התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

מחיר של ניקוי דירות

תוכן העניינים

כיצד נקבע ומחושב מחיר של ניקוי דירות?
מחיר של ניקוי דירות על ידי חברה מקצועית אינו גבוה והוא ומוכיח כי מדובר על שירות יעיל ומשתלם. אף על פי כן, כדאי לדעת כיצד נקבע ומחושב המחיר על מנת למנוע הוצאות מיותרות. בשלב הראשון יש להביא בחשבון את סוג הניקיון. ההבדל העיקרי הוא בין ניקיון כללי של הדירה לבין ניקיון אחרי שיפוץ, לפני אכלוס או שימוש במכונת פוליש. בשלב השני כדאי לקבל המלצות על חברות ניקיון ולהשתמש בקריטריונים כגון ניסיון ורקע מקצועי על מנת לסנן בין הצעות מחיר. באופן עקרוני מחושב מחיר של ניקוי דירות לפי כמות העובדים. ככל שהדירה גדולה יותר, כך כמות העובדים צפויה לעלות וכך גם המחיר. לא כדאי לחסוך על ניקוי דירות ועדיף להשקיע עוד כמה שקלים בתוצאה משביעת רצון. מעבר לכך, יש להביא בחשבון את החיסכון העצום בזמן.
מחיר של ניקוי דירות
מחיר של ניקוי דירות

עלויות קבועות של ניקיון דירות

רוב הפרמטרים הקובעים מחיר של ניקיון דירות מבוססים על העלויות הבאות:
  • רכישת ואחזקת מכונות פוליש או ציוד ניקיון מתקדם
  • כמות חומרי הניקיון
  • הפעלת רכבים
  • הוצאות דלק
  • תשלום ביטוח לאומי על העובדים והוצאות מס הכנסה
מחיר של ניקוי דירות אחרי שיפוץ גבוה ממחיר ניקיון של דירה חדשה, בה ניתן לוותר על התריסים, החלונות או הדלתות. למרות שענף הפוליש לא דורש הכשרה, מומלץ לבדוק בכל זאת את הרקע של אנשי המקצוע המגיעים אל הדירה ולא לתת אמון בכל אחד.
בקבוצת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ גאים להציע מחיר אטרקטיבי עבור ניקיון דירות חדשות או אחרי שיפוץ. צרו קשר עם אחד מנציגי הקבוצה ונוכל לתאם מולכם פגישת היכרות ללא התחייבות. דרכנו תקבלו שירות ניקיון מקיף בעלות אטרקטיבית וללא צורך בהוצאות אחזקה נוספות.
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button