מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ- שירותי ניקיון
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-2594082
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון בית חדש

 
 
 

החשיבות של ניקיון בית חדש


רכישה של בית חדש מקבלן היא חוויה בלתי נשכחת הדורשת היערכות מיוחדת מצד הלקוחות. יש הרבה יתרונות לרכישה של בית חדש, כאשר בין היתר רצוי לציין את האווירה הנעימה, את השיפור באיכות החיים וכמובן את תשתיות האינסטלציה, החשמל, הביוב והמים. מצד שני, רכישה של בית חדש מחייבת הזמנה של שירותי ניקיון.
קבלן מחויב על פי חוק לפנות את פסולת הבנייה עוד לפני קבלת אישור אכלוס. בפועל, קבלנים מבצעים רק את המוטל עליהם ואינם משקיעים באופן יסודי בניקיון. הקבלנים אינם מחויבים להכשיר את הדירה מבחינה היגיינית, בריאותית וסטרילית. הגורם היחיד המסוגל לתת מענה על צרכים מן הסוג הזה הוא חברת ניקיון.
 

מדוע כדאי להשתמש בשירותי ניקיון בית חדש?


אלו היתרונות של שירותי ניקיון בית חדש כפי שניתנים על ידי חברות מקצועיות העוסקות בתחום:
 
 
 
 
  • התאקלמות מהירה
  • התאמת הבית לצרכי המשפחה, לרבות תינוקות וילדים
  • טיפול באבק מצטבר
  • הסרת כתמים מקירות,רצפה, תקרות וכן הלאה
  • טיפול בחלונות,משקופים ודלתות
  • ניקיון מלא שלגינה, חצר, מרפסת או גג
  • הכנת הבית לקראת הובלת החפצים
 
 
 
ניקיון בית חדש
 
 
 
 
משתלם יותר להזמין שירותי ניקיון בית חדש מאשר לבזבז זמן וכסף על ניקיון עצמאי. בעת רכישה של בית חדש יש המון סידורים בירוקרטיים הדורשים ביצוע מהיר תוך ימים ספורים. אדם המעוניין לחסוך לעצמו את עוגמת הנפש ואת ההוצאות המיותרות מוזמן ליצור קשר עם נציגי החברה שלנו.

אנחנו בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושרותים בע"מ מציעים שירותי ניקיון עבור לקוחות בכל רחבי הארץ. אנו מתמחים בניקיון של בתים חדשים יש לנו את הניסיון, הרקע, היכולת והאמצעים להקל על המעבר שלכם במחיר הוגן.

רוצים פרטים נוספים עבור שירות ניקיון בית חדש ? זקוקים לייעוץ מקצועי? צוות המומחים של מעוז אחזקה ניקיון ושירותים ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה ולהזמין גם אתכם להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים של החברה.

התקשרו עוד היום: 1-700-700-589