התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון בגובה – גלריות

תוכן העניינים

מהם בעצם שירותי ניקיון בגובה מקצועיים?

כתוצאה מתהליך העיור, מעבר כמויות אדירות של אנשים לגור בערים, נוצרה מצוקה גלובלית בשטח בניה. מצוקה זו נענתה בפיתוח מהיר של טכנולוגיות ותחום הנדסת הבניין, פיתוח אשר אפשר בניית מבנים גדולים יותר וגבוהים יותר במטרה לאכלס את רבבות תושבי הערים החדשים. כיום, כלהערים הגדולות בעולם מתהדרות בקו רקיע המלא בגורדי שחקים, ואפילו הבניינים "הרגילים" כיום היו נחשבים לענקיים לפני עשרות שנים בודדות.
הצמיחה המהירה של גובה הבניינים יצר מעבר לאתגרים הטכנולוגיים אתגר לוגיסטי, כיצד לשמור של ניקיון ותחזוקה ברמה סבירה של הבניין? המענה לאתגר זה, הינו שירותי ניקיון בגובה. שירותי ניקיון בגובה נעשים על ידי צוות עובדים המיומן בעבודה בגובה רב, ומצויד במיטב המכשור הטכנולוגי הייעודי, כל זאת במטרה לתחזק ולשמור על רמת ניקיון מושלמת גם בקומות הגבוהות ביותר.

למה שלא אבצע את הניקיון לבד?

עיקר ההזמנות הניקיון בגובה נעשות על ידי מבני משרדים. העיצוב המודרני של מבנים אלה, כולל לעיתים קרובות חלונות זכוכית נרחבים, הדורשים ניקיון גם מבפנים וגם מבחוץ. חשיבות השימוש בשירות מקצועי לניקיון בגובה היא מהסיבות הבאות:

  • סכנה בטיחותית: ביצוע הניקיון החיצוני כרוך בסכנות בטיחותיות רבות, ודורש מהמנקים מיומנויות ייחודיות. מנקה בגובה נדרש להשתמש בשלל מערכות רתמות, חבלים ומערכות הרמה. בנוסף, על פי החוק כל עבודה המתבצעת בגובה רב מחייבת מעבר קורס ייעודי לנושא. לפי כך, גם אם ברצונך לחסוך ולא להשתמש בשיירות ניקיון בגובה מקצועי, אסור לך על פי חוק לעשות זאת בעצמך או לשלוח את אחד העובדים במשרד.
  • צרכי ניקוי ייחודיים: בשונה מחלונות זכוכית בקומות נמוכות יותר, חלונות הממוקמים בגובה רב מחייבים לעיתים קרובות שימוש בשיטת ניקוי שונה. השוני נגרם עקב תנאי הסביבה הייחודיים עמם נאלצים להתמודד החלונות בגובה. רוחות בעוצמה גבוהה, וחשיפה מוגברת לאבק ולפגעי מזג האוויר, גורמים להתבלות מהירה של הזכוכית. חברות הניקיון המקצועיות בתחום הניקיון בגובה, עושות שימוש בחומרים מיוחדים, וצוות העובדים המיומן והמנוסה ידע לדווח מבעוד מועד על חלונות פגומים או שחוקים יתר על המידה.

בכדי לשמר על רמת ניקיון סבירה של המבנה, ועל החלונות מפני בלייה, חשוב מאוד לבצע ניקיון של חלונות המשרד אחת לשבוע באופן קבוע, ולא רק לקראת אירועים מיוחדים או "כשנזכרים". בסופו של דבר, הזנחה של נושא הניקיון הינה מעבר למפגע התברואתי, בעלת פוטנציאל נזק כלכלי גדול בדמות הצטברות של לכלוך שידרוש עבודה רבה בהרבה להסירו, או אפילו בלייה מהירה של הזכוכית שתדרוש תשלום על החלפת החלון.

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ, יבצעו למענכם את הניקיון בגובה הטוב ביותר

אם החלטתם לשכור את שירותי חברת ניקיון בגובה מקצועית, חשוב מאוד לבחור בחברה מומלצת, איכותית ואמינה. בסופו של דבר,במקרים רבים אם תחפשו את האופציה הזולה ביותר, יצא שכרכם בהפסדכם, והעבודה לא תתבצע בצורה טובה, מה שיגרור נזק יקר למבנה, ובזבוז של זמנכם.

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ, הינה חברה מובילה בתחום הניקיון בכלל והניקיון בגובה בפרט. עובדי החברה והנהלתה מיומנים במתן מענה מקצועי, מהיר וענייני לכל דרישת ניקיון בגובה, בין אם מדובר בניקיון שגרתי של הבניין, או בפרויקט צחצוח מבנה אשר הוזנח זמן רב. החברה מעניקה שירותי ניקיון מגוונים, אשר מאפשרים לכם עבודה אל מול ספק שירותי ניקיון אחד, אשר ביכולתו לתת פתרון מעלה לכל צרכי הניקיון בבניין.

ליצירת קשר חייגו 1700-700-589
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button