התקשרו עכשיו

התקשרו עכשיו

ניקיון דירה חדשה

תוכן העניינים

עומדים לעבור לדירה חדשה, או כזו ששופצה לאחרונה? מזל טוב!

מי יינקה את הדירה בפעם הראשונה? אתם בעצמכם או חברת ניקיון מקצועית?

ניקיון דירה חדשה – יש לכם את כל הסיבות לפנות לשירות מקצועי:

  • עבודה מהירה יותר, שחוסכת לכם זמן וכוח
  • ניקיון יסודי יותר
  • שימוש בחומרים ובמכשור המותאם להתמודדות עם כתמים שנגרמים מחומרי בנייה
  • כוח אדם מיומן ומקצועי
  • קיצור משך המעבר וזירוז תהליכים

חברת מעוז אחזקה וניקיון מספקת שירות ניקיון דירה חדשה בעלויות הוגנות.

להצעת מחיר חייגו למספר 700-589 – 1700

ניקיון דירה חדשה
ניקיון דירה חדשה

במה שונה ניקיון דירה חדשה מניקיון שוטף?

אנשים רבים סבורים כי ניקיון דירה חדשה פשוט יותר מניקיון שוטף, שכן הדירה פנויה, ולא צריך לנקות אבק מרהיטים, להזיז חפצים שונים ועוד. הנחה זו שגויה מיסודה. דירה שזה עתה סיימו את בנייתה יש לנקות בצורה שונה לחלוטין מדירה שחיים בה אנשים. בדירה חדשה יש שאריות צבע, בטון, רובה וחומרי בנייה נוספים. המדובר בכתמים קשים מאוד, ויש לדעת כיצד להסיר אותם בצורה יעילה, מבלי לפגוע בדרך בקירות, בחלונות ובריצוף של הבית החדש.

חברת מעוז אחזקה וניקיון מצוידת בכל המכשור ובכל החומרים הדרושים כדי להעביר אליכם את הדירה החדרה שלכם נקייה לחלוטין. אנו מטפלים בכל הכתמים הקשים מבלי לגרום לנזקים, ולצורך כך מעסיקים צוות מיומן ומקצועי, המכיר היטב את עבודתו.

חיסכון בזמן הוא חיסכון בכסף

ניקיון דירה חדשה המעכב לעיתים קרובות את יום המעבר, והמשמעות היא תשלומי שכירויות נוספים, וויכוחים עם אנשי מקצוע והדיירים שצריכים להיכנס לדירה שאתם עוזבים ועוד שלל צרות. לעומת זאת, ברגע שאתם מעבירים את משימת הניקיון לידיהם הנאמנות של עובדינו, אתם זוכים בחזרה בזמן יקר, שאותו תוכלו לנצל לטובת כל הסידורים הדרושים למעבר מהיר ובטוח.
מעבר לזאת, השירות האיכותי שלנו יאפשר לכם לחסוך כוחות רבים, שיעזרו לכם לפרוק את כל הבית בצורה נינוחה ומהירה יותר.

אז בטרם המעבר, חייגו אלינו, ואנו נשלח אליכם צוות מיומן ומקצועי, שיאפשר לכם לעבור לדירה שהיא לא רק חדשה אלא גם נקייה להפליא.

 

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז ניקיון ואחזקה

מעוז חברת ניקיון גאה להציג ללקוחותיה ניסיון מאז שנת 1997 במתן של כל סוגי שירותי הניקיון ללקוחות פרטיים ועסקיים. מעוז חברת ניקיון חרטה על דגלה כמה ערכים חשובים ביותר: מקצוענות, מהירות בעבודה, שימוש בחומרים מתקדמים ומגוון רחב של שירותים לבית ולעסק.

צור קשר

קבלן ניקיון
Call Now Button