התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקוי שטיחים

תוכן העניינים

אוהבים שטיחים? הם מלווים אתכם בכל מקום, גם בבית וגם בעסק? איך אתם דואגים לשמור על הניקיון שלהם?
חשוב לדעת! שואבי האבק מצליחים לסלק רק חלק מהלכלוך והאבק, גם אם מדובר במכשירים עוצמתיים וטובים מאוד!

  • קבוצת מעוז מציעה שירות ניקוי שטיחים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, ומצליחה לבצע את המשימה בזכות כמה עקרונות בעבודה:

    ניקוי שטיחים
    ניקוי שטיחים
  • עבודה עם חומרי הניקוי הטובים ביותר
  • התאמה של חומר הניקוי ושיטת הניקוי לסוג השטיח
  • ייבוש איכותי ומקצועי של השטיח
  • הצלחה בהתמודדות עם כתמים
לניקוי שטיחים מקצועי חייגו 1-700-700-589

ניקוי שטיחים – למה חשוב לשמור על ניקיונו של השטיח?

יש לזכור כי על פי רוב, אין לנו דרך טובה להתמודד באופן עצמאי עם אבק שמצטבר עמוק בין שערות השטיח וגם לא עם כתמים שנוצרים עליו. הסתכלו היטב על מצבה של רצפת הבית אחרי שבוע שלא ניקיתם אותה. השטיח שלכם נמצא בערך באותו המצב, אך הכתמים והאבק פחות נראים לעין בגלל הדוגמאות והצבעים שעל השטיח. עם זאת, זה שלא רואים את הלכלוך, זה לא אומר שהוא לא שם, וזה לא אומר שהוא לא מזיק. האבק מפריע לנשימה, והלכלוך עלול למשוך מזיקים שונים. בבית שבו יש חיות מחמד, המרבד עלול להפוך למוקד לגידול של פרעושים. כדי להימנע מכל הדברים הללו, חשוב ביותר להעביר את השטיח לניקוי מקצועי.

למי אתם נותנים לטפל בשטיח שלכם?

שטיח הוא מוצר שיכול לעלות ממון רב, וכך גם שירות ניקוי שטיחים איננו זול. כשאתם בוחרים חברה לניקוי שטיחים, חשוב ביותר לפנות לאנשי מקצוע שיודעים לבצע ניקוי מבלי לפגוע בשטיח עצמו. כמו כן, חשוב שהניקיון עצמו אכן יהיה מקצועי ויסודי. את כל אלו תמצאו בקבוצת מעוז.
אנו יודעים להתמודד עם כל סוגי השטיחים בזכות הידע הנרחב שלנו והניסיון רב השנים. מעבר לזאת, אנו מקפידים על רמת ניקיון גבוהה במיוחד, שאותה תוכלו לחוש הן בריח הרענן של השטיח והן בבהירות הצבעים שעל השטיח הנקי שלכם.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button