התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון בניינים

תוכן העניינים

ניקיון בניינים דורשת עבודה יסודית

פעולת הניקיון היא אחת הפעולות ההכרחיות ביותר שצריכות להתבצע בצורה יסודית כדי לספק איכות חיים גבוהה. כשמדובר על בניין גדול או על עסק שעוברים בו אנשים רבים במהלך היום, עניין הניקיון הופך להיות קריטי כיוון שגם הבניין הכי יוקרתי יכול להפוך מהר מאוד למלוכלך ולא מושך למרות שכך הוא נראה מבחוץ. ניקיון של בניין מגורים, בניין משרדים, רשויות ממשלתיות או כל בניין אחר היא משימה לנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ שמבצעת את העבודה הזו נאמנה כבר יותר משני עשורים.

מה כולל ניקיון בניינים?

  • ניקיון שגרתי של פנים הבניין כולל הלובי וחדרי המדרגות
  • הדברת הבניין באופן תקופתי
  • ניקיון של הגינה , הגג והמרפסות
  • שיפוץ ואחזקה במידת הצורך של כל חלקי הבניין
  • פינוי אשפה באופן סדיר
  • ניקוי חלונות על ידי סנפלינג
ניקיון בניינים
ניקיון בניינים

ניקיון בשעות שנוחות לכם

אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ נותנים ללקוחות את הזמנים שנוחים להם ומגיעים לנקות בכל שעה אפילו בשעות לילה מאוחרות מחוץ לשעות הפעילות. בצורה כזו אתם יכולים היות בטוחים ששגרת הבניין לא תיפגע בין אם מדובר על בניין מגורים או בנין משרדים. כאשר הניקיון מתבצע מחוץ לשעות הפעילות הפגיעה בשגרת העבודה ובתנועת הדיירים מועטה ביותר, הניקיון מתבצע בצורה רציפה ומהירה יותר וכולם מרוויחים. כמובן שאנו פועלים בכל מועד, גם במועדים חשובים לפני חגים ובכל ימות השנה.

ניקיון איכותי עם ציוד מתקדם

  • ניקיון בניינים הוא ניקיון ארוך ומסובך שצריך להיות יעיל כדי שאתם תוכלו ליהנות מבניין נקי בלי הפרעה מיוחדת לשגרה. מלבד עבודה מחוץ לשעות הפעילות אנחנו במעוז אחזקה וניקיון בע"מ מספקים לכם עבודה איכותית ויסודית עם הציוד הכי מתקדם שיש. הניקיון מתבצע באמצעות מכונות שטיפה מקצועיות ומהירות שמבצעות עבודה יעילה ויסודית עם שימוש בכוח אדם קטן יחסית. מכונות שטיפה כמו מכונות קיטור מנקות בצורה שיד אדם לא יכולה לנקות והן פתרון מעולה לכל בניין.
  • מלבד ניקיון הרצפה והקירות אצלנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ תקבלו גם ניקיון איכותי ביותר של החלונות. אין משהו שמסמל בנייני משרדים יותר מאשר החלונות שמרכיבים אותו אך גם הם ללא ניקיון יפגעו מאוד בעיצוב. הניקיון מתבצע בכל חלון כולל חלונות גבוהים מאוד או שמופעים כאשר מנקים מוסמכים ינקו ביעילות באמצעות סנפלינג.
  • בנוסף לכל מכונות השטיפה שקיימות אצלנו בקבוצת מעוז תוכלו ליהנות גם מניקיון איכותי ביותר על ידי מכונות פוליש לרצפה. מכונות פוליש ממריקות ומבריקות את כל סוגי הרצפות כך שהלובי של הבניין שלכם וחדרי המדרגות ייראו יוקרתיים ביותר. עבודות אלו מתבצעות בתדירות שאתם קובעים כך שאתם יכולים לבחור לפי התקציב או לפי הנוחות שלכם מתי שאתם רק רוצים.

ניקיון של כל סוגי הפריטים

משימת ניקיון בניינים לא כל כך פשוטה אם רוצים להשיג ניקיון יסודי, אלא אם מדובר בצוות מקצועי ומנוסה. ניקיון בניינים שונה כיוון שיש צורך לנקות מגוון רחב של אלמנטים שאין בבית פרטי כמו למשל חדרי מדרגות, מעקות, מעליות וכולה. יש צורך לדעת כיצד לנקות ציוד כזה כדי לא לפגוע בו, מה הדרך הנכונה לנקות, עם אלו כלים וכמובן עם אלו חומרי ניקיון. אנחנו במעוז דואגים להכול ואתם יכולים להיות רגועים שהכול יהיה מבריק ומצוחצח ללא פגע.

ניקיון בניינים רק איתנו בקבוצת מעוז

אנחנו במעוז אחזקה ניקיון ושירותים בע"מ מציעים לכם ליהנות מלמעלה מעשרים שנים של ניסיון. ניקיון בניינים זו משימה שלנו כבר שנים רבות ואם אתם רוצים להצטרף למעגל של לקוחות מרוצים, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button