התקשרו עכשיו

053-238-2676

כלי עבודה הכרחיים לאנשי וחברות אחזקה

תוכן העניינים

תחזוקת מבנים לעתים מתבצעת על-ידי וועד הבניין הוא שכנים בעלי לב טוב המבקשים לסייע לכל הדיירים ולתרום מתוך היכולות האישיות שלהם, ולעתים מתבצעת על-ידי חברות תחזוקה ואנשי תחזוקה המספקים שירותים פרטניים עבור פעולות מסוימות.

בעוד שבחלק מן המקרים תחזוקת הבניין מעניקה מענה על תקלות נקודתיות, הרי שתחזוקה שוטפת מבטיחה את כשירותו של המבנה, את חוזקו ואת יכולתו לספק לדיירים בטיחות בסיסית, בין אם מדובר בנכס מגורים, בניין מסחרי או מתקן תעשייתי.

תחזוקה מקצועית שוטפת יכולה לבוא לידי ביטוי בבדיקת צנרות הביוב והמים, מערכת החשמל, בדיקת חוזק המבנה, סיוד מעקות הבטיחות, טיפול במדרגות שבורות בחדר המדרגות וטיפול במעלית כמו גם במערכות חימום המים, וטיפול מקצועי שכזה יכול להתבטא גם בהיבטים שונים דוגמת הדברת המבנה וטיפול באזורים אשר יכולים להתפתח לבעיות תברואתיות.

אם אתם מתעתדים לטפל בבעיות התחזוקה של המבנה באופן פרטי, להלן ריכזנו עבורכם את כלי העבודה הלוקחים חלק עיקרי בעבודות האחזקה השוטפות.

כלים עבודה בסיסיים

כלי עבודה מקצועיים הלוקחים חלק בעבודת התחזוקה של אנשי אחזקת מבנים מונים בין היתר מקדחות המאפשרות לבצע קידוחים להתקנת מתקנים חדשים (כמו תיבת דואר וכיוצא בכך) ועד למברגות בסט עם גדלים שונים וביטים שונים לצרכי הברגה של מתקנים וכן הוצאת ברגים המוברגים באופן תעשייתי שאיננו מתאפשר לשליפה עם כוח ידני.

פלייר אף הוא כלי עבודה בסיסי הנמצא בשימוש תכוף בקרב אנשי אחזקה וזאת לצורך אחיזה, פיתול וחיתוך של חוטים. יש לציין כי עבודות חשמל מוכרחות להיעשות אך ורק על-ידי איש מקצוע המוסמך בעבודות חשמל ושמחזיק ברישיון המתאים. אדם העוסק בחשמל ללא ידע מוקדם מסכן את חייו ומסכן את חיי הדיירים.

כלי מדידה ופלס

סרט מדידה בסיסי הוא כלי עבודה חיוני במקרים רבים. בין אם מעוניינים לבדוק את מספר המרצפות הנדרשות להחלפה, ובין אם מבקשים לבחון את המרחק שבין המוקד להטענת הרכב החשמלי לבין המרחק שמלוח החשמל ועוד – זהו הכלי בו משתמשים, והוא זוכה לעוד מגוון רחב של שימושים נוספים.

פלס אף הוא כלי בסיסי למדי, מאפשר לוודא כי כל מתקן אותו מתקינים עבור השכנים בבניין, הוא אכן מיושר ואיננו מטעה את האדם המתקין אותו, כך שיזדקק להוציא את המתקן ולהתקינו מחדש.

ציוד בטיחות

ציוד בטיחות אישי הוא בגדר חובה עבור כל איש תחזוקה.

משקפי בטיחות המונעים מלכלוך, טיח, צבע או חומרי ניקיון להיכנס אל העיניים, כפפות המונעות חתכים ופציעות כתוצאה משימוש בכלי עבודה כאלו ואחרים, ואף מומלץ להיעזר בכובע שיגן על הפדחת מפני סכנות פוטנציאליות שונות.

במידה ואתם עוסקים בניקוי ובעבודת קידוח, שיוף או צביעה באזורים שונים, הרי שכדאי גם לרכוש מסכת אבק שתגן על דרכי הנשימה מפני חלקיקים הנישאים באוויר.

סרטונים

Picture of מעוז ניקיון ואחזקה
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

שירותים נוספים:

חברת ניקיון בראשון לציון

ניקיון בראשון לציון: פתרון לניקיון מקצועי ואיכותי בעיר המרכזית בראשון לציון, עיר המרכזית הדומיננטית בלב הארץ, ניקיון הוא חיוני לשפר את איכות החיים וליצור סביבה מקצועית ונעימה. חברתנו, חברת ניקיון בראשון לציון, מתמחה בספק פתרונות ניקיון מקצועיים ואיכותיים, עם מטרה להבטיח ללקוחותינו ניקיון מושלם ושירות

להמשך לחצו »

חברת ניקיון בירושלים

ברוכים הבאים לחברת ניקיון בירושלים – המומחים בניקיון מקצועי ואיכותי בעיר הקודש! אתם מחפשים פתרונות ניקיון מקצועיים ואמינים לביתכם, לעסק שלכם או למשרד המפואר? אתם במקום הנכון! חברתנו מתמחה בספק שירותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים ביותר, עם מחויבות לאיכות, אמינות ושירות אדיב ללקוחותינו. מה נציע לכם

להמשך לחצו »

ניקיון משרדים גדולים

ניקיון משרדים גדולים – הפתרון המושלם לסביבת עבודה יעילה ונעימה בעידן העסקים המודרני, המשרד הוא לא רק מקום לעבודה, אלא גם סביבה בה עובדים מבלים רוב זמנם. ניקיון משרדים גדולים הוא אתגר שלא ניתן להתעלם ממנו. כאשר עשרות, מאות או אפילו אלפי עובדים עובדים באותה

להמשך לחצו »
ניקיון בגובה

ניקיון בגובה

ניקיון בגובה: הפתרון המושלם לסביבה נקיה ובריאה בעולם המודרני שלנו, ניקיון ושמירה על סביבה נקיה הם חשובים יותר מתמיד. עם עליית מודעות לאקלים, לרמות הזיהום ולבריאותנו האישית, התחשבות בניקיון כבר לא נוגעת רק בשטחים נמוכים. אלא, היא מתרחשת גם בגובה, במקומות שבהם כל טיפה של

להמשך לחצו »
שירותי ניקיון לאירועים

שירותי ניקיון לאירועים

שירותי ניקיון לאירועים: הפתרון המושלם לאירועים חלומיים ארגון אירועים משלב בין התכנון המתוחכם והפרטי ובין היצירתיות האין סופית. מה היה יכול להיות עוד יותר מרשים ומושך מאירוע מצליח? התשובה תלויה למעלה מכל באיכות השירותים שנספק לאורחים. בעולם שבו הפרטים הקטנים מהווים הבדל, שירותי ניקיון מקצועיים

להמשך לחצו »

חברת ניקיון גדולה

מהו התפקיד של חברת ניקיון גדולה? חברת ניקיון גדולה מתמחה בספק שירותי ניקיון מקצועיים ותחזוקה ללקוחות מגוונים, כוללים מבני מגורים, משרדים, מוסדות ציבוריים ועסקים. היא אחראית על ניקוי רצפות, חלונות, שטיפת שטחים וכל הקשור לתחזוקה וניקיון של המרחב. מהי חשיבותה של חברת ניקיון לעסקים ולמוסדות

להמשך לחצו »
טופס יצירת קשר:

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button