התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון בתים אחרי שיפוץ

תוכן העניינים

סיימתם לשפץ? עכשיו הגיע הזמן לנקות

ניקיון בתים אחרי שיפוץ מתבצע על ידי חברות מקצועיות במטרה להקל על לקוחות במגזר הפרטי. השירות מיועד עבור בעלי בתים ודירות אך הוא יעיל גם בקרב קבלנים העוסקים בתחום הבנייה. המטרה העיקרית של ניקיון בתים אחרי שיפוץ היא להחזיר את הבית לקדמותו ולהבטיח סביבת מגורים נעימה. שירותי הניקיון מתאימים גם לאחר שיפוץ חדרים ספציפיים בלבד, וגם לאחר שיפוץ כללי, הריסת קירות, החלפת ריצוף, בניית חדרים נוספים וכן הלאה.

ניקיון בתים אחרי שיפוץ
ניקיון בתים אחרי שיפוץ

כל מי שביצע אי פעם שיפוץ בדירה או בבית יודע שלא ניתן לבצע את הניקיון באופן עצמאי. כתוצאה מכך יש יתרונות שאפשר להשיג רק עם

שירות ניקיון בתים אחרי שיפוץ של חברה מקצועית:

  • חזרה מהירה לשגרה
  • זיהוי מהיר של כשלי בנייה וטיפול בבעיות
  • טיפול בלכלוך ואבק לפני הובלת ציוד, חפצים ורהיטים
  • הסרת כתמי לכלוך קשים
  • פינוי פסולת לאתרי הטמנה מורשים


מה כוללים שירותי ניקיון בתים אחרי שיפוץ?

הניקיון מתחיל בסדר וארגון וממשיך בשימוש בציוד מתקדם לטובת ניקוי חלונות בגובה, פוליש, הברקה קריסטלית או ליטוש יהלום לרצפות. הלקוח יכול להגדיר את לוח הזמנים שלו ולתאם שירות ניקיון ספציפי בהתאם להיקף השיפוץ. בנוסף, בחלק מהפרויקטים ניתן לשלב את שירותיה ניקיון כבר במהלך עבודות הגמר של השיפוץ. כך יכול הלקוח לקצר את זמן ההמתנה עד סיום השיפוץ ולחזור לבית או לעסק במהירות.

קבוצת מעוז מפעילה שירותי ניקיון בכל רחבי הארץ ועומדת לרשות לקוחות גם אחרי שיפוץ. נציגי הקבוצה יודעים לבצע ניקיון יעיל ומהיר באתרי בנייה ובתוך בתים. אנחנו בקבוצה שמים את השירות בראש סדר העדיפויות ומפעילים מוקד חירום במשך 24 שעות ביממה. הזמינו את שירותי הניקיון של הקבוצה וסיימו את השיפוץ באופן סטרילי ועל הצד הטוב ביותר.

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button