התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקוי חלונות גבוהים

ניקוי חלונות גבוהים מבצעים עם הטובים ביותר

ניקוי חלונות גבוהים
ניקוי חלונות גבוהים

יש הרבה מאפיינים ייחודיים המתקיימים רק בשירותי ניקוי חלונות גבוהים. ראשית, הניקוי מחייב הקפדה על כללי בטיחות מחמירים. אי אפשר להסתפק בשיטות ניקוי מסורתיות על מנת להבריק חלונות בקומות גבוהות. שנית, הניקיון מתבצע גם מהצד הפנימי וגם מהצדה חיצוני של הבניין. המשמעות היא התמודדות עם שורה ארוכה של נזקים פוטנציאליים:

  • אבק
  • סדקים
  • רוחות
  • שחיקה
  • בלאי
  • חשיפה לפגעי מזג אוויר

חברות העוסקות בתחום הניקיון צריכים להכשיר אנשי מקצוע עבור ניקוי חלונות בקומות גבוהות.

הניקוי מתבצע בבתים פרטיים, בדירות של בניינים משותפים וגם ברבי קומות, משרדים, מבנים ציבוריים ועוד. הניקוי הוא חלק בלתי נפרד מתחזוקה שוטפת של המבנה אך לעיתים מזמינים אותו במסגרת פרויקטים מיוחדים.

בחירת חברת ניקיון

הסוד של ניקוי חלונות גבוהים הוא בחירה מושכלת בחברת ניקיון עם מוניטין חיובי. בשלב הראשון כדאי לסנן את כל חברות הניקיון שאין להן את הציוד הדרוש עבור התמודדות עם חלונות גבוהים. בשלב השני רצוי לקבל המלצות, לקרוא חוות דעת ולתאם פגישת ייעוץ עם אחד מנציגי החברה. רק לאחר מכן ניתן לעבור לשלב המעשי של הגדרת ציפיות ולוח זמנים. התפקיד של חברת ניקיון הוא בין היתר להעמיד לרשות הלקוח צוות מומחים שיודע להתמודד עם כל סוגי החלונות, גם בקומות גבוהות או באיזורים לא נגישים.

בקבוצת מעוז מקבלים את האתגר ומציעים שירותי ניקוי חלונות גבוהים במחיר משתלם. אצלנו המקצועיות לא באה על חשבון מחויבות, יחס אישי ועמידה בלוח זמנים. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לקבל הצעת מחיר מפתיעה. איתנו תוכלו להחזיר לחלונות את הברק ולהעניק לבניין מראה נקי עם ערך מוסף. חייגו עוד היום אל נציגי החברה או השאירו פרטים באתר.

ניקוי חלונות גבוהים
ניקוי חלונות גבוהים

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button