התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

כמה עולה ניקיון דירה חדשה?

תוכן העניינים

כמה עולה ניקיון דירה חדשה?
כמה עולה ניקיון דירה חדשה?

שירותי ניקיון מיועדים בין היתר גם עבור אנשים פרטיים שמתכננים להיכנס לדירה חדשה. עלות השירות תלויה בפרמטרים אותם נציג במאמר הבא, יחד עם טווח המחירים המקובל בענף

שירותי ניקיון יכולים להתאים לאנשים פרטיים שמתכננים מעבר לדירה חדשה. למרות היתרונות של רכישת דירה חדשה מקבלן, אין סיבה לוותר על ניצול היתרונות של השירות. בעזרת שירות מן הסוג הזה אפשר להקל על המעבר, למנוע הצטברות של לכלוך ולבצע פינוי פסולת שנשארה בדירה אחרי שאנשי המקצוע סיימו לעבוד עליה. מעבר לכך, השירות משתלם מבחינה כלכלית כי הוא חוסך זמן ומאמץ. אפשר לתאם את השירות לפני שחברת ההובלות מגיעה ולעבור לדירה החדשה בלי עיכובים מיותרים.

השירות ניתן על ידי חברות בכל רחבי הארץ. הוא מיועד למי שרוכש דירות פרטיות מקבלן, למי שמתכנן מעבר לדירה קיימת וגם לאנשים שסיימו שיפוץ. בעזרת השירות אפשר לשמור על רמת היגיינה קבועה בתוך הדירה וגם להתאים אותה לצרכי משפחות עם ילדים ותינוקות. את השירות כדאי לתאם מראש ותוך התייחסות לשעות ההובלה הצפויות.

פרמטרים המשפיעים על המחיר

יש מספר גורמים שיקבעו כמה יעלה לנקות את הדירה החדשה בעזרת שירות מקצועי הניתן על ידי חברות מנוסות:

א. גודל הדירה – הגודל של הדירה הוא הפקטור העיקרי בהצעת המחיר שתקבלו. ככל שהדירה גדולה יותר המחיר יעלה, אך העלות לכל מ"ר תרד. במילים אחרות, עליכם להביא בחשבון את ההשפעה של גודל הדירה על שירותי הניקיון ובמידת הצורך גם על ההדברה. מצד שני, סביר להניח שלא תוכלו לנקות את הדירה החדשה והגדולה בעצמכם בלבד. לכן בכל מקרה השירות הוא הפתרון המשתלם והמומלץ.

ב. סוג הניקוי – יש הרבה סוגים של שירותים הניתנים על ידי חברות מקצועיות עבור בעלי דירות חדשות ופרטיות. ראשית, אפשר לתאם שירות הכולל ניקוי כללי בלבד. שנית, ניתן לברר על שירות שבו מבצעים קרצוף והברקת מרצפות מסוג שיש, פורצלן ורצפת סומסום. בנוסף, חלק מהשירותים מיועדים עבור תריסים וחלונות ולכן הם כוללים מסילות, מסגרות ומשקופים. ככל שהשירות ספציפי ומתקדם יותר, כך צפוי המחיר שלו לעלות.

ג. הכנות נדרשות – בכל דירה חדשה נדרשים נציגי החברה להגיע מראש כדי לבצע את ההכנות הנדרשות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הדירה החדשה מהקבלן לא מגיעה נקייה ומצוחצחת. גם אחרי שמקבלים אישור אכלוס נשארים בדירה ציוד של אנשי המקצוע, פסולת בנייה ולא שאריות נוספות. ההכנות הנדרשות למתן השירות כוללות גם הזזת רהיטים ופינוי של חלק מהחדרים. עם זאת, הדרך לחסוך בהוצאות היא לבצע את ההכנות הנדרשות לבד. כך ניתן להזמין את נציגי החברה המבצעים את העבודה לניקיון בלבד.

כמה עולה ניקיון דירה חדשה? טווח מחירים

מכל האמור לעיל אפשר להבין למה טווח המחירים של השירות רחב ומגוון. קודם כל, דירת חדר חדשה תוכלו לנקות במחיר של 600-700 ש"ח ולהוסיף גם שירותי קרצוף והברקת מרצפות. במידה ומדובר על שירות הניתן מיד לאחר השיפוץ או המעבר לדירה חדשה, תטרכו לשלם תוספת של בערך 10%. בדירת 2 חדרים השירות הממוצע יעלה 800-1,100 ש"ח ובדירת 3 חדרים תשלמו 1,200-1,400 ש"ח. בדירת 5 חדרים השירות יעלה 1,500-1,650 ש"ח. זו גם הדירה שבה מומלץ לשלב שירותי קרצוף, הברקה וניקוי של תריסים וחלונות לרבות מסילות, מסגרות ומשקופים.

נסו לקבל המלצות על חברות ניקיון לפני שאתם מזמינים את השירות. אל תתייחסו רק לשיקולי המחיר וזכרו שמדובר על שירות שיקבע בין היתר גם את רמת החיים שלכם.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button