התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקוי מרצפות

תוכן העניינים

קבוצת מעוז תבצע עבורכם ניקוי מרצפות ברמה שלא הכרתם!

לא משנה איזה ריצוף יש לכם בבית או במשרד – תמיד חשוב לשמור עליו נקי. אל תשכחו שריצוף מלוכלך עלול להיות מאד לא נעים, להרחיק אנשים ומכרים, והדבר אף עלול להביא עימו כל מיני חרקים ומזיקים. זה ברור אם כן שחובה לשמור תמיד על מרצפות נקיות, אבל כיצד? כאן בדיוק נכנסת קבוצת מעוז לתמונה. בתור חברת ניקיון האחראית ומובילה -אנחנו נשמח לספק לכם שירות מיוחד של ניקוי מרצפות. השירות שלנו ניתן לכלל המגזרים- הן עבור אנשים פרטיים שרוצים לשמור על ריצוף נקי בבית, בחדר המדרגות ובלובי הכניסה לבניין – וכמובן גם עבור משרדים, עסקים, מפעלים, גורמים ציבוריים, וכיו"ב. יש לציין כי השירות הייחודי של קבוצת מעוז הוא מקיף במיוחד. חשוב שתכירו את כל ההיבטים בשירותי הניקיון שלנו, וגם תבינו מהם הדגשים המיוחדים שאנו שמים לב אליהם- ושתוכלו כמובן ליהנות מהם דרך הזמנת השירות הייחודי שלנו.

ניקוי מרצפות
ניקוי מרצפות

דגשים מרכזיים בשירות לניקוי המרצפות שלכם

  • מתי כדאי להזמין את השירות? – ההתלבטות היא אכן במקומה. יש כמובן גם להבדיל בין סוגים שונים של שירותי ניקוי מרצפות (ועל כך נרחיב בהמשך), אך באופן כללי כדאי לזכור שמעבר לשטיפה קבועה, לעתים יוצרים קשר עם קבוצת מעוז בכדי להזמין ניקוי מיוחד עבור המרצפות. אפשר להזמין שירות כזה לפני שאתם נכנסים למשרד חדש או לדירה חדשה – ורוצים להיות בטוחים שהרצפה תבריק לחלוטין. אפשרות נוספת היא כאשר אתם שיפצתם זה עתה את הבית או מקום העבודה שלכם. אחרי השיפוץ, יש כמובן לא מעט שאריות של צבע וטיח – ולכן כדי ליהנות באמת מהשיפוץ, רצוי להזמין את שירותי הניקיון המתקדמים שלנו. מצב נוסף הוא אחרי שיש שריפה במבנה, ויש לנקות היטב שאריות של פיח. באופן כללי נוכל לעזור לכם בניקיון במקרה כזה – אך כמובן שגם נתמקד בהברקה ומירוק של המרצפות. רצוי גם לבצע ניקיון גדול על המרצפות כשהן ישנות יותר, ואתם תרצו לתת להן מראה חדש וייחודי.
  • על איזה סוג של ניקיון מדובר? – יש להבין כי שירותי ניקוי מרצפות של קבוצת מעוז, אינם זהים לניקיון הביתי שאתם מכירים. עובדי הניקיון שלנו לא מגיעים רק עם דלי, סמרטוט ונוזל לניקוי רצפות. אנחנו נדאג להתאים את הפתרון המושלם לניקיון שלכם. כמובן שבכוחנו לספק לכם שירותי ניקיון קבועים ברמה הבסיסית, אך לא מעט אנשים יוצרים עמנו קשר כדי להזמין שירותי ניקיון יוצאי דופן למרצפות. בין השאר מדובר על שירותי הברקה וקרצוף של המרצפות באמצעות מכונות פוליש. מכונות אלו מאפשרות הברקה של השטח ושמירה על ניקיון ברמה גבוהה. פתרון זה, שנעשה עם מכונת פוליש מתאים במיוחד למרכזים מסחריים, משרדים,וכיו"ב. כמו כן, ניתן להזמין מאתנו שירותי ניקיון עם קרצוף ופוליש קריסטלי. בשירות זה אנו דואגים לא רק לניקיון – אלא גם למריחת שכבה מיוחד לאיטום על המרצפות שלכם, כדי למנוע מלכלוך להידבק. מובן שכל השירות כולל גם הסרה של אבק.
  • איזה מרצפות אנו מנקים? – כמעט כלריצוף באשר הוא, הוא ריצוף שקבוצת מעוז תוכל לסייע לכם בניקיון שלו. מדובר בין השאר על אריחי גרניט פורצלן, אריחי שיש, אריחי קרמיקה, משטחי בטון, טרצו, בומנייט, משטחי בזלת, מרצפות מצוירות, ועוד סוגים שונים של ריצוף.

ניקוי מרצפות – זה הזמן שהמרצפות יהיו באמת מבריקות!

אין שום ספק כי המרצפות שלכם זקוקות לניקיון משמעותי ויסודי מאד. זו ההזדמנות שלכם להבריק אותן בצורה יוצאת דופן, ופשוט ליצור קשר עם קבוצת מעוז דרך האתר, או בטלפון 053-238-2676.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button