מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזמנת שירותי ניקיון

 

כבעל עסק חשוב שתדע, ניקיון המשרד שלך הוא בעל חשיבות עליונה

 
משרד נקי מאפשר לעובדים להביא לידי ביטוי את היכולות שלהם, תורם למוניטין מול לקוחות וספקים ועוזר גם בהתנהלות שגרתית. נעים יותר להגיע אל תוך משרד נקי ולבלות בו שעות ארוכות שלפעילות אפקטיבית. מנגד, אי אפשר לצפות מעובדים לשמור על מוטיבציה גבוהה בתוך משרדשאינו מספק עבורם את התנאים האופטימאליים. אך כיצד מבצעים ניקיון בתוך משרד ומה ההבדל בין שירות מן הסוג הזה לבין ניקיון של בתים?

כאשר אתם עומדים בפני בחירת שירותי ניקיון עבור החברה שלכם, חשוב שתשימו לב לפרטים הבאים:

 
 
א. החברה המבצעת – ברוב המשרדים לא ניתן לבצע את הניקיון באמצעות אדם אחד בלבד. יש צורך בצוות שלם שישים לב לפרטים הקטנים, יטפל במטבחון של המשרד וגם בתאי השירותים, יבריק את שולחנות העבודה ועוד.על החברה המבצעת להקצות צוות מיומן של מנקים ולפקח אחר העבודה השוטפת.
ב. לוח זמנים – לקוחות פרטיים גמישים יותר בעת הזמנת שירותי ניקיון, בעוד לבעלי משרדים אין את הפריבילגיה הזו.יש משמעות גדולה לעמידה בלוח זמנים מבחינת חברה המציעה את שירותי הניקיון.
 
 
 
הזמנת שירותי ניקיון
 
 
 
 
ג. מחיר – בעלי משרד לא צריכים לשאת בהוצאות גבוהות על מנת לשפר את התנאים ולהבטיח תחזוקה נעימה. היום אפשר ליהנות משירותי ניקיון משרד איכותיים גם במחיר נמוך ומשתלם.
 

הזמנת שירותי ניקיון - כל היתרונות במקום אחד

בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושרותים בע"מ מציעים לכם לרכז את כל הדרישות וליהנות מכל היתרונות תחת קורת גג אחת. לנו יש את אנשי המקצוע הנכונים עבור ניקיון המשרד שלכם. השאירופרטים באתר או צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ולא תצטרכו להמשיך להתלבט. תנו לנולתאם מולכם שירותי ניקיון ותיהנו מליווי מקצועי לכל אורך הדרך והעבודה.