התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

חברת ניקיון לעסקים

תוכן העניינים

חברת ניקיון לעסקים
חברת ניקיון לעסקים

כל בית עסק, בין אם מדובר בחנות בקניון, חנות במדרחוב בעיר או משרד יוקרתי זקוקים לשירותי ניקיון באופן שוטף. גם מפעלים, מרכזיים מסחריים שונים ומתחמים שונים זקוקים לניקיון באופן שוטף. כדי לשמור על הניקיון באופן שוטף וברציפות יש לעבוד עם חברת ניקיון לעסקים מנוסה בתחום שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

קבוצת מעוז מתמחה בשירותי ניקיון ותחזוקה של מבנים שונים, לרבות ניקיון לעסקים מסוגים שונים: חנויות, משרדים, מתחמים מסחריים ועוד. החברה מעסיקה מעל 500 עובדים במטרה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב והזמין ביותר. החברה פועלת עם רישיון עסק וכן רישיון מטעם משרד התמ"ת ומעניקה לעובדיה את כל התנאים הסוציאליים על פי חוק. לפרטים נוספים וייעוץ ללא התחייבות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם!

חברת ניקיון לעסקים – מדוע חשוב לשמור על הניקיון?

כל בית עסק נדרש בשמירה על ניקיון. לא משנה אם מדובר במרכז מסחרי פתוח, קניון, חנות בגדים, מתחם קולנוע או משרדים של עורכי דין או חברת הייטק. שמירה על הניקיון חיונית בראש ובראשונה לרווחת העובדים במקום. אתם רוצים לספק לעובדים שלכם סביבת עבודה נעימה ובטוחה, כזו שירגישו טוב להגיע אליה בכל יום וכמובן גם להפחית את הסיכון לתביעה מצד אחד העובדים על תנאי עבודה לקויים. כמו כן הניקיון חשוב מאוד להרגשה שאתם נותנים ללקוחות שלכם המגיעים למקום ואפילו לשותפים פוטנציאליים המגיעים לפגישה במשרד.

מהי תדירות הניקיון שאתם צריכים בעסק?

תדירות הניקיון משתנה בין בית עסק אחד לאחר. זה עשוי להשתנות בהתאם לגודל השטח שצריך לנקות, בהתאם לכמות האנשים העוברים בו מדי יום, כמות הלכלוך המצטבר הפוטנציאלי ועוד. לדוגמה: משרד עובדים קטן עשוי להצטרך ניקיון פעם בשבוע או פעם בכמה ימים, בעוד משרד גדול יותר עם עשרות עובדים עשוי להזדקק לניקיון מדי יום ומשרד גדול יותר עשוי להזדקק לשירותי ניקיון לאורך היום כולו. כלומר עובד ניקיון במשרה מלאה במקום.

כמה עולה לנו שירותי הניקיון לעסק?

אז זה לא סוד שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג והיקף השירות הנדרשים שכן אלה יכולים להשתנות בין עסק אחד לאחר. זה תלוי בגודל במשרד, בכמות העובדים, תדירות הניקין הנדרש, סוגי הניקיון במקום ועוד. ככל שהמשרד גדול יותר כך העלות הכוללת תהיה גבוהה יותר אך העלות למ"ר או לשעה תפחת בדרך כלל. ישנם משרדים הנדרשים בניקיון של 4 שעות פעם בשבוע למשל, אחרים רוצים למשל מנקה 3 פעמים בשבוע בשעות הערב לאחר שהמשרד נסגר ובתי עסק אחרים זקוקים למנקה כל היום במשרה מלאה.

לסיכום: לא משנה מה סוג הניקיון שאתם רוצים ובאיזה היקף תוכלו לקבל שירותי ניקיון מקצועיים עם חברת ניקיון לעסקים שתהיה מספיק גדולה ומנוסה לספק לכם את השירותים בהיקפים הנדרשים. קבוצת מעוז תשמח לספק לכם את השירות הנדרש והרבה מעבר לכך.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button