התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון בית חדש

תוכן העניינים

החשיבות של ניקיון בית חדש

רכישה של בית חדש מקבלן היא חוויה בלתי נשכחת הדורשת היערכות מיוחדת מצד הלקוחות. יש הרבה יתרונות לרכישה של בית חדש, כאשר בין היתר רצוי לציין את האווירה הנעימה, את השיפור באיכות החיים וכמובן את תשתיות האינסטלציה, החשמל, הביוב והמים. מצד שני, רכישה של בית חדש מחייבת הזמנה של שירותי ניקיון.
קבלן מחויב על פי חוק לפנות את פסולת הבנייה עוד לפני קבלת אישור אכלוס. בפועל, קבלנים מבצעים רק את המוטל עליהם ואינם משקיעים באופן יסודי בניקיון. הקבלנים אינם מחויבים להכשיר את הדירה מבחינה היגיינית, בריאותית וסטרילית. הגורם היחיד המסוגל לתת מענה על צרכים מן הסוג הזה הוא חברת ניקיון.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי ניקיון בית חדש?

אלו היתרונות של שירותי ניקיון בית חדש כפי שניתנים על ידי חברות מקצועיות העוסקות בתחום:

 • ניקיון בית חדש
  ניקיון בית חדש

  התאקלמות מהירה

 • התאמת הבית לצרכי המשפחה, לרבות תינוקות וילדים
 • טיפול באבק מצטבר
 • הסרת כתמים מקירות, רצפה, תקרות וכן הלאה
 • טיפול בחלונות, משקופים ודלתות
 • ניקיון מלא שלגינה, חצר, מרפסת או גג
 • הכנת הבית לקראת הובלת החפצים
משתלם יותר להזמין שירותי ניקיון בית חדש מאשר לבזבז זמן וכסף על ניקיון עצמאי. בעת רכישה של בית חדש יש המון סידורים בירוקרטיים הדורשים ביצוע מהיר תוך ימים ספורים. אדם המעוניין לחסוך לעצמו את עוגמת הנפש ואת ההוצאות המיותרות מוזמן ליצור קשר עם נציגי החברה שלנו.

אנחנו בחברת מעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מציעים שירותי ניקיון עבור לקוחות בכל רחבי הארץ. אנו מתמחים בניקיון של בתים חדשים יש לנו את הניסיון, הרקע, היכולת והאמצעים להקל על המעבר שלכם במחיר הוגן.

רוצים פרטים נוספים עבור שירות ניקיון בית חדש ? זקוקים לייעוץ מקצועי? צוות המומחים של מעוז אחזקה ניקיון ושירותים ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה ולהזמין גם אתכם להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים של החברה.

התקשרו עוד היום: 1-700-700-589
מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button