התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקוי שטיחים למשרד

תוכן העניינים

השטיח במשרד נראה בלוי? שוקלים להחליפו? חשוב שתדעו של עיתים ניקוי מקצועי מחזיר לשטיח את המראה החדש שלו, וחוסך לכם ממון רב.
ניקוי שטיחים למשרד מזמינים מחברת מעוז, חייגו: 1700-700-589

חברת הניקיון מעוז מעניקה ללקוחותיה את כל מה שדרוש להם:

  • הקפדה על סטנדרט עבודה גבוה והשגת תוצאות מעולות
  • שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים לשטיחים, השומרים על המוצר
  • ניסיון רב בניקוי שטיחים למשרד
  • ביצוע של עבודות באתר הלקוח, במועד שנוח לו
ניקוי שטיחים למשרד
ניקוי שטיחים למשרד

כיצד מבצעים ניקוי שטיחים למשרד?

חשוב שתדעו כי ניקוי שטיחים מקצועי שונה מהניקוי הרגיל, שמסתכם על פי רוב בשאיבת אבק. התהליך מתחיל באבחון סוג הבד ובהתאמה של חומרי ניקוי נכונים עבורו. בהמשך החומרים מוחדרים אל השטיח באמצעות מכונה מיוחדת, והם ממיסים את הכתמים ומאפשרים סילוק של לכלוך .לאחר מכן מסירים את חומרי הניקוי ביחד עם הלכלוך שעל השטיח ומייבשים היטב את השטיח הנקי. התוצאות נצפות באופן מיידי, ומשפרות באופן ניכר את מראה השטיח.

מדוע חשוב לבצע ניקוי שטיחים למשרד?

המשרדים מאוישים שעות ארוכות בכל יום, והשטיחים צוברים לכלוך רב שמקורו בנעליים, בשאריות של מזון ומשקאות, דיו, חלקי ניירות ועוד. שואב האבק, המשמש לצורך ניקוי שוטף על השטיח, מצליח לסלק רק חלק מהלכלוך, אך בוודאי שאינו מתמודד עם כתמים. שטיח מלוכלך הוא כרפורה להתפתחות של חיידקים ומזיקים שונים, המציקים מאוד לעובדים ושעלולים אף לפגוע בבריאותם. מכל הסיבות הללו, חשוב ביותר לפנות לשירות ניקוי שטיחים למשרד אחת לכמה חודשים.
חברת מעוז מעניקה שירותי ניקוי שטיחים למשרד ומקפידה לשמור על השטיח ללא פגע ועל השארתו נקי וריחני לרווחת עובדי המשרד. לחברה לקוחות רבים ומרוצים, וגם אתם מוזמנים ליהנות מהשירות האיכותי.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button