התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקוי רצפות

תוכן העניינים

ניקוי רצפות
ניקוי רצפות

הסתכלו על הרצפה שבביתכם או במשרד שלכם. האם היא נקייה באמת? או שניתן להבחין בה בכתמים ישנים ואפילו בסדקים קטנים? לנו יש את כל הפתרונות לניקוי רצפות.
חברת מעוז אחזקה וניקיון מספקת את כל סוגי שירותי הניקיון, ומבצעת את עבודתה ברמה הגבוהה ביותר.

לקוחותינו זוכים ליתרונות רבים:

  • התאמה מדויקת של שירותי הניקיון הדרושים להם
  • כל שירותי הניקיון תחת קורת גג אחת
  • צוות מקצועי ומיומן, בעל תודעת שירות גבוהה
  • שימוש במכשירים ובמוצרי ניקיון המתקדמים ביותר
זקוקים למידע על ניקוי רצפות? חייגו אלינו למספר 1700-700-589

ניקוי רצפות מסוגים שונים

ניקוי רצפות נכון צריך להתאים בראש ובראשונה לסוג הריצוף. כך למשל, אין לשטוף רצפת גרניט פורצלן באקונומיקה, ואסור להשתמש בנוזל רצפה בעת שטיפת פרקטים. לכל סוג של ריצוף ישנם חומרי ניקוי ייעודיים, שנועדו לא רק לנקות את הרצפה, אלא גם להעניק לה זוהר מיוחד,ולחזק אותה בטווח הרחוק.

לשמור על הריצוף לאורך זמן

כיום מעצבי הפנים שמים דגש מיוחד על רצפות, ולכן השוק מציע שלל סוגים של ריצוף – שיש ואבן טבעי,פרקט, שטיחים מקיר לקיר, קרמיקה, גרניט פורצלן ועוד. לכל סוג של ריצוף יש הוראות תחזוקה מיוחדות, אשר לא בהכרח ידועים לבעל המבנה. אנשי המקצוע שלנו יודעים לזהות בצורה נכונה את הרצפות השונות ולאתר את שיטת התחזוקה הנכונה ביותר עבורם. המקצוענות הגבוהה שלהם מאפשרת ללקוחותינו להאריך את משך השימוש בריצוף, וליהנות ממראה נקי ומעוצב של הרצפה לאורך זמן.
בכדי להשיג את התוצאות המעולות שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו, אנו משתמשים בחומרי ניקוי ייעודיי, המותאמים היטב לסוג הרצפה. כיום ניקוי רצפות מצריך הרבה מעבר למטלית ומים, ואנו דואגים להתעדכן בכל חידוש ועדכון בתחום.

חברת מעוז ניקיון מבצעת ניקוי רצפות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button