התקשרו עכשיו

ניקיון בגובה – גלריות

תוכן העניינים

מהם בעצם שירותי ניקיון בגובה מקצועיים?

כתוצאה מתהליך העיור, מעבר כמויות אדירות של אנשים לגור בערים, נוצרה מצוקה גלובלית בשטח בניה. מצוקה זו נענתה בפיתוח מהיר של טכנולוגיות ותחום הנדסת הבניין, פיתוח אשר אפשר בניית מבנים גדולים יותר וגבוהים יותר במטרה לאכלס את רבבות תושבי הערים החדשים. כיום, כלהערים הגדולות בעולם מתהדרות בקו רקיע המלא בגורדי שחקים, ואפילו הבניינים "הרגילים" כיום היו נחשבים לענקיים לפני עשרות שנים בודדות.
הצמיחה המהירה של גובה הבניינים יצר מעבר לאתגרים הטכנולוגיים אתגר לוגיסטי, כיצד לשמור של ניקיון ותחזוקה ברמה סבירה של הבניין? המענה לאתגר זה, הינו שירותי ניקיון בגובה. שירותי ניקיון בגובה נעשים על ידי צוות עובדים המיומן בעבודה בגובה רב, ומצויד במיטב המכשור הטכנולוגי הייעודי, כל זאת במטרה לתחזק ולשמור על רמת ניקיון מושלמת גם בקומות הגבוהות ביותר.

למה שלא אבצע את הניקיון לבד?

עיקר ההזמנות הניקיון בגובה נעשות על ידי מבני משרדים. העיצוב המודרני של מבנים אלה, כולל לעיתים קרובות חלונות זכוכית נרחבים, הדורשים ניקיון גם מבפנים וגם מבחוץ. חשיבות השימוש בשירות מקצועי לניקיון בגובה היא מהסיבות הבאות:

  • סכנה בטיחותית: ביצוע הניקיון החיצוני כרוך בסכנות בטיחותיות רבות, ודורש מהמנקים מיומנויות ייחודיות. מנקה בגובה נדרש להשתמש בשלל מערכות רתמות, חבלים ומערכות הרמה. בנוסף, על פי החוק כל עבודה המתבצעת בגובה רב מחייבת מעבר קורס ייעודי לנושא. לפי כך, גם אם ברצונך לחסוך ולא להשתמש בשיירות ניקיון בגובה מקצועי, אסור לך על פי חוק לעשות זאת בעצמך או לשלוח את אחד העובדים במשרד.
  • צרכי ניקוי ייחודיים: בשונה מחלונות זכוכית בקומות נמוכות יותר, חלונות הממוקמים בגובה רב מחייבים לעיתים קרובות שימוש בשיטת ניקוי שונה. השוני נגרם עקב תנאי הסביבה הייחודיים עמם נאלצים להתמודד החלונות בגובה. רוחות בעוצמה גבוהה, וחשיפה מוגברת לאבק ולפגעי מזג האוויר, גורמים להתבלות מהירה של הזכוכית. חברות הניקיון המקצועיות בתחום הניקיון בגובה, עושות שימוש בחומרים מיוחדים, וצוות העובדים המיומן והמנוסה ידע לדווח מבעוד מועד על חלונות פגומים או שחוקים יתר על המידה.

בכדי לשמר על רמת ניקיון סבירה של המבנה, ועל החלונות מפני בלייה, חשוב מאוד לבצע ניקיון של חלונות המשרד אחת לשבוע באופן קבוע, ולא רק לקראת אירועים מיוחדים או "כשנזכרים". בסופו של דבר, הזנחה של נושא הניקיון הינה מעבר למפגע התברואתי, בעלת פוטנציאל נזק כלכלי גדול בדמות הצטברות של לכלוך שידרוש עבודה רבה בהרבה להסירו, או אפילו בלייה מהירה של הזכוכית שתדרוש תשלום על החלפת החלון.

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ, יבצעו למענכם את הניקיון בגובה הטוב ביותר

אם החלטתם לשכור את שירותי חברת ניקיון בגובה מקצועית, חשוב מאוד לבחור בחברה מומלצת, איכותית ואמינה. בסופו של דבר,במקרים רבים אם תחפשו את האופציה הזולה ביותר, יצא שכרכם בהפסדכם, והעבודה לא תתבצע בצורה טובה, מה שיגרור נזק יקר למבנה, ובזבוז של זמנכם.

מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ, הינה חברה מובילה בתחום הניקיון בכלל והניקיון בגובה בפרט. עובדי החברה והנהלתה מיומנים במתן מענה מקצועי, מהיר וענייני לכל דרישת ניקיון בגובה, בין אם מדובר בניקיון שגרתי של הבניין, או בפרויקט צחצוח מבנה אשר הוזנח זמן רב. החברה מעניקה שירותי ניקיון מגוונים, אשר מאפשרים לכם עבודה אל מול ספק שירותי ניקיון אחד, אשר ביכולתו לתת פתרון מעלה לכל צרכי הניקיון בבניין.

ליצירת קשר חייגו 1700-700-589

סרטונים

מעוז ניקיון ואחזקה
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

שירותים נוספים:

חברת ניקיון בראשון לציון

ניקיון בראשון לציון: פתרון לניקיון מקצועי ואיכותי בעיר המרכזית בראשון לציון, עיר המרכזית הדומיננטית בלב הארץ, ניקיון הוא חיוני לשפר את איכות החיים וליצור סביבה מקצועית ונעימה. חברתנו, חברת ניקיון בראשון לציון, מתמחה בספק פתרונות ניקיון מקצועיים ואיכותיים, עם מטרה להבטיח ללקוחותינו ניקיון מושלם ושירות

להמשך לחצו »

חברת ניקיון בירושלים

ברוכים הבאים לחברת ניקיון בירושלים – המומחים בניקיון מקצועי ואיכותי בעיר הקודש! אתם מחפשים פתרונות ניקיון מקצועיים ואמינים לביתכם, לעסק שלכם או למשרד המפואר? אתם במקום הנכון! חברתנו מתמחה בספק שירותי ניקיון מקצועיים ואיכותיים ביותר, עם מחויבות לאיכות, אמינות ושירות אדיב ללקוחותינו. מה נציע לכם

להמשך לחצו »

ניקיון משרדים גדולים

ניקיון משרדים גדולים – הפתרון המושלם לסביבת עבודה יעילה ונעימה בעידן העסקים המודרני, המשרד הוא לא רק מקום לעבודה, אלא גם סביבה בה עובדים מבלים רוב זמנם. ניקיון משרדים גדולים הוא אתגר שלא ניתן להתעלם ממנו. כאשר עשרות, מאות או אפילו אלפי עובדים עובדים באותה

להמשך לחצו »
ניקיון בגובה

ניקיון בגובה

ניקיון בגובה: הפתרון המושלם לסביבה נקיה ובריאה בעולם המודרני שלנו, ניקיון ושמירה על סביבה נקיה הם חשובים יותר מתמיד. עם עליית מודעות לאקלים, לרמות הזיהום ולבריאותנו האישית, התחשבות בניקיון כבר לא נוגעת רק בשטחים נמוכים. אלא, היא מתרחשת גם בגובה, במקומות שבהם כל טיפה של

להמשך לחצו »
שירותי ניקיון לאירועים

שירותי ניקיון לאירועים

שירותי ניקיון לאירועים: הפתרון המושלם לאירועים חלומיים ארגון אירועים משלב בין התכנון המתוחכם והפרטי ובין היצירתיות האין סופית. מה היה יכול להיות עוד יותר מרשים ומושך מאירוע מצליח? התשובה תלויה למעלה מכל באיכות השירותים שנספק לאורחים. בעולם שבו הפרטים הקטנים מהווים הבדל, שירותי ניקיון מקצועיים

להמשך לחצו »

חברת ניקיון גדולה

מהו התפקיד של חברת ניקיון גדולה? חברת ניקיון גדולה מתמחה בספק שירותי ניקיון מקצועיים ותחזוקה ללקוחות מגוונים, כוללים מבני מגורים, משרדים, מוסדות ציבוריים ועסקים. היא אחראית על ניקוי רצפות, חלונות, שטיפת שטחים וכל הקשור לתחזוקה וניקיון של המרחב. מהי חשיבותה של חברת ניקיון לעסקים ולמוסדות

להמשך לחצו »
טופס יצירת קשר:

צור קשר

קבלן ניקיון