי מגורים, ניקיון משרדים והכול קורה עם הצוות הטוב ביותר והציוד המתקדם ביותר.

אנחנו בקבוצת מעוז לא מתפשרים על איכות, אצלנו כל לקוח מקבל את כל תשומת הלב עד שהעבודה גמורה ומושלמת. אם גם אתם רוצים שירותי ניקיון וחזקה פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ולכל שאלה. ניתן למצוא אותנו בטלפון 1700-700-589 ואנחנו נענה לכם על כל מה שתרצו לדעת

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button