התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

חומר פוליש לרצפה

תוכן העניינים

המכונה שעושה את ההבדל

מכונת פוליש היא המכונה שתעשה את ההבדל בין עוד ניקיון רגיל ושגרתי לניקיון שישאיר את הבית שלכם מבריק. ניקיון ביתי יכול להיות איכותי מאוד ובעיקר בניקיונות לקראת חגים או אירועים, אנחנו משקיעים את מיטב הזמן והמאמץ שלנו בניקיון אך מכונת פוליש אחת יכולה לשדרג את הניקיון בכמה רמות.

מה עושה מכונת פוליש?

מכונת הפוליש מעלימה את השריטות הקטנות והמעצבנות שהרצפות של כולנו סופגות במהלך חייהן ויוצרת ברק שמתאים לכל מקום, בתים, משרדים, חנויות בגדים, מסעדות ועוד. יש כמה סוגי פוליש לרצפה כאשר הניתן לבחור בכמה חומרים שיבצעו את העבודה. חומר פוליש לרצפה יכול להיות אקרילי, ווקס או קריסטלי.

חומר פוליש לרצפה
חומר פוליש לרצפה

אילו חומרים ניתנים לשימוש בפוליש לרצפה?

  • החומר הכי מפורסם הוא הווקס. פוליש ווקס לרצפה הוא אחד הפולישים הכי נפוצים בעיקר בגלל סיבה אחת: המחיר שלו. אנשים רבים מורחים וקוס כדי להעלים שריטות ולהעניק ברק ולא רק לרצפות אלא גם לרכבים ולפסלים. הווקס הוא חומר זול יחסית ולכן העבודה עמו זולה גם לרצפות גדולות מאוד ושטחים גדולים אך יש לו חיסרון אחד בולט והוא העמידות. הווקס אינו עמיד לזמן רב ואחרי גרירה של רהיטים כבדים תיפגע שכבת הווקס ותצטרכו לחדש אותה כל כמה חודשים כדי לשמור על אותו מראה מלא ברק.
  • הפוליש העמיד יותר הוא פוליש קריסטל. חומר פוליש לרצפה שמורכב מקריסטל הוא ללא ספק חומר איכותי ביותר שניתן לראות במקומות ציבוריים וגם בבתים שרוצים להשקיע לטווח הארוך. בניגוד לפוליש ווקס, כאן יש שימוש בכמה שכבות של קריסטל שמוטמע ברצפה ולמעשה משמש כשכבה נוספת שמוסיפה ברק ושומרת על עצמה בגלל צפיפותה ועמידותה. פוליש קריסטל ניתן לחדש כל שנה או שנתיים, תלוי במצב ובכמות האנשים שעוברים במקום מידי יום, אך החיסרון שלו שהוא יקר יותר.
  • עוד אחד מסוגי הפולישים שניתן לראות בעיקר במקומות ציבוריים הוא פוליש אקרילי. כשם שמורחים פוליש ווקס וקריסטל ניתן למרוח חומרים אקריליים שידועים בגמישות שלהם ולמעשה מהווים נוזל שמתייבש עם המגע באוויר. השימוש בחומרים אקריליים טוב גם לאיטום וסתימת סדקים אך גם במכונת פוליש היתרונות שלו מדהימים בעמידות שהוא מקנה לרצפה לתנועה רבה.

באיזה חומר פוליש לרצפה לבחור?

אנחנו בקבוצת מעוז מבצעים את כל עבודות הפוליש כולל ווקס, אקרילי וקריסטל. אם אתם צריכים סיוע בבחירת הפוליש אתם יכולים לסמוך על המקצוענים שלנו שמההתחלה יכוונו אתכם אל סוג הפוליש המתאים בהתחשב בנסיבות ובמצב הבית, המשרד או העסק. כשמדובר על פוליש חד פעמי לקראת אירוע או חג, ניתן לחסוך עלויות ולהשתמש בפוליש ווקס שמתאים לזמן הקצר. במידה ומעוניינים במראה מלא ברק לטווח הארוך, כדאי להשקיע בפוליש קריסטל. למקומות בהם יש הרבה תנועה כמו תזוזה של כלי רכב כבדים, שינוע סחורות או כמות אנשים גדולה כמו במפעלים או בקניונים, הבחירה תהיה בין פוליש קריסטל לפוליש אקרילי, תלוי עד כמה מבריקה רוצים את הרצפה.

כמה עולה פוליש לרצפה?

כשבוחרים חומר לפוליש לרצפה יש צורך להתחשב גם בתקציב. פוליש ווקס עולה משמעותית זול יותר מאשר פוליש קריסטל ואם המחיר היה דומה, אין סיבה שלא היו בוחרים בקריסטל שמשיג תוצאות טובות יותר ולאורך זמן. פוליש ווקס יעלה בין 8 ל-10 שקלים למטר רבוע כאשר פוליש קריסטל נע בין 15 ל-20 שקלים. המחיר תלוי גם במצב הרצפה כאשר רצפות ישנות מאוד שצריכות חידוש אינטנסיבי וארוך יותר יעלו יותר.

למחירים הכי אטרקטיביים ולעבודה האיכותית ביותר אסור להתפשר. המקצוענים שלנו בקבוצת מעוז תמיד כאן לשירותכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור בכל שאלה, בצעת מחיר ובירורים נוספים.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button