התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

חברת ניקיון משרדים

הייחודיות של חברת ניקיון משרדים

חברות המציעות שירותי ניקיון עבור משרדים נדרשות לעמוד בסטנדרטים מחמירים מאוד. ראשית, על החברה לבצע את הניקיון מחוץ ובמהלך שעות העבודה תוך תיאום מלא מול הלקוח. חברת ניקיון אינה רשאית לפגוע בשגרת העבודה של המשרד, בתנאים של העובדים או בקבלת הקהל. מצד אחד החברה חייבת להציע ניקיון מלא וללא פשרות, אך מצד שני היא צריכה להתנהל בזהירות, בשקט, בעדינות ומבלי להפריע.

שנית, חברות ניקיון משרדים פעילות בכל רחבי הארץ ותורמות גם לתחזוקה קבועה. באמצעות הזמנת שירות מחברה המתמחה בניקיון של משרדים ניתן לחסוך בהוצאות רבות. חברת הניקיון מבטיחה שמירה על היגיינה בתוך המשרד, היא תורמת לתחושה נעימה עבור העובדים ומקלה על ביצוע התאמות ושינויים. על החברה להשתמש בחומרי ניקיון ייעודיים ולדעת בין היתר כיצד לבצע שאיבות שטיחים, פוליש עבור הרצפות, טיפול בתאי שירותים וכן הלאה.

חברת ניקיון משרדים
חברת ניקיון משרדים

שירותים משלימים של חברת ניקיון משרדים

בניגוד למה שנהוג לחשוב, חברות ניקיון משרדים לא מבצעות רק את הניקיון.

יש שורה ארוכה של שירותים משלימים הנחשבים חלק בלתי נפרד מהפעולות היומיומיות:

  • החלפת שקיות
  • ניגוב שולחנות עבודה ומחשב
  • שימור רצפות פרקט או רצפה מיוחדת
  • ניקוי פנימי וחיצוני של החלונות
  • רחיצת כלים במטבחון, ניקוי מקררים וטיפול סביבתי בכיור
  • אספקת סבונים והתקנת מפיצי ריח

בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מציעים שירות עבור משרדים בכל רחבי הארץ. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו או השאירו פרטים באתר ונשמח לחזור אליכם בהקדם. איתנו תוכלו לחסוך בהוצאות על ניקיון משרדים ולשפר את המוניטין מול העובדים והלקוחות. בואו להפוך את הניקיון לחלק מהמשרד ולא תתחרטו: התייעצו איתנו בחינם ונבנה עבורכם תכנית ניקיון משתלמת.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button